S_A_M

New Member
لایک ها
413
سلام دوستان !
این چند روزه به شدت پی بردم وجه علمی سایت کلا رفته زیر سوال!!(البته از نظر من!)
من اصلا مطلب جدیدی در بخش فیزیک و شیمی که خودم علاقه دارم نمی بینم!
واقعا بده!
کلا این روز ها همه سرشون به پ.خ گرمه و هیچ موضوعی دنبال نمی شه!!!
-------------
من که خیلی از سایت دل سرد شدم!

pegahmm

New Member
لایک ها
375
پاسخ : فعالیت علمی به فنا رفت!!!

آره جالبه كه موضوعاتى مث كوچكترين كنكور دهنده و اينا كلى بازديدكننده داره اما موضوعات علمى....

آخرین ویرایش توسط مدیر

Ardavan

Well-Known Member
لایک ها
428

سلام دوستان !
این چند روزه به شدت پی بردم وجه علمی سایت کلا رفته زیر سوال!!(البته از نظر من!)
من اصلا مطلب جدیدی در بخش فیزیک و شیمی که خودم علاقه دارم نمی بینم!
واقعا بده!
کلا این روز ها همه سرشون به پ.خ گرمه و هیچ موضوعی دنبال نمی شه!!!
-------------
من که خیلی از سایت دل سرد شدم!
دقیقا همچین اتفاقی برای بخش زیست هم افتاده ! اما راه حل چیست ؟ [MENTION=2]khalina[/MENTION]

Ss_20

New Member
لایک ها
452

به نظر بنده این اتفاق برای همه ی بخش های سایت افتاده از اون فعالیت زیاد علمی بچه ها هیچ خبری دیگه نیست .....

لایک ها
1,804

ویژگی آیریسک تو تابستون همینه ، البته تا جایی که من یادم میاد

بحث هاس علمی معمولا یه ماه قبل مرحله 1 داغ میشن...منتظر باشید...

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام دوستان،
معمولا بررسی موضوعات مختلف به صورت نوسانی در سال تغییر می‌کند و در تابستان‌ها، بحث‌های حاشیه‌ای دانش‌آموزی از علاقمندان بیشتری برخوردار است.

توجه کنید تالارهای آیریسک توسط کاربرانش ساخته می‌شوند، پس اگر واقعا از این موضوع گله دارید، دست به کار شوید و عینک‌ها را بزنید، بخوانید و بپرسید و بحث کنید.

مطمئن باشید کسی جلوی بحث علمی را در آیریسک نخواهد گرفت و ایجاد جو غالب، بحث‌های متفرقه را به حاشیه خواهد راند.

موفق باشید

Ardavan

Well-Known Member
لایک ها
428

سلام دوستان،
معمولا بررسی موضوعات مختلف به صورت نوسانی در سال تغییر می‌کند و در تابستان‌ها، بحث‌های حاشیه‌ای دانش‌آموزی از علاقمندان بیشتری برخوردار است.

توجه کنید تالارهای آیریسک توسط کاربرانش ساخته می‌شوند، پس اگر واقعا از این موضوع گله دارید، دست به کار شوید و عینک‌ها را بزنید، بخوانید و بپرسید و بحث کنید.

مطمئن باشید کسی جلوی بحث علمی را در آیریسک نخواهد گرفت و ایجاد جو غالب، بحث‌های متفرقه را به حاشیه خواهد راند.

موفق باشید
اما استاد ما یک نفره که نمی تونیم سایت را متحول کنیم ! همین الان در بخش زیست من 4 تا پست گذاشتم در انتهای 4 تا تاپیک ! اما یک نفر اصلا جواب نمی دهد ! متاسفانه بعضی وقت ها فضای دوستانه در ایریسک از جنبه علمی سایت می کاهد ! متاسفانه راهبران و مشاوران هم زیاد همکاری نمی کنند ( مثلا در بخش زیست از نظر من تنها یکی دو تا از راهبران یا مشاوران فعال هستند ) . خودم هم نمی دانم راه حل چیست !!

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

یه نکته ای: برید خدارو شکر کنید واقعا!!!
چند روز قبل با فروم کنکوری اشنا شدم! که کلا شاخ در اوردم. ادرس نمیدم که ابروشون نره :4:
جز کنکور و درس همه چیز توش بود!
ایریسک بهترین فرومیه که تاحالا دیدم. واقعا خداروشکر. دسته اقای خلینا و ناظمین و راهبران واقعا درد نکنه!
ولی خب همونطور که بقیه هم گفتند تو بعضی ماههای سال این اتفاق میفته. (من 1.5 سال تجربه دارم :4:)
ویرایش: البته ما باید سعی کنیم اینجا رو علمی تر کنیم. و بچه ها باید همت کنند! اگر روزی هر کدوممون یه سوال یا موضوع جالب بذاریم. در روز خیلییییی میشه! از همین امروز شروع کنیم!

آخرین ویرایش توسط مدیر

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

لطفا از ما که در دوره هستیم انتظار فعالیت علمی نداشته باشید !!
خصوصا الان موقع امتحانه !!!

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

اما استاد ما یک نفره که نمی تونیم سایت را متحول کنیم ! همین الان در بخش زیست من 4 تا پست گذاشتم در انتهای 4 تا تاپیک ! اما یک نفر اصلا جواب نمی دهد ! متاسفانه بعضی وقت ها فضای دوستانه در ایریسک از جنبه علمی سایت می کاهد ! متاسفانه راهبران و مشاوران هم زیاد همکاری نمی کنند ( مثلا در بخش زیست از نظر من تنها یکی دو تا از راهبران یا مشاوران فعال هستند ) . خودم هم نمی دانم راه حل چیست !!
[MENTION=14956]Ardavan[/MENTION]
با توجه به دغدغه‌ی اکثریت، اگر حرف‌های خوب و با روش درست و سوالات زیبا پرسیده شود، علاقمندانش پیدا خواهند شد. در مورد فعالیت راهبران و مشاورین، سعی در افزایش آن داریم که از قدیم گفته‌اند:

مستمع صاحب سخن را بر سر ذوق آورد ...

