شیطان

rasam_9026

New Member
لایک ها
7
دیروز شیطان را دیدم ، در حوالی میدان بساطش را پهن کرده بود ، فریب می فروخت

.
مردم دورش جمع شده بودند

.
هیاهو می کردند و هول می زدند و بیشتر می خواستند

.
توی بساطش همه چیز بود غرور ، حرص ، دروغ ، جاه طلبی

... .
هرکس چیزی میخرید و در ازایش چیزی می داد

.
بعضی ها تکه ای از قلبشان را و بعضی پاره ای از روحشان را

.
بعضی ایمانشان را می دادند و بعضی آزادگی را

.

شیطان می خندید و دهانش بوی گند جهنم می داد. حالم را به هم می زد. دلم می خواست همه ی نفرتم را توی صورتش تف کنم. انگار ذهنم را خواند . موذیانه خندید و گفت: من با کسی کاری ندارم و آرام نجوا می کنم . نه قیل و قال میکنم نه کسی را مجبور می کنم که چیزی از من بخرد

.

می بینی ! آدم ها خودشان دور من جمع می شوند. آن وقت سرش را نزدیک آورد و گفت : البته تو با آن ها فرق می کنی . تو زیرکی و مومن . زیرکی و مومنی آدم را نجات می دهد.این ها ساده اند و گرسنه و به جای هر چیزی فریب می خورند

.

از شیطان بدم می آمد . اما حرف هایش شیرین بود . گذاشتم حرف بزند و او هی گفت و گفت و گفت. ساعت ها کنار بساطش نشستم. تا اینکه چشمم به جعبه ی عبادت افتاد که لا به لای چیزهای دیگر بود. دور از چشم شیطان آن را برداشتم و در جیبم گذاشتم و با خود گفتم بگذار یک بار هم که شده کسی چیزی از شیطان بدزد. بگذار یک بار هم او فریب بخورد

.

به خانه آمدم و در کوچک جعبه را باز کردم. توی آن اما از غرور چیزی نبود. جعبه از دستم افتاد و غرور توی اتاق پخش شد فریب خورده بودم ، فریب.دستم را روی قلبم گذاشتم ، قلبم نبود. فهمیدم که آن را کنار بساط جا گذاشته ام . تمام راه را دویدم ، تمام راه لعنتش کردم ، تمام راه خدا خدا کردم . می خواستم یقه ی نامردش را بگیرم عبادت دروغیش را به سرش بکوبم و قلبم را پس بگیرم. به میدان رسیدم اما شیطان نبود . او رفت. داشتم های های گریه می کردم. اشک هایم که تمام شد بلند شدم تا بی دلیم را با خود ببرم . صدایی شنیدم صدای قلبم را و همان جا بی اختیار به سجده افتادم و زمین را بوسیدم به شکرانه ی قلبی که پیدا شده بود

nasim74

New Member
لایک ها
5
خیلییییییییییی قشنگ بود!

لایک ها
7
دستت درد نكنه خيلي خوب بود!
اللرون آغريماسين!چوخ ياجي دي!

rasam_9026

New Member
لایک ها
7
kooroosh_kabir گفت
دستت درد نكنه خيلي خوب بود!
[HIGHLIGHT=#92d050]اللرون آغريماسين!چوخ ياجي دي[/HIGHLIGHT]!
میشه بپرسم یعنی چی؟

m-s

New Member
لایک ها
129
این آذری ها هم فقط میخوان مارو تو کف بذارن ترکی صحبت میکنن

mahoo2020

New Member
لایک ها
27
واقعا قشنگ بود دست گلتون درد نکنه

ان شا الله که ما هیچ وقت خریدار فریب های شیطان نباشیم

313110

New Member
لایک ها
32
[HIGHLIGHT=#C0504D]از شیطان بدم می آمد . اما حرف هایش شیرین بود [/HIGHLIGHT]
بابا همه مشکل همه دیگه اخه !

opb

New Member
لایک ها
1
ای نامردا کی منو لو داد.پس اون جعبه ی منو تو دزدیده بودی ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟از اون روز تا حالا دارم دنبالش میگردم.میدونی تو این مدت میتونستم چند نفرو منحرف کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من باید یقه ی تو رو بگیرم.دزدی میکنی طلبکارم هستی؟؟؟؟؟؟

خیلی قشنگ بود ایول.متحوول شدم.

بالا