مسابقه رتبه آوری در کنکور

rahmati7791

New Member
لایک ها
0
سلام دوستان عزیز

از بچه ها هر کسی که قصد داره آزمون ارشد امسال و یا هر آزمون از المپیاد بگیر تا کنکورهای مختلف رو شرکت کنه و در خودش میبینه که به کم قانع نیست و تلاش و پشتکار بالایی داره بیاد اینجا تا با هم مسابقه بدیم و به امید خدا رتبه های تک رقمی و عالی رو بدست بیاریم .

با تشکر

only physics

New Member
لایک ها
2,386
پاسخ : مسابقه رتبه آوری در کنکور

سلام دوستان عزیز

از بچه ها هر کسی که قصد داره آزمون ارشد امسال و یا هر آزمون از المپیاد بگیر تا کنکورهای مختلف رو شرکت کنه و در خودش میبینه که به کم قانع نیست و تلاش و پشتکار بالایی داره بیاد اینجا تا با هم مسابقه بدیم و به امید خدا رتبه های تک رقمی و عالی رو بدست بیاریم .

با تشکر

میشه بیشتر توضیح بدید؟
چطور مسابقه ای هست؟

باید چیکار کرد؟

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

انگاری میخاین اینجا شما آزمون درس کنینی؟!!!!

hossein11

New Member
لایک ها
109

اینکار اصلا درسا نیست شما نباید خودتونو با کس دیگه ای مقایسه کنید.بهتره به افزایش علم خودتون فکر کنید واینکه با گذشته ای خودتون رقابت کنید نه با دیگران

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

اين جزو همون تاپيك هاييست كه فرد ابتدا دچار "جو" و يا چيزي تحت عنوان "فاز" شده ( :4:) تاپيك زده و سپس غيب مي شود

بعد چند ماه ديگه موقع اعلام نتايج به طور جالبي در افق محو مي شوند ! ملت هم كه خدادادي اندر هنگن ! :4: :))))

ولي خب ، چيزي كه برا من صرفا جالبه ، تو پست اول نوشتين از المپ گرفته تا كنكور و غيره بعد عنوان تاپيكُ زدين "مسابقه رتبه اوري در كنكور ) !! بالاخره كنكور يا المپ ؟
سؤالي كه اينجا پيش مياد : وات دِ فاز ؟ :4:

بعد يه سوال ديگه ، من تا اونجايي كه يادمه قبلنا مثلا سال 81-82 و.. كارنامه برا المپيادي ها صادر مي كردن و هركس رتبه كشوري ش رو ضمن "قبول شدن يا نشدن" ش مي فهميد ولي تا اونجايي كه من يادمه الانا ديگه كارنامه أونم با رتبه كشوري برا المپياديا صادر نميشه ! پس قضيه رتبه تو المپ چيه ؟ :39:

با بهترين ارزوها.. 

بالا