نازنی

New Member
لایک ها
0
سلام بچه ها بنظرتون من که تاحالا واسه المپیاد ریاضی نخوندم ولی خیلی علاقه دارم میتونم باروزی دو ساعت مطالعه از حالا موفق بشم?بنظرتون از چه کتابی شروع کنم?

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

اره عزیزان من نوشتم المپیاد زیست چون من این شش ماهه دارم واسه المپیاد زیست میخونم ولی درکل من از اولشم ریاضی رو بیشتر از زیست دوست داشتم ولی چون دوست دارم دراینده دندون قبول بشم مجبور شدم برم رشته تجربی ولی الان فهمیدم واسه المپیاد واقعاعاقه شرطه وگرنه زده میشی و الان تصمیم دارم ریاضیو المپیادی کار کنم من ازز اول هدف از شرکت تو کلاسای المپیاد زیست این بود که زیستم قوی بشه بتونم دو سال دیگه زیست کنکورو 100بزنم ولی الان بلایی سرم اومده که از زیست بدم میاد

اره عزیزان من نوشتم المپیاد زیست چون من این شش ماهه دارم واسه المپیاد زیست میخونم ولی درکل من از اولشم ریاضی رو بیشتر از زیست دوست داشتم ولی چون دوست دارم دراینده دندون قبول بشم مجبور شدم برم رشته تجربی ولی الان فهمیدم واسه المپیاد واقعاعاقه شرطه وگرنه زده میشی و الان تصمیم دارم ریاضیو المپیادی کار کنم من ازز اول هدف از شرکت تو کلاسای المپیاد زیست این بود که زیستم قوی بشه بتونم دو سال دیگه زیست کنکورو 100بزنم ولی الان بلایی سرم اومده که از زیست بدم میاد

_Mobin_

New Member
لایک ها
257
پاسخ : مشاوره برای شروع مطالعه المپیاد ریاضی

شما اگه رشته تجربی باشید که اصلا نمی تونید المپیاد ریاضی شرکت کنید.

نازنی

New Member
لایک ها
0

مطم۶نی??نه بابا?کی گفته?

_Mobin_

New Member
لایک ها
257

هر سال همین جوریه. می تونید بخشنامۀ پارسال را این جا ببینید. http://ysc.ac.ir/img/upload/news_59.pdf

محمد 628

New Member
لایک ها
42

پس المپیاد زیست بخون.ریاضیتم قوی باشه کمکت میکنه

لایک ها
17

مطم۶نی??نه بابا?کی گفته?
اگه می خواهی بخونی
بهتره مراقب کنکور باشی چون خیلیا (تقریبا همه) المپیاد رو برای قبول شدن تو دانشگاه می خوانند اما وقتی نتونی بری دانشگاه دلخواهت بهتره نخونی
الان هم که می دونی این بخشنامه
با این که الان احتمالا لغو شه ولی یاز هم درصد نقره و برنز احتمالا 10 می شه
که کمه

mahdiyeh1

New Member
لایک ها
7

منم می خوام ریاضی بخونم :1: میشه چندتا منبع معرفی کنید ممنونم:53::53::53::53:.

Tmifn

New Member
لایک ها
22

تایپیک های دیگری بااین موضوع وجود دارد ولی شما می توانید از کتابهای انتشارات فاطمی کمک بگیرید به عنوان مثال درمورد جبر از آشنایی با جبر اقای جمالی یا نظریه اعداد خانم میرزاخانی ویا هندسه اقای احمد پور(انتشارات مبتکران) استفاده نمایید.

بالا