khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
پاسخ : .: اخبار فروشگاه المیاد آیریسک :.

کتاب المپیاد های شیمی کانادا و استرالیا
این دو تا کتاب کمیابه.لطفا اضافه کنید(کتابای خودتونن جناب خلینا!)
لطفا کتابهای دانشگاهی که منابع دوره هستن رو هم بذارید.کتابایی مث ولهارد و کمیابا مث سولومونز شیمی معدنی آقابزرگ-ملاردی(این کتابو این دو خوف! معدنی ایران با هم نوشتن)و...
سلام @Mir

کتاب کانادا رو دست نگه داشتم تا یک بازبینی و ویرایش اساسی روش انجام بشه،‌الان فقط یک نسخه خودم دارم!
درگیر نوشتن کتاب مرحله دومی هستم که ان‌شاءالله خیلی زود (در همین چند سال آینده) چاپ خواهد شد.

موفق باشید

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

سلام @Mir

کتاب کانادا رو دست نگه داشتم تا یک بازبینی و ویرایش اساسی روش انجام بشه،‌الان فقط یک نسخه خودم دارم!
درگیر نوشتن کتاب مرحله دومی هستم که ان‌شاءالله خیلی زود (در همین چند سال آینده) چاپ خواهد شد.

موفق باشید
استاد اگر معنای طنز گونه ای دارد لطفا داخل پارانتزتان علامت تعجب هم اضافه کنید در غیر اینصورت لطفا بفرمایید واقعا چند سال یعنی زود؟!!

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

استاد اگر معنای طنز گونه ای دارد لطفا داخل پارانتزتان علامت تعجب هم اضافه کنید در غیر اینصورت لطفا بفرمایید واقعا چند سال یعنی زود؟!!
این کتاب از سال 87 در نیت چاپ است. هر سال ویرایش شده و بارها توسط افراد مختلف بازخوانی شده است، اما دلم نیامده بود آن را چاپ کنم مگر اینکه خیلی کم نقص باشد. حالا به آن مرحله رسیده و انشاءالله تا دو ماه آینده در کتابفروشی ها خواهد بود. اما چون بارها قول آن را داده بودم و عملی نشده بود، گفتم چند سال آینده.

راستی در بازار نشر، چند سال برای کتابی که نویسنده به آن حساس است، زمان خیلی زیادی نیست.

یاحق

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
پاسخ : فروشگاه کتاب و منابع المپیاد

سلام و عرض تبریک اعیاد قربان و غدیر،
فروش ویژه و با تخفیف فروشگاه آیریسک تا 5 آبان تمدید شد.
در این مدت هر محصول فروشگاه با 5% تخفیف به فروش میرسد:

فروشگاه المپیاد آیریسک

نیوشا

New Member
لایک ها
0
پاسخ : .: اخبار فروشگاه المپیاد آیریسک :.

سلام دوست عزیز
برای حرفه ای شدن در سینتیک و تعادل شیمی دی وی دی های استاد عسگری رو تهیه کن.:130:
مستقیم در هدف

Mohadeseh:)

New Member
لایک ها
168

خیــــــــــــــــــــــــــلی خیــــــــــــــــــــــــــلی ازتون تشکرمیکنم برای این فروشگاه فوق العاده تون واقعا عالیه .دستتون دردنکنه.کارموواقعا راه انداخت.

لایک ها
15

سلام خسته نباشید ببخشید کتاب المپیاد های جهانی زیست تاحالا چاپ شده یا چاپ میشه؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

سلام خسته نباشید ببخشید کتاب المپیاد های جهانی زیست تاحالا چاپ شده یا چاپ میشه؟

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام به همه‌ی دوستان گرامی،
از 24 دی‌ماه 1392 تا 11 بهمن، کلیه‌ی سفارشات بیش از 30 هزار تومان در فروشگاه کتاب آیریسک با 5 درصد تخفیف محاسبه خواهند شد.

