me.tahmasbi

New Member
لایک ها
164
با سلام و احترام خدمت همه دانش آموزان عزیز
تبریک میگم به همه ی شماهایی که در این چند سال المپیاد خوندین، المپیاد زیباترین فکرها و لحظات درس خوندن را به وجود می آورد.همین که خوندین و المپیاد را با همه سختی ها، استرس ها، بلد بودن ها و نبودن ه تحمل کردین ، برای من و همه دوستانی که سابقه المپیادی دارن، جای خوشحالی و رضایت دارد. تلاش همه مجموعه ی آیریسک اعم از راهبران و خود شما و سایر دوستان، تلاش شان، هدایت شما برای آموزش درست بود. اگر قصوری از جانب از هر یک از ما رخ داد، به بزرگواری خودتون ببخشید، المپیاد را همین لحظه ها زیبا میکند.. لحظه هایی که در سالیان آتی هم از آن به نیکی یاد خواهید کرد. از نظر من همه شما دوستان جدای از قبولی در مرحله دوم، المپیادی محسوب می شوید، تلاش همه شما از جانب من قابل تقدیر و ستایش است... سلامت آزمون و قبولی همه کسانی که واقعأ تلاش کرده اند، آرزوی قلبی من برای همه شما هاست. امیدوارم کسانی که مدال می آورند،‌تلاش های صادقانه همه عوامل آیریسک حتی دوستان دانش آموزان خود را که ممکن است سهم کوچکی در موفقیت آن ها داشته اند را فراموش نکنند. دوست دارم اگر روزی به این خاطرات برگشتید ،‌سهم همه ما از این تجدید خاطرات یک یادش بخیر ساده باشد.
دوستدار همیشگی شما
محمد طهماسبی

بالا