Alice

New Member
لایک ها
189
پاسخ : رشته ی دانشگاهی و کف انتظار

امسال اصلا نمیشه حدس زد کجا قبول میشی... چون همه می گفتن سخت بوده...
انشاالله که جای خوبی همین امسال قبول می شید...
دانشکده های پزشکی که امکانات داشته باشن زیادن...
موفق باشید...

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

امیدوارم برای ما کنکور سال دیگه این قدر سخت نباشه...
به احتمال زیاد سخت تر هم میشه البته اگه
مفهومی بخونیدو کتابارو کامل یاد بگیرین خیلی سخت نیس 50%خوندنه50%
سر جلسه شما خودتو واسه همه چی اماده کن
موفق باشی...

F-narges-F

New Member
لایک ها
143

ممنون ...
تمام تلاشم رو می کنم که خوب بخونم...
ولی همون 50% سر جلسه دیگه خودش ماجراییه...:195:

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

به احتمال زیاد سخت تر هم میشه البته اگه
مفهومی بخونیدو کتابارو کامل یاد بگیرین خیلی سخت نیس 50%خوندنه50%
سر جلسه شما خودتو واسه همه چی اماده کن
موفق باشی...
ممنون از راهنماییتون...
ولی امیدوارم طراحان سوال یه کم متحول بشن ...بهشون الهام بشه... خواب ببینن... نمی دونم دیگه... یه جوری بشه یه کم سوالا رو قابل هضم تر طراحی کنن:21:...

Dimond96

New Member
لایک ها
373

ولی امیدوارم طراحان سوال یه کم متحول بشن ...بهشون الهام بشه... خواب ببینن... نمی دونم دیگه... یه جوری بشه یه کم سوالا رو قابل هضم تر طراحی کنن:21:...
من تو این یه سال خیلی فک می کردم که طراح با توجه به گذشت زمان امسال خیلی متحول می شن ولی این آخرا به این نتیجه رسیدم که اشتباه می کردم!!!!!!!!!!

Hosein.D

New Member
لایک ها
862

سلام...
من یعنی تو این 18 سال امتحانی به مزخرفی کنکور ندیده بودم!!!
من چون اون رشته ای که میخوام تو شهره خودمون نیست، باید تهران قبول شم که فک نمی کنم قبول شم!!!
منم ی سال می مونم، چون دوس دارم رشته ی مورده علاقم قبول شم و راضییم دوباره یه سال سختی تحمل کنم!!!

NILOU75

New Member
لایک ها
292

خوشم میاد قبله کنکور همه شریف و دانشگاه تهران میخوان ولی بعده کنکور به این نتیجه میرسن باید انتظارشونو بیارن پایین!!!!:26::4::4:

لایک ها
7

خوشم میاد وقتی تایپیک هایی مثه این زده میشه
همه نظر میدن ، ولی اگ یه مطلب علمی و المپیادی باشه ، همهمون فرار میکنیم !!!
حالا بگذریم :
ان شا الله هممون به رشته ی دلخواهی که میخایم ( با توجه به تلاشی که کردیم برسیم) و اگه باور کنیم یه کاری رو میتونیم انجام بدیم ( چه پشت کنکور بودن و ..... )
حتما میریسم ، و اگرم کنکور امسال سخت بود برا همه ی سخته ، من خودم ترجیح میدم هر دانشگاهی هم باشه ، رشته ی مورده علاقمو بخو نم
به نظرم خوده افراده که میتونن سرنوشت خودشونو رقم بزنن و دانشگاه و .... ابزار هایی هستن ، خودمون مهمیم ،(( اگه بهترین باشی،،، فرقی نمیکنه کجا باشی)
به یاری پروردگار همتون به رشته ای که علاقه دارین می رسین .

Hosein.D

New Member
لایک ها
862

خوشم میاد وقتی تایپیک هایی مثه این زده میشه
همه نظر میدن ، ولی اگ یه مطلب علمی و المپیادی باشه ، همهمون فرار میکنیم !!!
حالا بگذریم :
ان شا الله هممون به رشته ی دلخواهی که میخایم ( با توجه به تلاشی که کردیم برسیم) و اگه باور کنیم یه کاری رو میتونیم انجام بدیم ( چه پشت کنکور بودن و ..... )
حتما میریسم ، و اگرم کنکور امسال سخت بود برا همه ی سخته ، من خودم ترجیح میدم هر دانشگاهی هم باشه ، رشته ی مورده علاقمو بخو نم
به نظرم خوده افراده که میتونن سرنوشت خودشونو رقم بزنن و دانشگاه و .... ابزار هایی هستن ، خودمون مهمیم ،(( اگه بهترین باشی،،، فرقی نمیکنه کجا باشی)
به یاری پروردگار همتون به رشته ای که علاقه دارین می رسین .
سلام... به نظره من این حرف شما درست نیست که اگه موضوع تایپک علمی باشه همه فرار میکنند و نظر نمی دند!!!
خدا رو شکر کاربرای این سایت این ویژگی رو دارند که وقتی مطلب علمی تو سایت گذاشته میشه، همه به دنبال منبع هستند تا اطلاعات بیشتری به دست بیارند و مطمعن بشند!

chemistry20

New Member
لایک ها
109

کنکوری که دادم خیلی از اون طوری که میخواستم بشه دوربود!!!من کامپیوتر تهران میخوام.اگه نشه میخوام بمونم اما اگه پدرومادرم پشیمونم نکنن وشایدم پشیمون نکرده بفرستنم!!!!!!چون شدیدامخالف هستن باموندنم:180:

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

ی سوال

از دیدگاه شما اینکه ی فردی برا دومین بار کنکور بده چ بدی هایی متونه داشته باشه این کار؟

يه سري مشكلات هست از جمله :

١-فشار رواني خانواده، دوستان (اينكه مثلا ببيني دوستات الان دانشگاه دلخواهشون مشغول تحصيل ند و شما داريد براي كنكور تلاش مي كنيد.) فك و فاميل و غيره
٢- فشار رواني خودتون ( مثله خستگي ، كلافه شدن از خوندن درس هاي تكراري، اينكه هي با خودت بگي از سال پيش فلان قدر مي خوندم فلان كار مي كردم الان مجبور نبودم دوباره يه سال ديگه بشينم و..)
٣- برخي مطالب كتاب ها تغيير كرده اول بايد كتاب هاتون رو با كتاب هاي يه سال پاييني ت چك كني ..
٤- اينكه هر روز خدا خونه اي ، (قبلنا مدرسه مي رفتي هم دوستات رو مي ديدي هم روحيه ت عوض مي شد و...) ، دوستات نيستن پيش ت كه با هم بخونيد و..
و...

تو فاميل هاي ما يكي بود رتبه 500 تجربي رو اورد (درسش خيلي خوب بود اما سر جلسه كنكور...) چون حتما مي خواست دانشگاه تهران بره يعني دانشگاه ديگه اي براش تعريف شده نبود (كه خب اين خيلي بده !!!) يه سال نشست رتبه ش شد 5000 ..:4:

يكي ديگه هم تو فاميل هامون بود سال اول شد 14000 تجربي، سال دوم شد 1035 !!

هر كاري كه مي خواي بكني حتما همه ي جوانب ش رو بسنج ببين مي توني، اگه تصميم ت اينكه يه سال بموني (البته بايد صبر كني
تا رتبه هاي اوليه بياد و انتخاب رشته كني اگه جايي كه مي خواي يا حالا كمي واقع بينانه تر نگاه كردي ديدي واقعا جايي نمي توني اون وقت تصميم بگير برا يه سال موندن !) بايد يه سري چيزا رو تو خودت تغيير بدي .. مثل :
برنامه اي كه مي ريزي فقط روي كاغذ نباشه..!
نحوه خوندن ت رو عوض كن ..!
تست تست تست... تو تجربي ها يه چيزي خيلي بابِ ، مي گن تا وقتي 8000 تا تست زيست زدي حالا مي توني با اطمينان راجع به زيست كنكور حرف بزني ! حالا رشته هاي ديگه رو نيدونم :4:
ساعت مطالعه ت رو ببر بالا ، فقط كميت رو نبر بالا همزمان كيفيت هم ببر بالا يا حداقل از كيفيت خوندن ت كم نشه !
خلاصه نويسي برخي مطالب فرار
اينكه ببيني تو كدوم درس، مبحث ضعف داري، كلاس بري يا خودت حل ش كني
اينو به خودت به قبولون كه تو كنكوري هستي نه يه المپياد كامپيوتر- رياضي كه غرق نظريه اعداد و گسسته و تركيبياتِ :3:
و...
حرف خيلي زياده.. خيلي...:|

با بهترين ارزوها...

math7

New Member
لایک ها
586

سلام

ی سوال دارم

اگه کسی بخواد ی سال دیگه کنکور بده مشکل نظام وظیفه و سربازی داره؟ یعنی در صورت نرفتن ب دانشگاه باید سربازی بره؟ لطفا اطلاعی در این مورد دارید بگید
خیلی ممنون

لایک ها
1

من که هدفم رشته هوافضا دانشگاه صنعتی شریفه و از الانم برای بدست آوردنش تلاش میکنم چون میدونم برای هوافضای صنعتی شریف باید رتبه زیر 200 آورد.

mahla amini

New Member
لایک ها
89

تا جايي كه من ميدونم سال91 تا 991 و سال92 تا حدود 950 هوافضاي شريف قبول شدن(بدون سهميه و منطقه1)
البته الان قبولیای امسال رو چک کردم دیدم تا 650 قبول کردن. معلوم نیس سال دیگه دوباره ظرفیتش رو کاهش بدن یا افزایش. ولی به هر حال اینو مطمئن باشین زیر 200 که شما گفتین نمیشه!!!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

منکه کلا تاپارسال تو فکر برق شریف بودم.نتایج اولیه که اومدن رفتم تو فکر مهندسی چمران.نتایج نهایی که اودم به پیام نورم قانع شدم
الآنم به سال دیگه قانع شدم.از امروزم شروع کردم.فعلا سه ساعت خوندم با سردرد.به امید مهندسی مواد شریف برای94
بلند بگین آمیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین

بالا