mohammad76

New Member
لایک ها
37
[TABLE="width: 96%, align: center"]
[TR]
[TD="class: tprhtbtn, width: 80%, bgcolor: #F4F4F4, align: right"]رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در تلویزیون برای پاسخ به اعتراضات درباره امتحان نهایی[/TD]
[TD="class: tplftbtn, width: 20%, bgcolor: #F4F4F4, align: center"]تاریخ خبر : 21/03/93[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 100%, colspan: 2, align: right"]
[/TD]
[/TR]
[TR="bgcolor: #f8f7ef"]
[TD="class: lfttprht, width: 100%, bgcolor: #F4F4F4, colspan: 2, align: right"]
[/TD]
[/TR]
[TD="class: lftrht, width: 100%, bgcolor: #F4F4F4, colspan: 2, align: right"]رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اعلام نتایج امتحانات نهایی تا اواخر خرداد گفت: با حضور در تلویزیون درباره برخی دروس امتحانات نهایی که دانش آموزان به دشواری آن اعتراض داشتند، توضیح خواهم داد.

[/TD]
[/TR]
[TD="class: lftrht, width: 100%, bgcolor: #F4F4F4, colspan: 2, align: right"]
عبدالرسول عمادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به پایان امتحانات نهایی دانش آموزان از تاریخ 22 خرداد اظهار داشت: امسال به دلیل برگزاری مسابقات جام جهانی امتحانات پایان ترم دانش آموزان را زودتر آغاز کردیم تا امتحانات دانش آموزان یک روز مانده به آغاز جام جهانی به پایان برسد.** اعلام نتایج امتحانات تا پایان خرداد
وی افزود: نتایج امتحانات نهایی دانش آموزان تا اواخر خرداد اعلام می‌شود همچنین تمام سوالات امتحان از کتب درسی طراحی شده بود.
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت: اگر دانش آموزی به نمره امتحان اعتراض داشته باشد، باید درخواست خود را به صورت مکتوب به مدرسه ارائه کند که پس از آن برگه امتحان توسط مصححی دیگر تصحیح خواهد شد.
دكتر عمادی در ادامه با اشاره به حضورش در روز شنبه 24 خرداد در تلویزیون برای پاسخگویی به اعتراضات دانش‌آموزان به امتحانات نهایی بیان کرد: تغییری در تصحیح برگه‌های امتحانی دروسی که دانش‌آموزان به دشواری آن اعتراض دارند، ایجاد نمی‌‌شود و ما از سوالات دفاع می‌کنیم چرا که آموزش و پرورش در جهتی گام برمی‌دارد که سوالات امتحانات نهایی مفهومی طراحی شود.
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

f1376

New Member
لایک ها
19
پاسخ : زمان اعلام نتایج و حضور رییس مرکز سنجش در تلویزیون

بنده کلا از همینجا بهشون حق میدم در راستای دفاع و مفهومی بودن بالای سوالات....
واقعاکه...
سوالات از کتاب است... یعنی این جملش من کشته واقعا اگاهی دهنده بود اخه تاالان بحث یر منبع این سوالات مفهومی(تاکید میکنم مفهومی نه دری وریا) چیه....
حتی گزینه های زیادیم براش ارائه دادیم مثلا زیان فارسی میدی باید ادبیاتم بخونی بفهمی راغ یعنی چی...
اگه خیلی ادعاشون میشه و مفهومی میخوان بذارن و تاثیرش تو معدل زیاد کنن نیان سوال دری وری بدن مثلا و فلان صفحه چندبار تکرار شده
راست میگن بیان سوال سخت کنن....
هرچند من موافق اینم نیستم همون کنکور خوبه ولی گفتم اگر....
اخه اینجور دارن فقط به درسخونای جامعه لطمه میزنن نمیگم چون خودم بد دادم میگم میگم چون دارم تو مدرسمون میبینم چه دانش اموزایی هستن که معدل نوزده و نود به بالا دارن و هیچی بارشون نیس

mohammad76

New Member
لایک ها
37

بنده کلا از همینجا بهشون حق میدم در راستای دفاع و مفهومی بودن بالای سوالات....
واقعاکه...
سوالات از کتاب است... یعنی این جملش من کشته واقعا اگاهی دهنده بود اخه تاالان بحث یر منبع این سوالات مفهومی(تاکید میکنم مفهومی نه دری وریا) چیه....
حتی گزینه های زیادیم براش ارائه دادیم مثلا زیان فارسی میدی باید ادبیاتم بخونی بفهمی راغ یعنی چی...
اگه خیلی ادعاشون میشه و مفهومی میخوان بذارن و تاثیرش تو معدل زیاد کنن نیان سوال دری وری بدن مثلا و فلان صفحه چندبار تکرار شده
راست میگن بیان سوال سخت کنن....
هرچند من موافق اینم نیستم همون کنکور خوبه ولی گفتم اگر....
اخه اینجور دارن فقط به درسخونای جامعه لطمه میزنن نمیگم چون خودم بد دادم میگم میگم چون دارم تو مدرسمون میبینم چه دانش اموزایی هستن که معدل نوزده و نود به بالا دارن و هیچی بارشون نیس
موافقم ،خصوصا با خط اخر...

moghini

New Member
لایک ها
258

مسئله اینجاست که کنکور کاستی های شدیدی داره و الزاما" باید پرسش های نهایی استاندارد تر و کیفی تر بشه.اما من از نحوه ی پرسش ها اطلاعی ندارم اما تکرار و حشو زاید از جزوات بنی هاشم هم نادرست هست.البته طبیعی هست سال های اول دانش آموزان قربانی میشن.

