وضعیت
موضوع بسته شده است.

Yousefi

Well-Known Member
لایک ها
602
به نام خداوند جان آفرین​
با سلام خدمت کاربران محترم آیریسک،فکر می کنم یکی از کوچکترین اعضای این سایت من هستم، من متولد 30 شهریور 1377 هستم و امسال میرم اول دبیرستان، در آزمون ورودی دبیرستان هایی برتر (علامه حلی - سلام - علامه طباطبایی و ...) قبول شدم و تصمیم دارم امسال وارد دبیرستان علامه حلی بشم. البته بین چند تا مدرسه سردرگم شدم و هر کی یه چیزی میگه! توی این 8 سالی که درس خوندم تمام نمراتم 20 بوده و انشاءالله به همین صورت ادامه بدم. همچنین مدیر چند تا فروم هم بودم ولی بهترین فرومی که دیدم اینجا بوده.امیدوارم یه روزی بشه که بتونم افتخاراتم رو اینجا مثل اکثر راهبران و کاربران لیست کنم.اینجا رو همونطور که آقای خلینا هم گفتند کاربراش اداره می کنند پس هیچ فرقی بین ناظمین و راهبران و کاربران و ... نیست.ممنون، حسین یوسفی[HR][/HR]
به نام خدا​
با سلام دوباره خدمت اعضای محترم سایت آیریسکمن زمانی به فکر این بودم که برای چه المپیادی بخوانم، فیزیک یا ریاضی یا کامپیوتر. چون هم دیفرانسیل بلد بودم هم ریاضی هم برنامه نویسی، به این نتیجه رسیدم که برای موفقیت در المپیاد کامپیوتر هم ریاضی نقش دارد هم برنامه نویسی در ضمن علاقه ی زیادی هم به این المپیاد داشتم پس خواستم تا نقشم را در این سایت کمی تخصصی تر کنم و به جای ناظم کل سایت فقط ناظم قسمت کامپیوتر باشم.ممنون، حسین یوسفی

آخرین ویرایش توسط مدیر

Yousefi

Well-Known Member
لایک ها
602
پاسخ : مشاور کامپیوتر / حسین یوسفی

به نام خدا​
با سلام سه باره خدمت اعضای محترم

مرحله اول کامپیوتر و ریاضی رو قبول شدم و آقای خلینا به من پست مشاور کامپیوتر رو دادن، که از ایشون بابت این ارتقاء درجه ممنونم. از این پس با این نام در خدمت شما هستم، امیدوارم فعالیتم در این سایت مفید باشد.

ممنون، حسین یوسفی

[HR][/HR]
سلام دوباره!

دارم رزومه رو کامل می کنم! امروز متوجه شدم مرحله ی اول imc 2013 رو قبول شدم.

[HR][/HR]
بازم سلام

دیگه پست اضافه نمی کنم.

دیروز به همایش imc 2013 رفتم و متوجه شدم، مدال برنز گرفتم

عکس مدال : http://s1.picofile.com/file/7774981070/IMG_1400.jpg
عکس تقدیر نامه : http://s1.picofile.com/file/7774983117/IMG_1402.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر

Yousefi

Well-Known Member
لایک ها
602
پاسخ : مشاور کامپیوتر / حسین یوسفی

سلامی دوباره به همه‌ی عزیزان، اینم سومین پستم توی این تاپیک!

چند وقت پیش در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر قبول شدم، ولی متاسفانه در حالی که ۳۹ نفر اول رو برای دوره برداشتن من با ۴۶اُم شدن و با کم اُوردنِ ۲٪ از رفتن به دوره جا موندم ولی خب یک‌سال دیگه وقت دارم؛ دعا کنید که سال بعد یک مدال خوش‌رنگ بیارم. زین پس به عنوان راهبر کامپیوتر در خدمتتون هستم. امیدوارم کمی مفید باشم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا