شیمی آلی

kouchak

New Member
لایک ها
364
سلام!
دوستان من یه کتاب شیمی آلی خوب میخوام بهم معرفی کنین!

از استادم (آقای مسکاران ) پرسیدم چه کتابی بخونم، گفتن شیمی آلی سیدی انتشارات فاطمی
ولی خوب این کتاب رو که خوندم، ولی هنوز نمیتونم مسائل سطح بالای شیمی آلی رو حل کنم
حتی توی همین کتاب یه جاهایی به مشکل میخورم و هیچی نمیفهمم
یه کتابی نیست که هم روان و قابل فهم با یه بار خوندن باشه و هم دارای مطالب لازم جهت حل سوالات مرحله 2 و دوره ؟؟؟
مرسی

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160
پاسخ : شیمی آلی

برا شروع بهروز بهنام خوبه
بعدشم یه کتاب پیشرفته تر سولومونز یا موریسون ، یا ولهارد یا وید .....یه کتاب هم تو فروشگاه ایریسک هست ، من نخوندمش ولی فکر کنم خوب باشه ، ولی نه برای شروع

kouchak

New Member
لایک ها
364

کتاب آقای بهنام درسنامه کاملی نداره که!
در ضمن! آیا باید همه ی بخش های موریسون رو بخونیم؟؟ مثلا 50 صفحه ای که راجع به متان توضیح داده رو هم بخونیم؟؟!

chemogirl

New Member
لایک ها
55

سلام
برا شیمی الی میتونی کتاب قاسم زاده پورجوادی رو بخونی هم روان و ساده است هم اینکه تمرین زیاد داره

poormahdi

New Member
لایک ها
6

موریسون خوبه...50 صفحه متان هم بخونی مشکلی پیش نمیاد دیدت نسبت به شیمی الی باز میشه اونوقت سوال سختای شیمی یه کم برات راحت تره

elahe.sl

New Member
لایک ها
27

سلام
برا شیمی الی میتونی کتاب قاسم زاده پورجوادی رو بخونی هم روان و ساده است هم اینکه تمرین زیاد داره
منم کاملن با این دوستمون موافقم.کتاب خوبیه

.Saman.

New Member
لایک ها
0

سلام ؛شیمی آلی آقای سیدی یه جاهایی رو کم توضیح داده که تقریبا کتاب آقای محمود شریفی (قدیمیه و مال مبتکران) خلاش رو پر میکنه .

zahra-mdn

New Member
لایک ها
10

اگه سبدی رو کامل از بری و بلدی سوالای بهروز بهنام و حل کن و بعد 3000 مسیله حل شده شیمی آلی شومز

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

په انتشاراتی؟

badman

New Member
لایک ها
1

موریسون و سولومونز برای تکست عالی و ولهارد و 3000 برای حل تمرین

بالا