Ardavan

Well-Known Member
لایک ها
428

یه نکته ای: برید خدارو شکر کنید واقعا!!!
چند روز قبل با فروم کنکوری اشنا شدم! که کلا شاخ در اوردم. ادرس نمیدم که ابروشون نره :4:
جز کنکور و درس همه چیز توش بود!
ایریسک بهترین فرومیه که تاحالا دیدم. واقعا خداروشکر. دسته اقای خلینا و ناظمین و راهبران واقعا درد نکنه!
ولی خب همونطور که بقیه هم گفتند تو بعضی ماههای سال این اتفاق میفته. (من 1.5 سال تجربه دارم :4:)
در این که ایریسک واقعا بهترین forum ای هست که تا حالا دیدم هیچ شکی ندارم ! واقعا این حرف شما کاملا درسته! چون من هم بسیاری از سایت های مشابه را دیده ام ! حتی یک فرومی که مربوط به رشته های پزشکی بود در اون هر نوع بحثی وجود داشت غیر از بحث های علمی !
لطفا از ما که در دوره هستیم انتظار فعالیت علمی نداشته باشید !!
خصوصا الان موقع امتحانه !!!
بععلللهه!! شما که اصلا از بس درس می خونید طلا یک می شید !:4: مخاطب ما شما نبود !:4:

Al!R3ZA

Well-Known Member
لایک ها
3,166

دوستان به خدا این تاپیک جای اسپم بازی نیست !
----------------------
والا از بس فعالیت علمی کم شده منم رفتم تو کار زدن تاپیک هایی که حداقل یکم ارزش داشته باشن.
ارزشی بهتر از صحبت فقط تو پروفایل یا پ.خ
اگه یکم راهبرا کمک کنن و دوستان هم همینطور توی تاپیکا شرکت کنن ، فک کنم بهتر بشه.

S_A_M

New Member
لایک ها
413

ذوق مرگ شدم!
بعد از این همه مدت !از فعالان بخش شیمی بخصوص خانم محمدی سپاس گزارم!
ولی حیف که فیزیک.....

آخرین ویرایش توسط مدیر

saba75

New Member
لایک ها
1,143

خوبه بازم بخش های دیگه فعالیت دارند ...بخش ادبی که خیلی وقت هاست خوابیده:2: راهبرای محترم بخش ادبی یکم بیاین بخش هارو راه بندازین همه پست ها واسه عصر دقیانوسه:17:

@khalina

آخرین ویرایش توسط مدیر

a$hk@n

New Member
لایک ها
440

من از بخش ریاضی راضیم تمام مشاوران و راهبران ریاضی کمک میکنند و مشاوره می دهند دستشون درد نکنه و حتی بچه های المپ ریاضی هم خیلی عالی هستند
به افتخار همشون :97::97:
از استاد خلینا هم تشکر ویژه میکنم بابت سایت بسیار عالیشون
از همه خیلی ممنون:92:

S_A_M

New Member
لایک ها
413

اگه می دونستم اینقد حرفم بها داره زودتر اعتراض میکردم!:4:
عالیییییییی!
ولی فیزیک.......
کامپیوتر.......
نجوم.........
ادبیات........

Mostafa_

New Member
لایک ها
445

من از بخش ریاضی راضیم تمام مشاوران و راهبران ریاضی کمک میکنند و مشاوره می دهند دستشون درد نکنه و حتی بچه های المپ ریاضی هم خیلی عالی هستند
به افتخار همشون :97::97:
از استاد خلینا هم تشکر ویژه میکنم بابت سایت بسیار عالیشون
از همه خیلی ممنون:92:

دوست عزیز از یه ماه پیش یه تاپیک زدم .... یه سری سوال ترکیبیات گذاشتم میخوساتم ببینیم جواب های من غلطه یا جواب های کتاب .... دریغ از یه جواب ...

اینم لینکش: http://www.irysc.com/forum/t13972/

کسی اگر می تونه کمک کنه دریغ نکنه

a$hk@n

New Member
لایک ها
440

دوست عزیز از یه ماه پیش یه تاپیک زدم .... یه سری سوال ترکیبیات گذاشتم میخوساتم ببینیم جواب های من غلطه یا جواب های کتاب .... دریغ از یه جواب ...

اینم لینکش: http://www.irysc.com/forum/t13972/

کسی اگر می تونه کمک کنه دریغ نکنه
منم خداییش تایپیک شما رو ندیدم !!!
ولی بهتر نبود 1 سوالتون میزدین ؟ بعدش که حل شد سوال بعد؟؟؟
چون خیلی طولانیه؟؟

Mostafa_

New Member
لایک ها
445

منم خداییش تایپیک شما رو ندیدم !!!
ولی بهتر نبود 1 سوالتون میزدین ؟ بعدش که حل شد سوال بعد؟؟؟
چون خیلی طولانیه؟؟

شما اگه یه نیگا بندازید به جواب های تاپیک می بینید که من سه چهار بار فقط تاپیک رو با کلماتی مثله یکی کمک کنه و ... به روز کردم ... با اینحال کسی جوابی نداد ... سوال هاش ممکنه یکم طولانی باشه اما آسونه .... روی هم رفته بیش از 10 دقیقه وقت نمی گیره چون هم راه حل خودمو به همراه توضیح نوشتم هم راه حل کتابو

بالا