وضعیت
موضوع بسته شده است.
لایک ها
12
سلام با توجه به اینکه کتاب فیزیک1 تغییر کرده کدوم کمک درسی بهتره که بیش تر توضیح باشه نه تست و پرسش.
لطفا اسم کتاب رو کامل بگین.

Aref Physics

New Member
لایک ها
224
پاسخ : فیزیک1

این تاپیک رو چرا تو بخش راهبران و ناظمین گذاشتید؟
مدل جدیده؟

8911012672

New Member
لایک ها
4

سلام با توجه به اینکه کتاب فیزیک1 تغییر کرده کدوم کمک درسی بهتره که بیش تر توضیح باشه نه تست و پرسش.
لطفا اسم کتاب رو کامل بگین.
سلام . به نظر من نشر الگو انتخاب مناسبی میتونه باشه. کتاب توضیحاتش هم از کتاب تستش جدا هستش.

vilson999

New Member
لایک ها
43

بله به نظر من نشرالگو کتاب خیلی خوبی هستش و اگر شما هم کتاب تستش رو داشته باشی و هم کتاب دیگرش رو خیلی بهتره به عقیده ی من نشر الگو از خوشخوان و مبتکران بهتره البته در درس فیزیک برای اطلاعات بیشتر می تونید به سایت نشر الگو مراجعه کنید که بخش هایی از کتاب را برای دانلود گذاشته.نشر الگو | صفحه اول

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

به نظر بنده اگر می خواید تو دبیرستان المپیادی درس بخونید کتاب های خوشخوان رو بگیرید چون برای این تیپ دانش آموزها است در واقع تو کشور کمتر دانش آموزی از این کتاب ها استفاده میکنه اگر می خواید کنکوری کار کنید به نظر من نشرالگو از همه بهتر هست:89::d

mahdi77

New Member
لایک ها
215

سلام دوست عزیز! به نظرم اگر کنکوری می خواهید کار کنید و سرعت تست زنی تون بالا بره و دنبال سوالات متداول هستید، تست های نشر الگو بهتراز همه ست. اما اگر می خواهید سوالات چالشی حل کنید و همچنین اگه اهل المپیاد هم هستید، خوشخوان حرف اول رو میزنه! گرچه من خودم سال اول هر دو رو داشتم با این حال بیشتر سوال های خوشخوان رو حل میکردم. با توجه به اینکه درسنامه و سوال و تمرین و تستهاش همه و همه تو یه کتابه، به نظرم یه مقدار بهتره!!

Asma MD

Well-Known Member
لایک ها
253

واسه فیزیک اول خوشخوان بهترینه البته نشر الگو هم خوبه ولی واسه توضیحات کامل و سولات سطح بالا بهتره که خوشخوانو بگیرین :224:

sf666

New Member
لایک ها
5

خوشخوان.....

Marshall

New Member
لایک ها
970

دوست عزیز لطفا تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید ....
بسته شد...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا