شاریگین

POURIYA- F

New Member
لایک ها
53
سلام دوستان

کسی کتاب شاریگین رو یا سوالاشو PDF یا Djvu یا به هر شکل دیگه ای نداره. من 2 -3 ماهه دنبالشم که نیست. آ خر هم رفتم خود انتشاراتش که گفتن چاپش منحدم شده. اگه کسی داره میتونه لطف کنه و اینجا بزاره لطفا؟!!

لایک ها
378
پاسخ : شاریگین

سلام دوستان

کسی کتاب شاریگین رو یا سوالاشو PDF یا Djvu یا به هر شکل دیگه ای نداره؟
تعجب کردم که پیدا نکردی... همه جا ریخته... :3:

مساله هایی در هندسه مسطحه به نوشته I.F.Sharygin :

sharygin - problems in plane geometry.djvu - 4shared.com - online file sharing and storage - download - AmirHossein AHP

مساله هایی در هندسه فضایی به نوشته I.F.Sharygin :
I. F. Sharygin - Problems in Solid Geometry.djvu - 4shared.com - online file sharing and storage - download - Science Tutor

PS1 :
هر جا سخن از المپیاد است، نام امیرحسین پروردی می درخشد !!‌:21:
PS2: شما سال اولا هم انقد غر نزنین که چرا فایلاش انگلیسیه!:45: باید انگلیسی خوندن هم یاد بگیرین بدردتون میخوره زیااااااد :3:

آخرین ویرایش توسط مدیر

POURIYA- F

New Member
لایک ها
53

والا من غر نزدم . :65: الانم چند تا کتاب انگلیسی میخونم ( مثل secrets in inequality ) . ولی واقعا نیستا من هم از انقلاب گشتم هم نمایشگاه کتاب. :98:

yasamin.m

New Member
لایک ها
4

اگر خوده کتابو شاریگین میخای خیلی راحت برو تو سایت مبتکران از طریق اینترنت بخر بعد از یه هفته هم میرسه به دستت (من که هین کارو کردم):87:

babakmath

New Member
لایک ها
27

دمت گرم تغییر نام بده به: منبع pdf(آقا منم ویرایش کنم که بایستی با مجوز ناشر این کار صورت بگیره )پ ن:شرمنده از نقل قول

آخرین ویرایش توسط مدیر

goodarz

Well-Known Member
لایک ها
1,120

فکر نمی کنم گذاشتن لینک دانلود کتاب هایی که هنوز در ایران چاپ میشن و آدم میتونه بهشون دسترسی داشته باشه کار درستی باشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر

alimohammadi

New Member
لایک ها
103

گذاشتن لينك دانلود كتاب زير پا گذاشتن حقوق ناشر و مترجمه!!!

سايت مبتكران:در آدرس زير ميتونيد خريد اينترنتي كنيد. روبروي دانشگاه تهران هم پيدا ميشه

کتاب مسأله هایی در هندسه مسطحه

آخرین ویرایش توسط مدیر
بالا