عرض تاسف از نتایج دوره 21 شیمی

poname

New Member
لایک ها
14
کم کم نتایج مشخص شده و..
3 تا طلا حلی تهران
1 طلا انرژی
1 طلا رشت
1 طلا مشهد
1 طلا فرزانگان 1 تهران
1 طلا شیراز
( عرض تبریک ویژه به طلای فرزانگان که مردونه طلا گرفت )

امسال همونطور که میدونید یک سری مباحث عوض شد و مثلا به جای ترمو سینتیک تدریس شد .. که خب دوستانی که با اعضای تیم 2011 در ارتباط تنگاتنگ بودن از قبل مباحث رو خونده بودن و ...
بگذریم از کار کثیف عده ای که جو راه انداختند که استاد کیانمهر میخواد آروماتیسیته رو بعد از تعطیلات درس بده ..
شیمی به خاطر تدابیر خاص کمیته محترم شرایط ویژه ای رو پیدا کرده ..
از جمله اون ها نحوه امتحان گرفتنه که یه فاینال 2 ساعته با 56 درصد تاثیره ..
و مهم تر از همه این ها از بیرون اومدن سوالات امتحان ها جلوگیری میشه و مدرسه های خاصی هستند که سوالات رو بیرون میارن و یه آرشیو کامل از سوالات رو دارن در حالی که خیلیا نمیدونن تو دوره چی میخواد تدریس بشه ..
این شد که جای افرادی که باید طلا میشدن با کسایی که نباید میشدن عوض شد .. این مطلب رو با توجه به شناخت کامل از سطح معلومات بچه های دوره گفتم
اسم نمیبرم از اونایی که نباید طلا میشدن چون ممکنه به بعضی آقایون بر بخوره و پست حذف بشه ..

...

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
223
پاسخ : عرض تاسف از نتایج دوره 21 شیمی

ببخشید شما از کجا خبر دارید؟
میشه خودتونو معرفی کنید؟
مشهدی ها هاشمی نژادی اند؟:7:
شما تو دوره بودید؟:39:

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام ، به همه مدال آوران از طلای یک تا آخرین برنز تبریک میگم.
امیدوارم همیشه نتیجه زحمتتان را به شایسته ترین نحو ممکن بگیرید.
بهتر نیست اعتراضات را در باشگاه پررنگ تر کنید، اما طعم گرفتن مدالهای طلا، نقره و برنز را در خبرها تلخ نکنیم؟!
منظورم این است که هر کس تا آخرین توان ممکن از حقش دفاع کند، اما هنگام اعلام خبر، بخش مثبت آن را اعلام کنید.

موفق و پیروز باشید

najafi2020

New Member
لایک ها
195

به همه ی کسایی که واقعاً زحمت کشیدن تبریک می گم.حتی کسانی که نتونستن در مرحله ی دوم قبول بشن.

خودتون را ناراحت نکنید... ما کردیم اما به جایی نرسید! همیشه بوده و خواهد بود تا خود استان ها تلاش کنن... و اول از همه به خود بچه ها بستگی داره که بخوان. من خودم از المپیاد زخم دارم... یعنی فکر نکنید خارج از میدون دارم داستان می گم!
برنز شدم اما امسال یه طلا از رشت داشتیم.
الان که فکر می کنم می بینم المپیاد اصلا چیزی نیست! اونقدر کوچیکه که جای ناراحتی وجود نداره... ببین چند تا نوبل گرفتیم؟! وقتی یه کتاب شیمی آلی می خونی اسم چند تا ایرانی را می بینی؟!
نوبل هم چیزی نیست! باور کن چیزی که ارزش داره اون علمی هستش که کسب می کنی... بقیه هیچه دوست عزیز من :53:
چیزی که قشنگه حرکت شخصی مثل آقای خلینا هستش که اگه نبودن شاید ما نه همین برنز را داشتیم و نه طلا...
باز هم به همه ی کسانی که در این دوره از المپیاد شیمی چیزی یاد گرفتن تبریک می گم.

واجب دیدم بگم که اگه کسی از تغییر برنامه ی شیمی فیزیک خبر داشته، از دست دکتر شایسته ناراحت نباشد. شک نکنید که اگه کسی قبل از دوره خبر داشته( اگر خبر داشته...)، کار بچه های تیم بوده ... و خیلی هم زیبا بود که سینتیک تدریس شد...

موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر

9vampire9

New Member
لایک ها
6

اسم طلا ها رو کی اعلام میکنن؟

Azeb

New Member
لایک ها
30

سلام
موافقم چه میشه کرد جز اینکه واسه برتر بودن خودمان طلا بگیریم
مثل این 1 فرزانگانی

بهراد

New Member
لایک ها
214

دوست من، چندجای حرف شمارو قبول دارم، ولی بقیشو نه... حتی توی حرفای خودتون یه سری تناقضاتی دیده میشه...
از اونجایی که تمام این 8 نفرو من کاملاً میشناسم (بجز یکیشون) و میدونم هیشکدوم خبر نداشت که قراره بجای ترمو، سینتیک تدریس شه... پس اون اعتراض اولیتون بجا نیست...

یک سری مباحث عوض شد و مثلا به جای ترمو سینتیک تدریس شد .. که خب دوستانی که با اعضای تیم 2011 در ارتباط تنگاتنگ بودن از قبل مباحث رو خونده بودن و ...
حتی بنظر من این یکی از بهترین ایده هایی بود که توی تاریخ المپیاد شیمی زدن و سطح همه تو این مورد با هم مساوی بودريا، و همه تو دوره خوندن...

و دوما جاییکه گفتین "و مهم تر از همه این ها از بیرون اومدن سوالات امتحان ها جلوگیری میشه و مدرسه های خاصی هستند که سوالات رو بیرون میارن و یه آرشیو کامل از سوالات رو دارن در حالی که خیلیا نمیدونن تو دوره چی میخواد تدریس بشه ..."

مگه شما مخالف با عوض کردن سرفصلا از ترمو به سینتیک نبودین؟؟ ولی الان دارین با گفتن این جمله، کلا به همه چی اعتراض می کنین! مثلاً کمیته چه کاری از دستش بر میاد؟؟ اگه مثلاً عوض کنه یه مبحثو، اعتراض می کنین که یه عده می دونستن و نامردیه... اگه مثل مباحث پارسال و سالهای قبل برگزار شه، میگین خیلیا نمی دونن چی میخواد تدریس شه، ولی بقیه معلم داشتن و میدونستن، پس نامردیه...
اگه سئوالا هم که بیاد بیرون دیگه نمی دونم استادای باشگاه دیگه بعد از چندسال از کجا باید سئوالی بدن که المپیادی پسند باشه؟؟ یعنی با معلومات کم، بشه به یه مطلب سخت پاسخ بدیم؟ الآن یکی از اصلیترین اعتراضای فیزیکیها اینه که چر همش سئوالای تکراری میدن... جالبه بدونین که فیزیک از المپیادهاییه که سئوالات هر دورش تمام و کمال اومده بیرون...

و اما این جمله:

این مطلب رو با توجه به شناخت کامل از سطح معلومات بچه های دوره گفتم
اسم نمیبرم از اونایی که نباید طلا میشدن چون ممکنه به بعضی آقایون بر بخوره و پست حذف بشه ..
اصلا درست نیست توی همچین جمعی گفته شه... اگه ممکنه یه پ.خ به من بدین و منظورتونو وا3 من شفاف سازی کنین، ممنون میشم!

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
0

این که دلیل نیست تو باید با 2011 های ارتباط می داشتی . اصلا همه باید این طوری باشند.

بهراد

New Member
لایک ها
214

خب مثل اينكه دوستمون قصد جواب دادن نداره...اينجور حرفاي بي سند و مدرك رو براحتي ميشه همه جا زد... اينكار ايشون نه تنها هيچ سودي نداره، بلكه فقط و فقط باعث تباه شدن زحمات يه عده ميشه...فقط ميخام از اون عده اي كه از ايشون تشكر كردن دليل كارشونو بپرسم... 

mersad.94

Active Member
لایک ها
55

من فقط به خاطر این تشکر کردم که ایشون گفتن طلا ها از کدوم شهر ها بود!همین!

بهراد

New Member
لایک ها
214

اهان، مرسي مرصاد جان!!!البته توي سايت باشگاه همه اسامي رو زده...!

mersad.94

Active Member
لایک ها
55

اهان، مرسي مرصاد جان!!!البته توي سايت باشگاه همه اسامي رو زده...!
البته ایشون این خبر رو چند روز قبل باشگاه گفتند.

بالا