سومين المپياد رياضى همزمان

Dadgarnia

New Member
لایک ها
1,127
براى ثبت نام مى تونيد به وبگاه المپياد رياضى مراجعه كنيد. من كه ثبت نام كردم! :3:

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322
پاسخ : سومين المپياد رياضى همزمان

منم نمیتونم بیام خیلی بده میفته رو رمضون نمیتونم بیام ای خدا!!!!:4:
ایشالا سال بعد!!!حالا خود بچه های تیم چه میکنن؟!به امید خدا سال بعد یا دوسال بعد خودمون بریم تو محل اصلیش امتحانو بدیم!:۴:

Dadgarnia

New Member
لایک ها
1,127

منم نمیتونم بیام خیلی بده میفته رو رمضون نمیتونم بیام ای خدا!!!!:4:
ایشالا سال بعد!!!حالا خود بچه های تیم چه میکنن؟!به امید خدا سال بعد یا دوسال بعد خودمون بریم تو محل اصلیش امتحانو بدیم!:۴:
چرا نمي تونين بياين؟ فقط براي شما ماه رمضون نيست كه براي ما هم توي ماه رمضونه!

nsg2000gh

New Member
لایک ها
23

ببخشید بنده به این پست توجه نکرده بودم ندیده بودمش به نظرتون امکان پیدا کردن سوالات وجود نداره منم نمی تونم شرکت کنم و یک سوال دیگه هم از شما دارم شما تا الان کلا چه کتابا و منابعی رو برای المپیاد ریاضی ( حل کردید ؟!! ) (والا اگه بگم خوندید هزار نفر از همه ی جا تنها به این فعل توجه میکنن ) در زمینه های مختلف از امسال شروع کردید یا از قبل ؟

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

ببخشید بنده به این پست توجه نکرده بودم ندیده بودمش به نظرتون امکان پیدا کردن سوالات وجود نداره منم نمی تونم شرکت کنم و یک سوال دیگه هم از شما دارم شما تا الان کلا چه کتابا و منابعی رو برای المپیاد ریاضی ( حل کردید ؟!! ) (والا اگه بگم خوندید هزار نفر از همه ی جا تنها به این فعل توجه میکنن ) در زمینه های مختلف از امسال شروع کردید یا از قبل ؟
ور در اینجاست که سایت مورد علاقم به چشم می آید:
Art of Problem Solving

بالا