قبول نشدگان مرحله اول المپیاد 1391

Mostafa_

New Member
لایک ها
445
سلام به همه ی دوستان

خوب نتایج هم اعلام شد

یه سری ها قبول شدن (که خوب تبریک میگم بهشون) یه سری ها هم مثله من قبول نشدن (حالا سره بی دقتی یا کم بودن دانش یا بی تجربگی یا ...)

خوب الان سومایی که قبول نشدن تکلیفشون معلومه

اولام که خوب امسال بیشتر به نظرم جنبه اینو داشت که بیان و یه تجربه ای کسب کنن برای سال دیگه که مثله من بی تجربگی نکنن (کاش سال اول المپیاد ریاضی شرکت می کردم :45:)

خوب بگذریم

این وسط میمونن دومایی که قبول نشدن

ما الان حدود 330 روز تا مرحله اول سال دیگه وقت داریم خوب مطمئناً یه سری مطالب رو بلدیم و تا یه جایی خوندیم .... برای خوندن اون ها بشینیم از اول شروع کنیم یا اینکه ادامش بدیم (من خودم اکثر درسا رو تا یه جاهایی خوبی خوندم ولی متاسفانه زیاد مسئله های آخر فصل اون درس رو حل نکردم الان از اول بخونم و همه ی مسئله هاشو حل کنم یا اینکه ادامه بدم و خوندنمو ؟)

کلا چه جوری بخونیم که قبل از مرحله یک یه پیش زمینه ی خوبی از مرحله دو داشته باشیم و اکثر مطالبش رو بلد باشیم تا بعد مرحله یک فقط مسئله مرحله دو حل کنیم؟؟؟؟؟

لایک ها
481
پاسخ : قبول نشدگان مرحله اول

سلام به همه ی دوستان

خوب نتایج هم اعلام شد

یه سری ها قبول شدن (که خوب تبریک میگم بهشون) یه سری ها هم مثله من قبول نشدن (حالا سره بی دقتی یا کم بودن دانش یا بی تجربگی یا ...)

اولام که خوب امسال بیشتر به نظرم جنبه اینو داشت که بیان و یه تجربه ای کسب کنن برای سال دیگه که مثله من بی تجربگی نکنن (کاش سال اول المپیاد ریاضی شرکت می کردم :45:)

خوب بگذریم

ما الان حدود 330 روز تا مرحله اول سال دیگه وقت داریم خوب مطمئناً یه سری مطالب رو بلدیم و تا یه جایی خوندیم .... برای خوندن اون ها بشینیم از اول شروع کنیم یا اینکه ادامش بدیم (من خودم اکثر درسا رو تا یه جاهایی خوبی خوندم ولی متاسفانه زیاد مسئله های آخر فصل اون درس رو حل نکردم الان از اول بخونم و همه ی مسئله هاشو حل کنم یا اینکه ادامه بدم و خوندنمو ؟)

کلا چه جوری بخونیم که قبل از مرحله یک یه پیش زمینه ی خوبی از مرحله دو داشته باشیم و اکثر مطالبش رو بلد باشیم تا بعد مرحله یک فقط مسئله مرحله دو حل کنیم؟؟؟؟؟
یه دوره ی کوچیکی مثلاً تا آخر فروردین رو مطالب مرحله 1 داشته باشین و بعدش همش تا 1 ماه مونده به مرحله 1 تمرکزتون رو بزارین رو مرحله 2 ... اون 1 ماه باقی مانده رو هم فقط مرحله اول 5 سال اخیر رو حل کنین! .... منم امسال واقعا بد شانسی اوردم! ... واقعا!!!! ایشالا سال بعد هممون قبولیم ... من با یک دست امتحان دادم از 15 دقیقه ی اول امتحان خون دماغ شدم .... ماشین حساب لباس شلوار مداد ... هر چی که فکرشو بکنین خونی شده بود جز پاسخ نامه ... مراقب نامرد هم اجازه خروج نمیداد! ... کسی هم دستمال نداشت!!!!:85: .... هیچ کاری نتونستم بکنم!

