ماشین حساب مجاز برای المپیاد شیمی

nimazbsh

New Member
لایک ها
6
سلام. کسی میدونه چه نوع ماشین حساب هایی در المپیاد شیمی مجازه؟ من الان ماشین مهندسی با قابلیت برنامه نویسی دارم و میترسم سر ازمون گیر بدن

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
سلام. کسی میدونه چه نوع ماشین حساب هایی در المپیاد شیمی مجازه؟ من الان ماشین مهندسی با قابلیت برنامه نویسی دارم و میترسم سر ازمون گیر بدن
سلام،
ماشین حساب‌های مهندسی دوخط حتی با قابلیت مشتق و انتگرال مشکلی نداره. اما بهتره ماشین‌حساب شما حافظه نداشته باشه. مثلاً ماشین‌حساب زیر، بیشترین توانایی مجاز رو داره.

51yvC-iB1ML._SL500_AC_SS350_.jpg

nimazbsh

New Member
لایک ها
6
ممنون از راهنماییتون. البته این ماشین حساب هم حافظه داره. یک سوال دیگه. یعنی اگر من ماشین حساب با قابلیت برنامه نویسی داشته باشم با مشکل مواجه میشم؟ و یکی دیگه اینکه در دوره اوضاع ماشین حساب چطوریه؟

آخرین ویرایش

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
ممنون از راهنماییتون. البته این ماشین حساب هم حافظه داره. یک سوال دیگه. یعنی اگر من ماشین حساب با قابلیت برنامه نویسی داشته باشم با مشکل مواجه میشم؟ و یکی دیگه اینکه در دوره اوضاع ماشین حساب چطوریه؟
تعریف درستی در بخشنامه نشده!
منظور من از حافظه، نداشتن قابلیت ذخیره‌سازی فرمول‌ها و صفحات اطلاعاتی بود. ماشین حسابی که معرفی کردم در دوره‌های مختلف استفاده شده و مشکلی نداشته.
البته در سال‌هایی هم بوده که مسوول حوزه آزمون به سلیقه خودش بعضی از ماشین‌حساب‌های معمولی رو هم ممنوع کرده، در این حالت اطلاع از قانون و بخشنامه و پیگیری بچه‌ها لازمه.

در دوره سخت‌گیری ماشین‌حساب کمتره!

بالا