ساعات باقی مانده تا مرحله دوم المپیادهای 1392

MR.ARYA

New Member
لایک ها
65
سلام دوستان
همانطور که میدانید از فردا مرحله دوم المپیاد ها شروع می شود
وقتی کسی تلاش کرده دوست دارد نتیجه بگیرد و برای نتیجه اش اضطراب دارد
لطفا هرکی این پستو می خونه برای موفقیت بچه ها دعا کنه تا هرکسی زحمت کشیده نتیجه بگیره
الهی به امید تو ......

amideoxy

New Member
لایک ها
400
پاسخ : ساعات باقی مانده تا المپیاد

بسم الله

پس من چرا استرس ندارم؟؟؟؟قراره گند بزنم فک کنم

MR.ARYA

New Member
لایک ها
65

یکی از معلمامون که طلا گرفت گفت که شب امتحان خوراکی های استرس زا خورده!!!!!!!!!!

NiLOOFAR-Z

New Member
لایک ها
161

بسم الله

پس من چرا استرس ندارم؟؟؟؟قراره گند بزنم فک کنم
من واقعا به تو افتخار میکنم که استرس نداری!
ایشالا که موفق باشی!

ghazaalqsm

Well-Known Member
لایک ها
260

خدایا ازت خواهش میکنمک کن قبول شیم!
من،سارا،ماءده،پارمیدا،فریما،عارفه،آمنه،زینب ،نیلوفرو.....بقیه دوستام و بچه های آیریسک!
بچه ها نن واسه همتون دعا میکنم شماام واسه من دعا کنین

آخرین ویرایش توسط مدیر

New Member
لایک ها
120

یه سوال دارم :
به نظر شما امشب هم باید خوند یا به مغز مون یکم استراحت بدیم؟:227:

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

یه کم آدرنالین لازمه ها !!!!
ولی استرس ؟ چی هست ؟ فهمیدید به منم بگید

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

دوستان روز آخر فقط در حدی باید بخونید که مغزتون خشک نشه . نه بیشتر !!

amideoxy

New Member
لایک ها
400

دوستان المپ فکریه.....امشبو بیخیال بشید

Aryamehr2013

New Member
لایک ها
28

واسه امشب با خوونواده یا دوستاتون برید یه خورده o2 تازه تنفس کنید . به مغزتون استراحت بدید. برید پارک یه خورده آدرنالینتون بزنه بالا یا اگه حال پارک رو ندارید بشینید فیلم ترسناک ببینید ! رگ های بدتون وا میشه ، خون بیشتری به مغزتون می رسه . جواب میده ها حتما امتحان کنید :4:

mahla amini

New Member
لایک ها
89

من برای بچه های سومی از صمیم قلب دعا میکنم تا نتیجه ی درست رو بگیرن. بچه ها اصلا نباید استرس داشته باشید چون شما تلاش خودتون رو کردید یکی از استادام همیشه میگفت وقتی استرس دارین این جمله رو بگین: من موظف به انجام وظیفه هستم مکلف به تعیین نتیجه نیستم. پس شما که تلاشتون رو کردید بقیه اش رو خدا درست میکنه.
امیدوارم موفق باشید

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

واسه امشب با خوونواده یا دوستاتون برید یه خورده o2 تازه تنفس کنید . به مغزتون استراحت بدید. برید پارک یه خورده آدرنالینتون بزنه بالا یا اگه حال پارک رو ندارید بشینید فیلم ترسناک ببینید ! رگ های بدتون وا میشه ، خون بیشتری به مغزتون می رسه . جواب میده ها حتما امتحان کنید :4:
اينم فكر خوبيه :4:
بزن لايك ُ :4:
Ehem....ما نيز نمي دانيم چرا به مقام مسترس نائل نگشتيم ؟!:4:(خيلي غير طبيعيِ الان؟!:4:)
حالا جدا از شوخي :
اميدوارم هركسي ك تلاش كرده و زحمت كشيده نتيجه ي تلاششو ببينه !
منم برا همه دعا مي كنم (از جمله هويج بزرگ(!) ك خودم باهشم:4:) ك انشالله فردا با ارامش خاطر بريم سرجلسه و امتحان رو بِهلاكيم بيايم بيرون بگيم زنده باد هويج!:4:
بابهترين ارزوها
التماس دعا

Aryamehr2013

New Member
لایک ها
28

ملت مثل اینکه استرس دوست دارن نه ؟ کاری نداره ، به مامانتون بگید واسه شام قورمه سبزی درست کنه . به بابا هم بگید بره بستنی و شیرکاکائو و پفک و ... بخره بیاره . بعد شما بشینید همه ی اینا رو با هم بخورید ....در آخر خواهید دید که چگونه استرس تا خود صبح ، روی جلسه ، بعد از جلسه ول کنتون نمیشه ! فقط سر جلسه وسایل مورد نیاز فراموش نشه ! با تشکر .