sepid.h

New Member
لایک ها
146

من میگم بهتره یه دوره ی کوتاه داشت رو مرحله اول مثلا کل عید که هر چیزیم که جا افتاده کامل شه...
بعد تا اخر امتحانات ترم 2 مباحث کوتاه و کم اهمیت خونده شه... بعد از او ن به طور جدی و فشرده تو تابستو ن مرحله 2 شروع شه
یکی دو ماهم مونده به مرحله یک بعدی دوره ی دوباره و تست زنی شروع شه!! البته در حین خوندن مرحله دو باید درسای مدرسه رو هم جدی گرفت
چون به هر حال سال سومه و ممکنه کنکوری وجود داشته باشه!:65:

لایک ها
0

سلام
من سال اولی هستم و المپیاد ریاضی شرکت کردم....
اما نمی دونم چه جوری نتایج رو پیدا کنم؟
مرواهاست - Portal Home
این جا رو هم وارد شدم....
باشگاه دانش پژوهان جوان هم رفتم.... نبود
چی کار کنم؟

daryab

New Member
لایک ها
163
پاسخ : قبول نشدگان مرحله اول المپیاد 1391

چرا اونجا اسم استان هارو نوشته بعد باید استانتونو انتخاب کنید.قبلشم صفحه ی اول اولین خیره(توباشگاه)

afbaghlani

New Member
لایک ها
343

یه دوره ی کوچیکی مثلاً تا آخر فروردین رو مطالب مرحله 1 داشته باشین و بعدش همش تا 1 ماه مونده به مرحله 1 تمرکزتون رو بزارین رو مرحله 2 ... اون 1 ماه باقی مانده رو هم فقط مرحله اول 5 سال اخیر رو حل کنین! .... منم امسال واقعا بد شانسی اوردم! ... واقعا!!!! ایشالا سال بعد هممون قبولیم ... من با یک دست امتحان دادم از 15 دقیقه ی اول امتحان خون دماغ شدم .... ماشین حساب لباس شلوار مداد ... هر چی که فکرشو بکنین خونی شده بود جز پاسخ نامه ... مراقب نامرد هم اجازه خروج نمیداد! ... کسی هم دستمال نداشت!!!!:85: .... هیچ کاری نتونستم بکنم!
چه قدر مسخره! حوزه امتحانی تو کدوم ........ بوده که یه دستمال بهت ندادن!

zahra5812

New Member
لایک ها
0

1. یه دوره ی کوچیکی مثلاً تا آخر فروردین رو مطالب مرحله 1 داشته باشین و بعدش همش تا 1 ماه مونده به مرحله 1 تمرکزتون رو بزارین رو مرحله 2 ... اون 1 ماه باقی مانده رو هم فقط مرحله اول 5 سال اخیر رو حل کنین! .... منم امسال واقعا بد شانسی اوردم! ... واقعا!!!! ایشالا سال بعد هممون قبولیم ... من با یک دست امتحان دادم از 15 دقیقه ی اول امتحان خون دماغ شدم .... ماشین حساب لباس شلوار مداد ... هر چی که فکرشو بکنین خونی شده بود جز پاسخ نامه ... مراقب نامرد هم اجازه خروج نمیداد! ... کسی هم دستمال نداشت!!!!:85: .... هیچ کاری نتونستم بکنم!

اخی!!! المپیاد شیمی امسال البته به نظر من راحت بود هر چند من تجربه ی انچنانی ندارم من که افتضاح زدم این المپیادو فقط20درصد ایشاا... سال دیگه زدن تست های المپیاد های سال های قبل خیلی خیلی کمک میکنه :220:

Mostafa_

New Member
لایک ها
445

ماشین حساب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به ما گفتن سره جلسه المپیاد نمیشه ماشین حساب برد که .....

