سوال حیاطی .لطفا هرچه سریعتر این سوالو حل کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shahrooz

New Member
لایک ها
0
در شکل زیر دیوار راست ثابت و دیوار چپ با سرعت V به سمت چپ میرود. الف.شتاب مرکز دیسک را بر حسب X بیابیذ.
ب.نیروی N را بیابید. (نبروی بین دیوار و دیسک)

لایک ها
282
انگار تو فقط تو کار سوال های فوری هستی من اینو قبلا حل کردم ولی فردا امتحان ادبیات دارم

ببین روش من اینه که(البته ممکنه پر دردسر باشه ولی روش خودمه) از مرکز به دو راس سطح شیبدار ها وصل می کنی بعد معدلات قید رو برای

ثابت بودن دو شعاع می نویس ودیف میگری 4 تا معادله ی دیف درمیاری بعد دوتا هم از قوانین نیوتون داری وبعدش هم هر چی رو که دوست داشتی

با فرض معلوم بودن ایکس پیدا میکنی اگه راهم خوب نبود می تونی به aptitude هم یه سری بزنی

farshad17ph

New Member
لایک ها
76
سلام ببین روابط طول ها و قید ها رو بنویس به سادگی حل میشه خیلی سوال چرتب بود

Pouya_p

New Member
لایک ها
55
چيز سختي نيست دياگراماشونو بنويس با 1 قيد

shahrooz

New Member
لایک ها
0
سلام.
بروبچ عزیز من دنبال راه حل نمیگردم.
اگه میشه یکی جواب این سوالو کامل بنویسه لطفا .
ممنون.

snake

New Member
لایک ها
80
سوال 45 apt
(واسه این گفتم اگه راه کامل میخوای بری ببینی این جا کسی حال نداره راه رو بنویسه)

همونطور که همه گفتن یه راه کاملا سیستماتیک و عادی داره منم خیلی وقت پیش همین طوری حل کردم ولی همین الان یه چیز خیلی باحال به ذهنم رسید:

چارچوب مرجع رو عوض کنید بزارید با سرعت v/2 به سمت چپ بره . بعد از حل سوال لذت ببرید.

البته واسه این سوال چندان هم لذت نداره

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216
snake گفت
سوال 45 apt
(واسه این گفتم اگه راه کامل میخوای بری ببینی این جا کسی حال نداره راه رو بنویسه)

همونطور که همه گفتن یه راه کاملا سیستماتیک و عادی داره منم خیلی وقت پیش همین طوری حل کردم ولی همین الان یه چیز خیلی باحال به ذهنم رسید:

چارچوب مرجع رو عوض کنید بزارید با سرعت v/2 به سمت چپ بره . بعد از حل سوال لذت ببرید.

البته واسه این سوال چندان هم لذت نداره
چقدر تو به این تبدیل مختصات گیر دادی.

ولی حل راحت تری هم هست.

اگر x=2rSin(t)*1 در این صورت میتونیم کسینوس زاویه رو بدست بیاریم و بعد حل کنیم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا