شروع المپیاد شیمی از سال دوم

imooo

New Member
لایک ها
59
سلام دوستان من قبلا المپ ریاضی میخوندم امابنا به یک سری دلایل المپ کنار گذاشتم و حالا متاسفانه خیلی دیر فهمیدم که شیمی خیلی بیشتر از ریاضی دوست دارم برای همین تصمیم گرفته ام برا المپ شیمی بخونم الان هم میخوام با این برنامه شروع کنم که شیمی 2 تا قبل از عید از روی کتاب مبتکران تموم کنم بعد تا قبل از امتحانات خرداد شیمی 3 برای تابستون هم مورتیمر و شیمی آلی خوشخوان بخونم به نظرتون برنامه خوبی؟؟؟یا نه اگه نه چطوری و با چه کتابی شروع کنم خواهشمندم تمامی اساتید ودوستان بر این بنده ی حقیر منت گذاشته و نظر خودشون اعلام کنن چون مسئله مرگ وزندگی (شیمی) در میونه پیشاپیش از نظرات تمامی دوستان سپاس گذاری میکنم

آخرین ویرایش توسط مدیر

only physics

New Member
لایک ها
2,386
پاسخ : شروع المپیاد شیمی از سال دوم

آره خيلي خوبه.

من تجربه ي زيادي توي شيمي ندارم ولي اگه اينجوري برين جلو ، مسلما موفق خواهيد شد.

فقط صرفا روي خوندن تكيه نكنيد.

مهم تر از اون ، تمرين و حل مسئله اس.

خصوصا نزديك ايام آزمون ( سال آتي )

كتاباي " المپيادهاي شيمي ايران - مرحله اول " و " شيمي در سپهر المپياد - جلد اول" روهم بخونيد ، خوبه.

انشا... موفق باشيد.

alireza241

New Member
لایک ها
24

سلام.دوست عزیز شما دقیقا وضعیتی رو که من دارم رو داری.:196:
من با توجه به تجربیات دیگردوستان میگم:::
اول از همه روی کتابای درسی تمرکز کن و اونهارو کامل درک کن.همراه با اون تست(مبتکران)+شیمی مورتیمربخون.
بعدش برو سراغ کتاب های المپیادی که داخل فروشگاه سایت هستش.
ولی مهم اینه که اول کتاب رو بفهمی بعدش بری سراغ کتابای المپیادی.
موفق باشی

TOP STUDENT

New Member
لایک ها
74

امسال المپ ثبت نام کردید؟؟؟؟

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

دوست عزیز سریع خوندن هیچ فایده ای نداره اینکه شما بخواید با این روند پیش برید به هیچ جایی نمی رسید...به نظر من اگه با برنامه ریزی بهتری پیش برید بهتره...مخصوصا اگه طبق برنامه ریزی آیریسک عمل کنید که خیلی آلی(!) میشه!!!

بالا