طریقه ی گزینش دانشجو برای رشته دارو سازی...

20_sorour

New Member
لایک ها
13
با سلام خدمت همه دوستای خوبم خصوصا جامعه دارو سازا...
چند وقت پیش یه چیزی شنیدم ولی اطلاهات کامل در موردش نداشتم لطفا اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره کمکم کنه ...مطلب این بود که (افرادی که مدرک کارشناسی شیمی دارن می تونن با خوندن یه سری کتاب مشخص امتحان ورودی داروسازی رو بدن ..و با تطبیق واحی که انجام می دن مقدار کتابایی که می خونن کمتر و سال کمتری رو هم می گذرونن..).ایا چنین چیزی صحت داره یا نه؟

Rostami

New Member
لایک ها
15
بله منم اینو شنیدم و میدونم که صحت داره!کنکور امتحان میدن و البته اگه اشتباه نکنم باید هزینه دوره شبانه رو پرداخت کنن(چون قبلا یه بار کنکور امتحان دادن)البته تعداد زیادی از واحد هاشون تطبیق می خوره!

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
رشته هایی مث پرستاری و فیزیوتراپی (دقیقا نمیدونم چه رشته هایی) هم همینطورن. میتونن امتحان بدن تطبیق واحد بدن و پزشکی بخونن

20_sorour

New Member
لایک ها
13
از کمکتون ممنون ولی من اینو شنیدم که کنکور ماها رو نمی دن یه سری کتاب دیگه می خونن؟

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
اصلا کسی که کارشناسی گرفته باشه مجاز نیست دوباره کنکور بده!
یه امتحان مخصوصی دارن که در صورت قبولی تو اون تطبیق واحد میدن وبقیه حرفا!!

kquran

New Member
لایک ها
18
خیلی ممنون که واقعا اکسپرت ها تو داروسازی جواب دادن...
من نمیدونم همچین چیزی باشه ولی وقتی محمد جواد و محمد دارن میگن یعنی هست دیگه!!!

pozitrone

New Member
لایک ها
21
تا اونجایی که من میدونم فوق لیسانس های شیمی حق شرکت در امتحان تخصص داروسازی رو دارن.ولی اینو نشنیده بودم.

Rostami

New Member
لایک ها
15
اگه بخوام پاسخ تکمیلی رو بدم باید بگم!یکی از دوستام برادرش زیست شناسی شیراز خونده بود(کارشناسی)بعد امسال کنکور 88امتحان داد!دقیقا نمیدونم چه شرایطی داره که تونسته بود 2باره امتحان بده ولی یادمه که می گفت اگه قبول بشه باید هزینه دوره شبانه رو بپردازه!البته الان دندون شهید بهشتی(بین الملل)قبول شده!و میگفت با تطبیق واحدی که می خورهدر حد 3سال بیشتر طول نمیکشه!

20_sorour

New Member
لایک ها
13
اگه این مورد برای دندان باشه واسه دارو هم به احتمال زیاد باشه ....؟؟؟؟؟؟

بالا