آدرس فروشگاه:

فروشگاه المپیاد آیریسک

IRYSC-team

مدیر آیریسک
لایک ها
683

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

chimica

New Member
لایک ها
256

با سلام استاد و خدا قوتمیخواستم بگم که این کتابایی که برای شیمی معرفی کردید، خیلی کتابای جامعی نیستن واسه مرحله دو که...حداقل میشه گفت که پیش دانشگاهی رو ندارن...و البته که خیلیا از جمله خود من اصول و مبانی و کارگاه رو برای مرحله اول خوندیم.میخواستم بدونم بهتر نبود کتابای جامع تری رو در دستور کار قرار بدید؟با تشکر

Bbbbb

New Member
لایک ها
43

سلام ببخشید آقای خلینا من بعضی از کتابها رو دارم ولی بعضی رو ندارم . امکانش هست که فقط چند تا شو سفارش بدیم؟

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

با سلام استاد و خدا قوتمیخواستم بگم که این کتابایی که برای شیمی معرفی کردید، خیلی کتابای جامعی نیستن واسه مرحله دو که...حداقل میشه گفت که پیش دانشگاهی رو ندارن...و البته که خیلیا از جمله خود من اصول و مبانی و کارگاه رو برای مرحله اول خوندیم.میخواستم بدونم بهتر نبود کتابای جامع تری رو در دستور کار قرار بدید؟با تشکر
سلام
حق با شماست اما این اقدام با باشگاه صورت گرفته و کتابهای انتشارت باشگاه فقط هست. این کتابها هم همشون باید خونده بشن... البته به علاوه کتابهایی از خوشخوان و فاطمی و کتابهای تخصصی هم که هستن!

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام دوستان،
سلام ببخشید آقای خلینا من بعضی از کتابها رو دارم ولی بعضی رو ندارم . امکانش هست که فقط چند تا شو سفارش بدیم؟
این کتاب‌ها طبق توافق آیریسک و دانش‌پژوهان جوان و به صورت کیف المپیاد و به صورت یکجا عرضه شده است. در حال رایزنی با دیگر ناشرین هستیم تا ان‌شاءالله بتوانیم کتاب‌های آن‌ها را نیز با تخفیف ویژه عرضه کنیم.

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام دوستان،

حداقل تا پایان اردیبهشت 1393، بسته‌های المپیاد دانش‌پژوهان جوان در فروشگاه آیریسک با 40 درصد تخفیف عرضه می‌شود. دانش‌آموزان دوراندیش از هم‌اکنون توشه‌ی المپیاد 1393 را ببندند.
ویژه‌ی آیریسک

یاحق

nsg2000gh

New Member
لایک ها
23

سلام ببخشید من می خواستم بپرسم که آیا برای مباحث جبر المپیاد ریاضی هم میشه راههنمایی کنید خودم اسم چند کتابو می دونم مثل calculus نوشته ی spivak ،
polynomials نوشتهی E.barbeau ،یا مثلا inequalities نوشته ی cvetkovski و امثال اینها و اینا تقریبا بهترین کتابا در جبر هستند ولی همونطور که خودتون می دونید خوندن کتاب های انگلیسی وقت زیادی رو صرف می کنه و در خوندن منابع دیگه آدمو عقب می ندازه از یکی دیگه که پرسیدم بهم گفت با اینکه کتاب های زبان اصلی محتوای مفید تری دارند و در جبر هم در کتاب های فارسی مظلوم واقع شده و فکر کنم تنها 4 کتاب کلا مربوط به جبر وجود داشته باشه و بقیه ی کتاب ها دیگه مربوط به دانشگاه میشن و با خوندنشون تنها از المپیاد ریاضی فاصله می گیریم حالانظر شما در این باره چیه میشه لطفا راهنماییم کنید نمی دونم اگه کتاب های فارسی بخونم که کتابای ضعیفی هستند و خوندنشون تنها وقت تلف کردنه و اگه بخوام وقتمو روی کتاب های زبان اصلی بزارم هم وقتم هدر می ره نظرتون در مورد کتاب های ترجمه ی فارسی این ها چیه ؟
خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید و البته اگه خودتون زیاد اطلاعاتی در مورد المپیاد ریاضی ندارید کس دیگه ای رو بهم معرفی کنید خیلی ممنون

ehsan.sh76

New Member
لایک ها
2

شما بهتره از ی نفر که مدالین راهنمایی بگیرین(ترجیحا طلا باشه)
اینجا اگه اشتباه نکنم اقای عارف هستن که طلا هم گرفتن
از ایشون راهنمایی بگیرین

IRYSC-team

مدیر آیریسک
لایک ها
683

سلام ،
از 5 تا 31 شهریور، تمام منابع المپیاد در فروشگاه آیریسک با 10 درصد تخفیف عرضه می‌شود.
در همین مدت برای تجهیز کتابخانه‌های مدارس، فروش بیش از 100 جلد کتاب با 20 درصد تخفیف انجام می‌شود.

به دوستان و مدارس اطلاع دهید.

بالا