راستی من پست ها رو خوندم به نظرم بهترین کار اینه که تا اول تابستون مرحله 1 بخونیم کل تابستون رو یه دوره فشرده مرحله رو بخونیم تا اولای زمستون اون موقع هم یه هفته دوره ی مطالب و جمع بندی بعدش فقط حل مسئله مرحله 1

AHZolfaghari

Well-Known Member
لایک ها
1,654

سلام

مگه قرار نبود از 21 ام به بعد وضعیت افراد قبول نشده رو تو سایت sanaad.medu.ir بذارن.

لایک ها
481

چه قدر مسخره! حوزه امتحانی تو کدوم ........ بوده که یه دستمال بهت ندادن!
شهید عموئیان ! فاز 1 اکباتان ... من خودم فاز 2 اکباتانم! اکثره مراقبارو میشناختم ولی یه یارو بود که اون مراقب اون ناحیه ای بود که من داشتم امتحان میدادم واقعاً روانی بود یه سوسک مرده رو برداشت یهو انداخت جلو پام .... گفت اینو تو کشتی!؟ بعد من گفتم جان!؟؟؟؟؟؟؟ چیو!؟ گفت اگه یه بار دیگه سوسکارو بکشی از سر جلسه اخراجت میکنم ... بعد 8-7 تا از دوستام خندشون گرفت منم با لبخند کلمو انداختم پایین ... 10 مین بعد این ماجرا ، خون دماغ شدم به همین روانی گفتم یه دستمال لطف میکنین گفت میخوای سوسکرو برداری!؟؟ .... ببین اصن یه چیزی بود یارو .... من برای قبولیه امسال خیلی تلاش کردم ولی نشد دیگه ....

لایک ها
344

شهید عموئیان ! فاز 1 اکباتان ... من خودم فاز 2 اکباتانم! اکثره مراقبارو میشناختم ولی یه یارو بود که اون مراقب اون ناحیه ای بود که من داشتم امتحان میدادم واقعاً روانی بود یه سوسک مرده رو برداشت یهو انداخت جلو پام .... گفت اینو تو کشتی!؟ بعد من گفتم جان!؟؟؟؟؟؟؟ چیو!؟ گفت اگه یه بار دیگه سوسکارو بکشی از سر جلسه اخراجت میکنم ... بعد 8-7 تا از دوستام خندشون گرفت منم با لبخند کلمو انداختم پایین ... 10 مین بعد این ماجرا ، خون دماغ شدم به همین روانی گفتم یه دستمال لطف میکنین گفت میخوای سوسکرو برداری!؟؟ .... ببین اصن یه چیزی بود یارو .... من برای قبولیه امسال خیلی تلاش کردم ولی نشد دیگه ....
ببخشیدا ولی این اقا احیانا روانی نبوده؟واقعا من که اینو شنیدم برای خودم وشما متاسف شدم که با چه ادمایی باید سروکار داشته باشیم.
منم سال اولیم من چیکار کنم سال بعد حتما مرحله اول قبول شم واگه شد ایشاالله برم دوره؟
راستی بهتون پیشنهاد میکنم که برید وتا اواخر خرداد رفع واشکال کنید برا خودتون و ومرحله یک رو ببندید وبعدشم از تابستون تا اویل ابان ماه درسای مرحله2رو کار کنید وبعد هم دوباره تست زنی برای مرحله اول موفق باشید برا منم دعا کنید.ممنون.

Choomba

New Member
لایک ها
189

واقعا عجب آدم هایی پیدا میشن!!
اشکال نداره ایشالا سال بعد که رفتی دوره برا شیرینی قبولی یه جعبه سوسک کادو کن بده مراقبه بگو دهنتونو شیرین کنین !:90:

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

سلام به همه ی دوستان

خوب نتایج هم اعلام شد

خوب بگذریم

سلام بر شما.
چه تاپیک پر درد و البته به جایی.
من برنامه ریزیمو کردم ..
اما خب دیگه خبری از اون اشتیاق 3-4 ماه پیش نیست.وقتی میخونم همش یه حسی میگه: چی داری میخونی؟! تو که قبول نمیشی.
کلنجار و ... اینکه همه ی تلاش هام بی نتیجه موندهآزارم میدهند...

