ما که هستیم؟؟؟؟؟؟؟

Ebrahimi74

New Member
لایک ها
1,190
[FONT=&quot]یک سخنران مشهور سمینارش را با در دست گرفتن بیست دلار اسکناس شروع کرد[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]او پرسید چه کسی این بیست دلار را می خواهد؟[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]دست ها بالا رفت.او گفت:من این [/FONT][FONT=&quot]بیست دلار[/FONT][FONT=&quot] را به یکی از شما می دهم[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]اما اول اجازه دهید کاری انجام دهم.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]او اسکناسها را مچاله کرد و پرسید چه کسی هنوز این ها را می خواهد؟[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]باز هم دست ها بالا بودند.او جواب داد خوب. اگر این کار را کنم چه؟[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]او پول ها را روی زمین انداخت و با کفشهایش آنها را لگد کرد[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]بعد آنها را برداشت و گفت:[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]مچاله[/FONT][FONT=&quot] و کثیف هستند حالا چه کسی آنها را می خواهد؟[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]بازهم دستها بالا بودند.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]سپس گفت:[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]هیچ اهمیتی ندارد که من با پولها چه کردم شما بازهم آن ها را می خواستید.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]چون ارزشش کم نشد و هنوز هم بیست دلار می ارزید.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]اوقات زیادی ما در زندگی رها می شویم، [/FONT][FONT=&quot]مچاله[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]می شویم[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]و با تصمیم هایی که می گیریم و حوادثی که به سراغ ما می آیند آلوده می شویم .[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]و ما فکر می کنیم که بی ارزش شده ایم.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]اما هیچ اهمیتی ندارد که چه چیزی اتفاق افتاده یا چه چیزی اتفاق خواهد افتاد.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]شما هرگز ارزش خود را از دست نمی دهید.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]کثیف یا تمیز،مچاله یا چین دار[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]شما هنوز برای [/FONT][FONT=&quot]کسانی[/FONT][FONT=&quot] که[/FONT][FONT=&quot] شما را دوست دارند بسیار ارزشمند هستید.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]ارزش ما در کاری که انجام می دهیم یا کسی که می شناسیم نیست.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]ارزش ما در این جمله است که:[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]ما که هستیم؟[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]هیچ وقت فراموش نکنید که شما استثنایی هستید.[/FONT]​

بالا