ELHAM SH

New Member
لایک ها
1
منیه سوالی دارم در چند تا تاپیک خوندم که نوشته بود زیست المپیاد با کنکور خیلی فرق داره او می خواست بپرسم چرا دوم اینکه چه تفاوتی ؟چون من هنوز المپیادو شروع نکرم.
سوا دوم این هست که احتال اینکهتو لمپیاد مقا نیاری وجود داره واگه بخوای همش المپیاد بخونی ضربه نمیخوری؟؟؟نظرشما چه؟؟؟

bloodborne

New Member
لایک ها
215
پاسخ : زیست در المپیاد و در کنکور

خوب معلومه المپیاد سوالات مربوط به سر فصل هاست ولی با سطح بالا و چالش بیشتر برای جواب دادن به اونها.در واقع شما برای المپیاد نیازمند هستید همیشه چند پله ازکتاب درسی بالاتر برید.
کنکور باید کتاب رو خوب بخونید و تست بزنید تا دقت و سرعت عملتنون بالا بره

لایک ها
5

سلام دوست عزیز
اصلا و ابدا ضربه ای نمیزنه
به دلیل ینکه شما حتی سطح خلی بالاتری از کنکوره و تاه تو کنکورتم بهت کمک میکنه
انشا...المپیدیبشی و نیاز ب کنکور همنداشته باشی

ghazaalqsm

Well-Known Member
لایک ها
260

زيست كنكور و المپياد با هم تفاوت دارن به اين دليل كه شما مياي كلي كتاب ميخوني بعد يه سري جاها به تناقض ميخوري با كتاب درسي،ولي سال آخر كه ميخواي برا كنكور درس بخوني درسته كتاب درسي يكم حالتو به هم ميزنه ولي درك و فهمت و قدرت تركيب مطالبت با اوناييكه سه ساله دارن كتاب درسي ميجوعن و تست ميزنن باربري ميكنه حتي بيشترم هست.
المپياد تا زماني كه تاثير افتضاح معدل نباشه به كنكور لطمه نميزنه،البته بحث روحيه هم مطرحه اينجا كه بعضي از داوطلبا از جمله خود من نميتونن روحيه شونو درست كنن و شكست المپيادو فراموش كنن
اگر شما امتحان نهايياتونو خوب بدين و اگه شكست خوردين تو المپياد حداقل سال پيش دانشگاهي فراموشش كنيد يه نتيجه ي خوب تو كنكور كسب خواهيد كرد.
با آرزوي موفقيت

زمینی

Active Member
لایک ها
159

به همین اندازه بسنده میکنم در المپیاد شما با علم دست و پنجه نرم میکنید و با مفاهیم کار میکنید ولی در کنکور با قید ها میجنگید و مجبورید گاهی اوقات مطالب غلط کتاب درسی رو تحمل کنید

VenUS_7

New Member
لایک ها
6

خب کتاب غلط هم بگه ما باید برای کنکور بخونیم و حفظ کنیم (چرااااا ؟؟؟:()
ولی المپیاد باید یاد بگیریم بفهمیم و اون چیزی که درسته رو یاد بگیریم
باید المپیادو جدی بخونیم
و به نظرم باید در کنار المپیاد درس مدرسه مون هم بخونیم چون زد و ما المپیاد قبول نشدیم اون وقت کنکورمونو از دست نمی دیم

بالا