سرفصل های مورد نیاز شیمی تجزیه

SAJJADM

New Member
لایک ها
37
سلام. من کتاب مبانی شیمی تجزیه جلد سبز ترجمه نشر دانشگاهی رو دارم . میخواستم بدونم برا مرحله 3 کدوم فصلا لازمه که بخونم؟

kouchak

New Member
لایک ها
364
پاسخ : سرفصل های مورد نیاز شیمی تجزیه

کسی که میخواد واسه مرحله سه بخونه به چیزی رحم نمیکنه :d
همشو بخون !!! :d

SAJJADM

New Member
لایک ها
37

یعنی حتی باید آمار و خطاها و ... رو هم بخونم؟

chemogirl

New Member
لایک ها
55

اگه مرحله 3 هدفته حتما همشو بخون

لایک ها
24

سلام. من کتاب مبانی شیمی تجزیه جلد سبز ترجمه نشر دانشگاهی رو دارم . میخواستم بدونم برا مرحله 3 کدوم فصلا لازمه که بخونم؟
دوستان کی گفته همشو باید بخونی ؟؟؟؟؟
اصلا کی گفته باید بخونی
تجزیه اسکوگ وست اصلا کتاب خوبی برا دوره نیست برای شروع خوبه و کاملا مبتدیه
دوما تجزیه رو نباید بخونی باید حل کنی چون سرجمع مطلب مورد نیاز برای مطالعه یه جزوه 70 80 صفخه ایه که اکثرش باز مثال و سواله برا جا افتادنه
شما برای تجزیه سوالات :
تجزیه وزن سنجی - تعادلهای اسید و باز - تیتراسیون اسید و باز -رسوب و تیتراسیون رسوبی - تیتراسیون edta و کمپلکسومتری رو کریستین (جلد قرمز که دیگه گیر نمیاد باید از معلماتون اگر دارن کپی بگیرید) و هریس حل کنید و قسمت های مهمش رو بخونید
بخش ها مزخرف هم زیاد داره مثه برونیابی های عجیب و غریب و تحلیل داده های آماری که تو دوره هم درس داده نمی شه
جلد های دوم همه این کتاب های هم برای دوره تیم جهانی درس داده می شه که الکتروشیمی و اینجور چیزاس که خیلی سخت نیست

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

دوستان کی گفته همشو باید بخونی ؟؟؟؟؟
اصلا کی گفته باید بخونی
تجزیه اسکوگ وست اصلا کتاب خوبی برا دوره نیست برای شروع خوبه و کاملا مبتدیه
دوما تجزیه رو نباید بخونی باید حل کنی چون سرجمع مطلب مورد نیاز برای مطالعه یه جزوه 70 80 صفخه ایه که اکثرش باز مثال و سواله برا جا افتادنه
شما برای تجزیه سوالات :
تجزیه وزن سنجی - تعادلهای اسید و باز - تیتراسیون اسید و باز -رسوب و تیتراسیون رسوبی - تیتراسیون EDTA و کمپلکسومتری رو کریستین (جلد قرمز که دیگه گیر نمیاد باید از معلماتون اگر دارن کپی بگیرید) و هریس حل کنید و قسمت های مهمش رو بخونید
بخش ها مزخرف هم زیاد داره مثه برونیابی های عجیب و غریب و تحلیل داده های آماری که تو دوره هم درس داده نمی شه
جلد های دوم همه این کتاب های هم برای دوره تیم جهانی درس داده می شه که الکتروشیمی و اینجور چیزاس که خیلی سخت نیست

بالا