لایک ها
344

سلام من نمیدونم امسال با اینکه مرحله اول قبول نشدم ولی چرا اینقدر استرس دارم............تو این چندروزه مرحله2 برگزار میشه ولی الان تازه که از مدرسه برگشتم دارم از استرس زیاد میمیرم..............
من که مرحله 2 نمیدم امسال ولی براتون دعا میکنم که حتما همه نتیجه خوبی بگیرن.
دعامیکنم که..........هرکس حق خودشو بگیره هرکس واقعا تلاش کره نتیجشو ببینه و اجازه نده یه عده ادم با....شون دنیارو به تسخیر بگیرن........واسه رو کم کنی بعضیا هم که شده امسال تمام تلاشتونو بکنید.
موفق باشیم.

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

ملت مثل اینکه استرس دوست دارن نه ؟ کاری نداره ، به مامانتون بگید واسه شام قورمه سبزی درست کنه . به بابا هم بگید بره بستنی و شیرکاکائو و پفک و ... بخره بیاره . بعد شما بشینید همه ی اینا رو با هم بخورید ....در آخر خواهید دید که چگونه استرس تا خود صبح ، روی جلسه ، بعد از جلسه ول کنتون نمیشه ! فقط سر جلسه وسایل مورد نیاز فراموش نشه ! با تشکر .
من از قورمه سبزي درحد مرگ بدم مياد! اگه به جاش زرشك پلو با مرغ بخوريم(الان icho, farima, URANUS,...ميگن درد:4:)؟! مطمئن (ارادت داريم استاد مطمئن:4:) باشم همون اثر و مي كنه؟!:4:
شوخي مي كنم!
استرس خوبه يكم مي خنديم :4:

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

سلام من نمیدونم امسال با اینکه مرحله اول قبول نشدم ولی چرا اینقدر استرس دارم............تو این چندروزه مرحله2 برگزار میشه ولی الان تازه که از مدرسه برگشتم دارم از استرس زیاد میمیرم..............
من که مرحله 2 نمیدم امسال ولی براتون دعا میکنم که حتما همه نتیجه خوبی بگیرن.
دعامیکنم که..........هرکس حق خودشو بگیره هرکس واقعا تلاش کره نتیجشو ببینه و اجازه نده یه عده ادم با....شون دنیارو به تسخیر بگیرن........واسه رو کم کنی بعضیا هم که شده امسال تمام تلاشتونو بکنید.
موفق باشیم.
عجب ! ..:4:

amideoxy

New Member
لایک ها
400

البته خوبه استرس ندارم

تیک تیک کفش مراقبا سر جلسه امتحان خودش به اندازه کافی اعصاب خرد کن هست

Aryamehr2013

New Member
لایک ها
28

من از قورمه سبزي درحد مرگ بدم مياد! اگه به جاش زرشك پلو با مرغ بخوريم(الان icho, farima, URANUS,...ميگن درد:4:)؟! مطمئن (ارادت داريم استاد مطمئن:4:) باشم همون اثر و مي كنه؟!:4: شوخي مي كنم! استرس خوبه يكم مي خنديم :4:
به نکته ی ظریفی اشاره کردید . نه دوست من اثر نمیکنه ! هر قدر تنفر بیشتر ! استرسش بیشتر ! :21: همین قورمه سبزی واسه شما اثرش از همه بیشتره ! ولی احتمالا به جلسه امتحان نمیرسید! پس اندک بخورید ! --- بد نیست میتونه خوب باشه ! الان همین استرس منو وادار کرده بشینم واسه نهایی بخونم !

amin278

New Member
لایک ها
403

سلام به همگی

اصلا استرس نداشته باشین(استرس کیلویی چند؟)
اعتماد به نفس داشته باشین. یه نیگا به سر و وضع خودتون بندازین. اگه قراره شما قبول نشین پس کی قبول شه؟؟؟؟

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

به نکته ی ظریفی اشاره کردید . نه دوست من اثر نمیکنه ! هر قدر تنفر بیشتر ! استرسش بیشتر ! :21: همین قورمه سبزی واسه شما اثرش از همه بیشتره ! ولی احتمالا به جلسه امتحان نمیرسید! پس اندک بخورید ! --- بد نیست میتونه خوب باشه ! الان همین استرس منو وادار کرده بشینم واسه نهایی بخونم !
Ee..؟!:4:
دراين حد يعني ؟!:4: تضمين شدس ديگه ؟!:4:
الان ك فك مي كنم مي بينم...ee...در اعماق وجودم ..اون تهِ ته اولين فرعي سمت راست ، بچه نِرو تو روده باريك همين بغل يه كوچولو استرس مي بينم ..:4:
اقا استرس گرفتيم ديگه با اجازتون ما انصراف بديم بريم زرشك پلو با مرغ (!) مون رو بخوريم، شيمَكِمون غَضَ وُو زُوغ (عمرا بتوني بخوني چي نوشته م:21:)رفت..:4:

بالا