غذای رمضان

Rostami

New Member
لایک ها
15
غذای رمضان
یک شب سه نفر که فقیر بودند وتازه وارد شهر مدینه شده بودند در مسجد پیامبر از مردم خواستند که آنها را مهمان کنند.یکی را پیامبر (ص)به خانه بردند و یکی را امام علی (ع)مهمان کردند.سومی را کسی پیدا نشد که به منزل ببرد لذا به ناچار در مسجد ماند و و در خانه خدا مهمان خدا شد.فردا اولی گفت که من در منزل پیامبر نان و سرکه خوردم.دومی گفت من در خانه علی(ع)نان جو ونمک خوردم.سومی گفت ولی من تا صبح هر چه به سقف خانه خدا نگاه کردم بلکه خدا غذایی بفرستد چیزی نرسید و تا صبح گرسنگی خوردم.
جبرییل بر پیامبراکرم(ص)فرود آمد و گفت:خداوند فرمود من هر چه در بهشت و کائنات گشتم تا غذایی در خورمهمانم پیدا کنم نیافتم لذا بهتر با گرسنگی از او پذیرایی کردم.
قدر خودمان را بدانیم که میهمان خداییم.

badgirl

New Member
لایک ها
14
خیلی قشنگ بود ایول حال کردیم :arrow:

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
راستی حال که تاپیکی به اسم غذای رمضان ایجاد شده بهتره واسه کنکوریها بنویسم :
کنکوریهای روزه دار یا روزه دارهای کنکوری!!!!!!!!!!!!!
اگه بعد از افطار احساس خواب آلودگی شدید میکنین راه حلش میدونین چیه؟!!!
یه کم نمک با غذای افطار بیشتر مصرف کنین باعث میشه فشار خونتون افت نکنه و احساس خواب آلودگی نکنین! همین!!
دلیل علمیش رو به زودی در وبلاگم خواهم نوشت:
http://mjbkonkoor.blogfa.com

Rostami

New Member
لایک ها
15
از ابراز لطف همگی کمال تشکر رو دارم .
اینو دیشب توی مسجد بین دوتا نماز پخش کردن به نظرم جالب اومد گفتم شما هم محظوظ:oops: بشین!

kquran

New Member
لایک ها
18
محمد جان تشکر می کنم به خاطر این دقت نظرت دز کاربرد واج ز در حرف ظ اندر کلمه ی محظوظ...آخه یه جایی نوشته بودی حظور می خواستم بگم اصلاح کنی!

Rostami

New Member
لایک ها
15
ممنون از یاد آوریت ولی یادم نمیاد کجا بود! :x اصولا از این اشتباهات زیاد می کنم! :oops:

بالا