tania

New Member
لایک ها
0
سلام اگه اعتراض می کنین منم هستم!
به نظر من هنوز p1<pfدرسته!

baran-h

Active Member
لایک ها
98
amir-tavakoli گفت
ببین دوست عزیز درست نیست که چند وقت به چند وقت بیای تو سایتو یه چیز بنویسی و بری... خوب به ارسالهای انجمن دقت کن... اول یه درخواست دارم ازت بعدش چند تا سوال:
درخواست: لطف کن از این به بعد دیگرانو به مسخره نگیری و حرفایی که میزنی رو خوب تجزیه تحلیل کنی و همه جوانب قضیه رو در نظر بگیری...
سوال: شما از کجا میدونی که این سوال خیلی نقشی تو قبولی نداره؟ شما چی کاره هستی که نظر میدی؟ نمیدونم این آمار و ارقاما رو کی به شماها میگه که میاید توی این سایت مینویسید و الکی شلوغش میکنید؟ تجربه نشون داده که خیلی ها بودن که با اختلاف 0,25 قبول نشدن... این چه حرفیه که تو میزنی؟؟؟!!!!!!! کی گفته کف قبولی خود به خود 2,5 نمره میاد پایین!!!!!؟؟؟
قسمت ب سوال فشار بخار رو کی گفته همه غلط نوشتن؟ کی گفته سخت بوده؟ تنها مشکل سوال اینه که مشخص نیست که آیا باید مقدار تقریبی فشار بخارها رو در نظر بگیریم یا مقدار واقعی و با توجه به استدلال در سطح میکروسکوپیک!!! اگه تصحیح این سوال با هرکدوم از جوابا انجام بشه بالاخره یه عده نمرشون کم میشه و یه عده هم نمرشو میگیرن... من هیچ تعصبی به هیچ جوابی ندارم و برام هم مهم نیست ولی تو نباید این حرفا رو میزدی...
...............................................................................................................................................
نمیخاستم این حرفا رو بزنم ولی وقتی دیدم بعضی ها..........!!!
از دوستان میخام این بحثو دیگه ادامه ندن... چون سرانجام خوبی نداره با این وضع... هرکی میاد یه جیز میگه و ... فکر میکنم با بحثهایی که شد همه تکلیف خودشونو فهمیدن و هرکس باید همون کاری رو کنه که درسته و به نفع جمع باشه...
...............................................................................................................................................
با عرض معذرت که صدامو بردم بالا! موفق باشیم!

ببخشید ما هنوز نفهمیدیم تکلیف چیه!

najafi2020

New Member
لایک ها
195
ناراحت نباشید فکر نمی کنم کسی فهمیده باشه تکلیف چیه !!
فعلا که کار داره به جاهای باریک می کشه که اصلا جالب نیست

لایک ها
521
چرا من فهمیدم تکلیف چیه... هرکس میخاد بفهمه یه پیغام شخصی به من بزنه! مطمئن باشید این حرکت به نفع جمعه!
خواهش میکنم دیگه این بحث ادامه پیدا نکنه و همین جا تموم شه...
با تشکر...

pishi72

New Member
لایک ها
77
drali گفت
کسی نمیدونه نتایج مرحله 2 کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا جايي كه من ميدونم اواخر خرداد،پارسال 27 خرداد نتايج رو اعلام كردن.

Poacher

New Member
لایک ها
17
.........

چرا هیشکی دیگه حرفی نداره؟
خو یه چیزی بگید!

amir-tavakoli

New Member
لایک ها
521
سلام به همگی...
همونطور که خدمتتون عرض کردم، ما یه تلاشی کردیم واسه برقراری ارتباط با دکتر بهرامی و موفق شدیم... یه نامه به ای - میل ایشون فرستادیم و نظر خودمون رو به صورت منطقی و در حد درک و توان خودمون خدمتشون ارائه دادیم و ایشون هم در جواب به ما گفتند:
با سلام، به علت عدم صداقت دوستان در سالهای گذشته و برخوردهای ناشایست پیرامون این موضوعات، در صورت تمایل از طریق باشگاه دانش پژوهان جوان موضوع را پیگیری کنید. باز هم یادآوری برای اطلاع شما: تمامی سؤالات المپیاد شیمی تا مرحله ی انتخاب چهل نفر تنها و تنها در سطح کتب شیمی دبیرستان است، و سؤال مورد بحث شما نیز به همین صورت. پس مرجع شما همان صفحات کتاب درسی است که با توجه به آن به سادگی سؤال پاسخ داده می شود. با تشکر، محمد بهرامی
(به قسمتهای Bold شده خوب توجه کنید!)
..............................................................................................................................................................................
با توجه به اینکه کتاب درسی توی این قسمت از سوال نمیتونه به ما کمکی کنه، ما از ایشون خواستیم که با توجه به متن کتاب درسی راجع به این سوال استدلال کنن و نظرشونو به ما بگن... ولی دو، سه روزی میشه که جوابی نگرفتیم!!! (اگر جوابی دادن حتما اعلام میکنم)
..............................................................................................................................................................................
به هر حال میخام بگم که دوستان اصلا نگران این جور سوالا نباشید، چون توی این مدتی که از مرحله 2 گذشته خیلی از اساتید و حتی مدال آوران امسال و سالهای گذشته راجع به این سوال و سوالهای دیگه با اعضای کمیته صحبت کردن و مطمئن باشید که اعضای کمیته تا حالا متوجه این جور مشکلات و ابهامات شده اند و اگر سوالایی واقعا مشکل داشته باشن مطمئن باشید تغییر خواهند کرد، حتی اگر قرار باشه به اعتراض بعد از اعلام نتایج کشیده بشه...
ما هم در حد بضاعتمون حرکتی کردیم و امیدواریم که نتیجه بده... امیدوارم این افتخار نصیبم بشه که توی باشگاه شما دوستای خوب رو ببینم...
با آرزوی موفقیت برای تمام جوانان ایرانی...(مخصوصا المپیادی های عزیز!)
خدانگهدارتون.....

[center:61f3bd5b64]---> موفقیت چیزی نیست که دیگران از تو انتظار دارند،موفقیت چیزی است که تو به آن می اندیشی.<---[/center:61f3bd5b64]

najafi2020

New Member
لایک ها
195
آقای توکلی امکانش هست که نامه ی خودتون هم برای ما بذارید ؟

لایک ها
521
یادش بخیر! چقدر راجع به این سوال فشار بخاره انرژی مصرف شد!
جالبه که نظر دکتر شایسته (استاد شیمی فیزیک دوره) رو راجع به این سوال بدونید، ایشون گفتن: "من با قاطعیت از این سوال و جوابش دفاع میکنم... خیلی ها اعتراض کردن و گفتن کسر مولی زیاد میشه و از این ور میره اون ور و ... ولی اگه حساب کنید خیلی خیلی کوچیک میشه و هیچ دستگاهی قادر به اندازه گیری اون نیست! "
.....................................................................
قضاوت با خودتون!

AJ94

New Member
لایک ها
11
آخیییییییییی. یادش بخیر امیر، کاش الان پارسال بود، چه ساله قشنگی بود، یادش بخیر، عجب دورانی بود.

بالا