ولی خب به نظرم برخلاف این چند وقت پیش تجربیاتمون زیاد شده و باید روشی متفاوت رو در پیش بگیریم.
عید رو که یک فرصت طلایی هست رو به هیچ عنوان از دست ندهیم.
و دیگه اینکه تا اواخر فروردین مباحث خوندنی رو تموم کنیم و بعدش فقط به حل مسائل مختلف بپردازیم...
به امید قولی در سال بعد...:217::29:

لایک ها
481

ببخشیدا ولی این اقا احیانا روانی نبوده؟واقعا من که اینو شنیدم برای خودم وشما متاسف شدم که با چه ادمایی باید سروکار داشته باشیم.
منم سال اولیم من چیکار کنم سال بعد حتما مرحله اول قبول شم واگه شد ایشاالله برم دوره؟
راستی بهتون پیشنهاد میکنم که برید وتا اواخر خرداد رفع واشکال کنید برا خودتون و ومرحله یک رو ببندید وبعدشم از تابستون تا اویل ابان ماه درسای مرحله2رو کار کنید وبعد هم دوباره تست زنی برای مرحله اول موفق باشید برا منم دعا کنید.ممنون.
چرا خوب واقعاً روانی بوده ....... شما سال دوم رو خوب بخون تابستونی که میخوای وارد سال دوم بشی قوی کار کن مطمون باش قبولی ... ممنون از لطف و پیشنهادت ... موفق باشیم!

لایک ها
481

واقعا عجب آدم هایی پیدا میشن!!
اشکال نداره ایشالا سال بعد که رفتی دوره برا شیرینی قبولی یه جعبه سوسک کادو کن بده مراقبه بگو دهنتونو شیرین کنین !:90:
چشم حتماً .. بسیار پیشنهاد خوبی بود ...:196:

Mostafa_

New Member
لایک ها
445

سلام بر شما.
چه تاپیک پر درد و البته به جایی.
من برنامه ریزیمو کردم ..
اما خب دیگه خبری از اون اشتیاق 3-4 ماه پیش نیست.وقتی میخونم همش یه حسی میگه: چی داری میخونی؟! تو که قبول نمیشی.
کلنجار و ... اینکه همه ی تلاش هام بی نتیجه موندهآزارم میدهند...

ولی خب به نظرم برخلاف این چند وقت پیش تجربیاتمون زیاد شده و باید روشی متفاوت رو در پیش بگیریم.
عید رو که یک فرصت طلایی هست رو به هیچ عنوان از دست ندهیم.
و دیگه اینکه تا اواخر فروردین مباحث خوندنی رو تموم کنیم و بعدش فقط به حل مسائل مختلف بپردازیم...
به امید قولی در سال بعد...:217::29:
منم خودمو سرزنش می کنم و با خودم میگم کاش سال اول امتحان میدادم تا امسال بی تجربه نباشم و سوتی زیاد ندم

ولی اشکال نداره من پرسیدم گفتن که از طلایی های سال های قبل بودن کسانی که سال دوم مرحله اول هم قبول نشدن و سال بعدش طلا اوردن

منم برنامم اینه که تا اواخر بهار کل مباحث مرحله اول + تعداد خیلی خوبی مسئله حل کنم و تابستون فقط مرحله دو بخونم به امید خدا تا اول زمستون ..... از اول زمستون هم یک هفته جمع بندی و بعد هم فقط حل مسئله مرحله یک ... بعدش هم به امیده خدا امتحانو بدیم :98:

afbaghlani

New Member
لایک ها
343

چشم حتماً .. بسیار پیشنهاد خوبی بود ...:196:
ایول این پیشنهاد قشنگی بود! قبول شدی کاغذ کادوشو خودم بهت میدم!!!

بالا