سورنا سردار 24 ساله فرمانده سپاه ایران که یک امپراتوری را له کرد !!!!!!!!!!!!!!

bahman

New Member
لایک ها
270
سورنا سردار سپاه ایران در دوره اشکانیان وبه پادشاهی اپ بود او توانست در24 سالگی با نشان دادن لیاقت خود به بالا ترین مقام یک فرمانده جنگی برسد او در تاکتیک نظامی شگرد داشت و با همین توانایی توانست کراسوس را که رومی ها به او مینازیدند را به طرز خنده داری بکشد بله رومی چنان محو قدرت سورنا شده بودند که کراسوس را تحویل او دادند تا زنده به خانه برگردند ..............اگه استقبال بشه داستان فوق العاده رو کامل مینویسم چون خیلی طولانی ولی زیبا ای کاش کسی بود بتونه این اسطوره های واقعی رو که وقتی اسم سورنا میاد رومی ها از ترس میلرزند رومطرح کنه

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216
پاسخ : سورنا سردار 24 ساله فرمانده سپاه ایران که یک امپراتوری را له کرد !!!!!!!!!!!!!!

ادامه ندی بهتره...این حرفا چه بدرد مردم میخوره؟؟؟ اوم تو سایت المپیاد...چیزی که تو این انجمن نگران کننده شده افزایش تاپیک های بی ربط به المپیاده.

Aref

New Member
لایک ها
1,008
پاسخ : سورنا سردار 24 ساله فرمانده سپاه ایران که یک امپراتوری را له کرد !!!!!!!!!!!!!!

سورنا دانشمند بوده یا جزو بزرگان علمی کهتو اینجا تاپیک زدی؟؟؟
من ندیدم جایی نوشته باشه بزرگان "علمی".
اینجا تالار زندگی نامه ی دانشمندان و بزرگان هستش.

Al!R3ZA

Well-Known Member
لایک ها
3,166

به نظر منم بد نیست از بزرگانی که خودشونو وقف این آبو خاک به هر نحوی کردن یادی بکنیم.
چه دانشمند چه رزمنده .....
خودم دوست داشتم در مورد شهدای دفاع مقدس یا همین شهدای اخیرمون تاپیک هایی بزنم !

جوینده

New Member
لایک ها
6

من از بهمن تشکر میکنم . یه تاپیک مفیده گذاشته . هر کسی از این تاپیک خوشش میاد می تونه دیدن کنه ، هر کسی هم نمی خواد میتونه وارد تاپیک نشه .
فقط یه خورده اطلاعات باید تخصصی تر و دقیق تر باشه ، یه چیز خیلی کلی که جذاب نیس .
لطفا هر اطلاعاتی که میخوای بذاری دقیقتر و مستند تر باشه .
ممنون .

Gabon

New Member
لایک ها
177

سلام
مهمترین وظیفه ی ما زنده نگه داشتن اسطوره هامونه.حالا به هر نحوی هم که افتخار افریده باشن مهم نیست.مهم اون افتخاریه که به دست اوردن.شاید یه انگیزه ای بود برای امثال ما.
ادم که همش نباید دنبال درس باشه.
والا!

Helma@

New Member
لایک ها
7

سلام .
ما ایرانی ها اسطوره زیاد داریم ولی متأسفانه به اونا زیاد توجه نمیشه یا فقط به تعداد محدودی توجه میشه این باعث شده اسطوره های بزرگی مثل سورنا کاملا فراموش بشن ، شهدا و جانبازان آزادگان دفاع مقدس رو هم خطر فراموشی تهدید می کنه.این تایپک رو تأیید می کنم.لطفا سریع تر داستان پیروزی سورنا رو به طور کامل برامون بذار. ممنون.:1:

m.h.raeisi

New Member
لایک ها
0

ادامه بده دوست عزیز. خیلی جالبه
:122:

math1998

New Member
لایک ها
224

سورنا مال اشکانیان بود درسته؟

mt777

Member
لایک ها
17

دوستان تاریخدان من یه سوال داشتم کسی درمورد قوم آپاچی ها چیزی میدونه؟

بالا