رفع اشکال زبان انگلیسی(نهایی)

mohammadi9

New Member
لایک ها
336
سلام دوستان

این تاپیک برای کسانی که در زبان مشکل دارند و سوالی هست بپرسید تا جواب داده بشه

مطمئنا فرصت زیادی هست برای امتحان زبان و فکر کنم زبان رو نهایتا بشه 2 روزه بست .....

پس سوالاتون رو اگه بود، مطرح کنید تا جواب داده بشه

tanaz19

New Member
لایک ها
358
پاسخ : رفع اشکال زبان انگلیسی(نهایی)

کسی معنی کلمه ها رو ب ابگلیسی نداره .. کلا اگه جزوه ی خوبی دارین بذارین .. من کلا سر کلاس نبودم

bkomm

New Member
لایک ها
13

اگه معنی لغات را به انگلیسی می خوای برو کتاب خط سفید را بخر تازه گرامرم درس داده اما واسه نهایی به انگلیسی نمی خواد بخونی

Nima138

Well-Known Member
لایک ها
527

زبان که دیگه معانیش واضحه...یه سریاش که کلا یه معنی دارن،بقیشونم از متن کتاب یا تمرینا میشه فهمید که کدوم معنیش مدنظر کتابه...خیلی سخت نیست،2 روزم زیاده،1 روزه میشه بستش...

mohammadi9

New Member
لایک ها
336

زبان رو نهایت زدم 2 روز :دی

Dr.ge

New Member
لایک ها
46

امروز فقط قواعد عربی و یه کم زیست خوندم..عذاب وجدان دارم

SMASZOP

مشاور فیزیک
لایک ها
529

مبتکران زبان 3 end کتاب زبانه هم تستا هم قواعد هم امتحان نهایی هم لغات!(دکتر شهاب اناری)

mohammadi9

New Member
لایک ها
336

واقعا آخر کتابه ............

mehran-kh

New Member
لایک ها
21

کاربر فعالی هستیا...
بستگي داره فعال رو چي تعريف كنيد!!!مردم حق كپي رايت رو رعايت نميكنند،به عنوان كاربر فعال هم معرفي ميشن!!!همين نبايد تعجب كرد!!!آخه اينجا ايرانه!!!!!

yasamin-98

New Member
لایک ها
0

من تو استرس ها اشکال دارم! کسی نمی تونه یه روش خوب برای تشخیص بده؟ فقط نگین کلمه رو برای خودت بخش بخش کن که من هرچی فشار میدم به خودم نمی تونم فشار کلمه رو تشخیص بدم!:150:
حتی اگه روشی برای حفظ کردن کلمه ها هم باشه،میشه!:87:

tanaz19

New Member
لایک ها
358

من تو استرس ها اشکال دارم! کسی نمی تونه یه روش خوب برای تشخیص بده؟ فقط نگین کلمه رو برای خودت بخش بخش کن که من هرچی فشار میدم به خودم نمی تونم فشار کلمه رو تشخیص بدم!:150:
سوالات زبان سوم دبیرستان این شاید بدردتون بخوره :
"
فقط اونایی که استرس روی حرف اولشون رو هست حفظ کن هر چی بغیر از اینا اومد با بقیه فرق داره:
اونایی که استرس روی حرف اولشونه:
happy father mother after city little added garden program exercise Denmark telephone happy vegetable envelope holiday realize operate dictionary comfortable never همین!"

bkomm

New Member
لایک ها
13

هفت الی هشتا قانون داره اگه خط سفید را داری توش نگاه کن اگه نه ببین تو اینترنت پیدا میکنی من وقت ندارم اگر نه برات type می کردم ببخشید

mohammadi9

New Member
لایک ها
336

در واقع اصلا فرمول خاصي نداره ولي مثلا اين چنتا رو بلد باش/اگر كلمه اي با tele شروع شه بخش اول استرس داره / اگر كلمه اي به nese يا teen ختم شه سيلاب اخر استرس داره مثه japanese & fifteen /اگر كلمه اي به ty ختم شه سيلاب اول استرس داره مثه ninety /كلماتي مثه classes يا Program كه بين c & l و p & r حرف صدا دار نيست استرس قبل از اين قسمت از كلمه هاست/مثلا تو اين دوتا كلمه سيلاب اول استرس دارند/

mohammadi9

New Member
لایک ها
336

كلمه understand مثلا/حرف s جوري نبايد تلفظ شه كه احساس شه حرف صدادار داريم/باي س تلفظ شه نه اِس / تو اينجور موقع ها هم استرس قبل از اين حروفه / مثلا اينجا قبل s استرس داريم

بالا