amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273
یه سئوال دارم آیا کتابی هست سئوالات المپیاد نجومو طبقه بندی شو ده داشته باشه اگر نیست لطفا سئوالات هر بخش رو بادکر بخش و شماره سئوال و سال آن بنویسید

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273
پاسخ : سئوالات نجوم طبقه بندی شده

بله سئوالات مرحله 1و2 دراینترنت موجود نیست چون همه چاپ شده اگرهم باشد طبقهبندی شده نیست منظورم این است که کدام سئوال ها مربوط به نجوم کروی-مکانیک سماوی-اخترفیزیک-... است اگر هم آدرس سایتی که سئوالات همه ی دوره ها را اینگونه دارد معرفی کنید

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

کتابش هست
مرحله 1 اش چاپ شده
دو هنوز چاپ نشده
: المپیاد های نجوم ایران مرحله ی اول
انتشارات دانش پژوهان جوان
جمشید رضایی میانوردی

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

هست ولی طبقه بندی شده نیست منظورم اینه که مثلا کل سئوالات نجوم کروی و ... رو برای کل سال ها تفکیک نکرده

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

هست ولی طبقه بندی شده نیست منظورم اینه که مثلا کل سئوالات نجوم کروی و ... رو برای کل سال ها تفکیک نکرده
این مسائل را با استاد خالقی در میان بگذارید!
قطعا کمک تان میکنند!
(از کروی تا کیهان از کیهان تا کروی !:دی)

کروی طبقه بندی شده را هم از ایشان گرفتم..
شما هم میتونید.:)
موفق باشید.

لایک ها
23

این مسائل را با استاد خالقی در میان بگذارید!
قطعا کمک تان میکنند!
(از کروی تا کیهان از کیهان تا کروی !:دی)

کروی طبقه بندی شده را هم از ایشان گرفتم..
شما هم میتونید.:)
موفق باشید.
man in aghaye khaleghi ro az koja gir byaram.rasty shoma dabir akhtarfizik khub soragh darid?:217:

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

man in aghaye khaleghi ro az koja gir byaram.rasty shoma dabir akhtarfizik khub soragh darid?:217:
میان فرمایشات شما و دوست عزیز حضرت استاد وسطی مرتبه حاج celestial عزیز ! آقا جان . "دبیر" اخترفیزیک چه توهینی ست که روا می دارید بر جامعه ی المپیادیا !!!
واللا به خدا :4: کنکور و درس مدرسه ست مگه ؟ :4:
حالا برادر celestial خودشونم از اساتید خودساخته هستن ! :) اگه خودشونم وقتشون پر باشه اساتید زیادی رو می شناسن ! ایشالا که مشکلتون به زودی رفع میشه :)

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

ضمنا در مورد سوالات طبقه بندی شده ! با جناب عمو خالقی مهربان در تلاشیم که مجموعه سوال هایی رو جداگانه برای هر مبحث با راه حل آماده
کنیم که واللا بعید می دونم به این زودی آماده شه :4:

SHABNAZ

New Member
لایک ها
0

:95:
من واقعا کیج شدم کی مینونه راهنماییم کنه!

math1998

New Member
لایک ها
224

بله سئوالات مرحله 1و2 دراینترنت موجود نیست چون همه چاپ شده اگرهم باشد طبقهبندی شده نیست منظورم این است که کدام سئوال ها مربوط به نجوم کروی-مکانیک سماوی-اخترفیزیک-... است اگر هم آدرس سایتی که سئوالات همه ی دوره ها را اینگونه دارد معرفی کنید
اینم لینکش البته جدا نیستن اما اگه میخوای طبقه بندی باشن از کتاب ((امادگی برای المپیاد نجوم و اخترفیزیک)) دانش پژوهان استفاده کن که بعد از هر فصل سوالات مرحله دوم مربوطه رو هم اورده.

celestial

New Member
لایک ها
326

:95:
من واقعا کیج شدم کی مینونه راهنماییم کنه!
در چه مورد و تا چه حد گیج شدید؟ برای هر درجه گیج شدگی، آدم مخصوصی هست که کمک کنه.:4:

بالا