Koosha_Raisi

New Member
لایک ها
150

من می ترسم مدرسه مون کوتاهی کنه دیر نتایج رو بهمون اعلام کنه اعتراض ها مالیده بشه.. همه استرس من از همینه !!

...3iNa...

New Member
لایک ها
68

مسئله اینجاست که کنکور کاستی های شدیدی داره و الزاما" باید پرسش های نهایی استاندارد تر و کیفی تر بشه.اما من از نحوه ی پرسش ها اطلاعی ندارم اما تکرار و حشو زاید از جزوات بنی هاشم هم نادرست هست.البته طبیعی هست سال های اول دانش آموزان قربانی میشن.
عرض کنم با این وضع امتحانات نهایی که هر کسی با هر سطحی با یه بار خوندن کتاب نمره بالا میگیره و کسی که واقعا سطحش بالاست به دلیل سوالات چرت 0.25 0.25 از دست میده باید گفت امتحان نهایی کاستی هاش به شدت از کنکور بیشتر و بیشتر هست ! (همچنین توی بحث تقلب و تصحیح برگه ها)

shima gholami

Active Member
لایک ها
168

دیروز رییس حوزه ما اومد به مراقبمون گفت بچه های کلاس بغلی از آرنج تا کف دستشون تقلب نوشتن!! خب یکی نیست بهش بگه خب چرا هیچی بهشون نمیگی؟!!؟!؟!؟ینی قربون بچه های مدرسه خودمون!! مراقبه خوابش میبرد انقدر کلاسمون ساکت بود!! :) بعد توی یه همچین شرایطی میخوان به ما معدل و تراز تقدیم کنن! :/

moghini

New Member
لایک ها
258

بله اون مسئله هم هست.
یادم میاد حوزه ی ما کاملا" open بود.متاسفانه فقدان یک نظام ارزشیابی مناسب به شدت گریبان نظام آموزشی کشور را میفشارد(شرمنده ادبیات بیش از حد خوندم نتونستم معادل خوبی پیدا کنم:4:
یه جا بیشتر از مقوله ی سواد مدیریت زمان اهمیت پیدا میکنه یه جا هم توزیع مزخرف نمرات.

mohammad51

New Member
لایک ها
46

من می ترسم مدرسه مون کوتاهی کنه دیر نتایج رو بهمون اعلام کنه اعتراض ها مالیده بشه.. همه استرس من از همینه !!
مگه جنگه...!!! نگران نباش...

Zahra.E

New Member
لایک ها
54

واقعاً باید از مدرسه گرفت ؟!
تو سایتی جایی نمیزنن آیا ؟!

REIHOON_IBO

New Member
لایک ها
458

کارنامه دادن !!!
من همین الان بهم از طرف مدرسه پیامک زدن که پاشو بیا کارنامه اتو بگیر !!!!

لایک ها taha

Mophys

New Member
لایک ها
71

آره بابا خیلی مفهومی بود ، اصلا یه وضی
از اجاره نامه چند نسخه چاپ می شود؟ این دیگه ته سوال مفهومیشونه.
یا مثلا مسائل هندسه رو به کمک ادبیات اثبات کردن ته مفهومه. یا مثلا اثبات کردن هندسه "فضایی" به کمک ادبیات بر روی "صفحه" خیلی هنره!

...
تازه! تعمیم اصل لانه کبوتری کجای کتاب جبره؟
در ضمن شما که پارسال رو انقد گلابی گرفتین، اون موقع هم سوالا در راستای مفهومی شدن نبود، حالا یهوووییی برا ما شدین مدیر نمونه و سوال مفهومی می دین؟

elistiyan

New Member
لایک ها
379

من می ترسم!با این وضع اصلاح ها!من اعتراض میدم بگم از الآن!

MHD ReZa

New Member
لایک ها
231

اومد کارنامه ها
معدلم همونی میشد ک فکر میکردم...

MHD ReZa

New Member
لایک ها
231

چجوری صحیح کردن به نظرت؟
چند شدی؟
خوب صحیح کردن
من 19/49
اعتراضم نمیزنم حوصلشو ندارم

MHD ReZa

New Member
لایک ها
231

دینی رو خیلی خوب صحیح کردن...

elistiyan

New Member
لایک ها
379

دینی رو خیلی خوب صحیح کردن...
خدا روشکر امیدوارم مال شهرماهم اینطوری باشه!

بالا