rinika

New Member
لایک ها
0
بچه ها ببخشید می خواستم بدونم من که دوم دبیرستانم چه طوری باید از همین حالا برای کنکور بخونم . اخه همش فکر می کنم خیلی دیر شروع کردم به همین خاطر خودمو بین این همه کتاب ها گم کردم . خواهش می کنم کمکم کنید و راهکارها رو بهم بگید.
:20::20::20:

آخرین ویرایش توسط مدیر

amin

New Member
لایک ها
515
پاسخ : سوال کنکوری

اصلا هم دیر شروع نکردین
بهتون پیشنهاد می کنم امسال بیشتر تشریحی و مفهومی کار کنید.
و از تابستون امسال شروع کنید به تست زدن و توجه به کنکور

Al!R3ZA

Well-Known Member
لایک ها
3,166

آقا ما تابستون سال چهارم شروع کردیم بهمون میگن جلویید ! شما سال دوم میخوای شروع کردی میگی عقبی؟
شما از همین الآن درساتو خوب و کامل بخونیو شیمی و فیزیکو ریاضیو هندسه و زیستو تستی تشریحی کار کنو ادبیاتو دینو زندگی و عربیتو هم قوی مفهومی یاد بگیر و یه کوچولو اگه تونستی بینش تست بزن
همش درساتو دوره کن و نذار تازه از سال چهارم بشینی اینارو بخونی !
جایی که رفتی سال چهارم پایتو فول باشی. قول میدم اینطوری پیش بیری راحت میتونی دو رقمی بشی

rinika

New Member
لایک ها
0

یعنی واقعا دیر نیست. اخه می دونید چیه مدرسمون جو اش خیلی بده همه از بیخ پزشکند . واقعا رقابت کردن باهاشون سخته. من دارم سعی میکنم همون طور که گفتید مفهومی کار کنم در آخر هر فصل از درس هم تست های مربوط به اونو می زنم. واقعا از راهنماییتون ممنونم.

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

یعنی واقعا دیر نیست. اخه می دونید چیه مدرسمون جو اش خیلی بده همه از بیخ پزشکند . واقعا رقابت کردن باهاشون سخته. من دارم سعی میکنم همون طور که گفتید مفهومی کار کنم در آخر هر فصل از درس هم تست های مربوط به اونو می زنم. واقعا از راهنماییتون ممنونم.

Ibo_Dec

New Member
لایک ها
1,062

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

اينجا كه بخش كنكور نيست .:confused:
علوم تجربی

AhmadrezaBM

New Member
لایک ها
40

به نظرم بهترین وقت برای شروع درس خوندن متمرکز برای کنکور بعد از امتحانات نهایی سال سومه. البته نمیگم قبلش نباید هیچی خوند. بخاطر این میگم که دانش آموز امتحانات نهایی (که میشه گفت بخش تشریحی کنکوره) رو پشت سر گذاشته و الان میتونه تمرکزشو فقط روی تست بذاره. از طرفی شروع کردن خیلی زود برای هدف کنکور خیلی مناسب نیست و ممکنه باعث دلزدگی زود از درس خوندن بشه. برای شما هم به نظرم خیلی نگران کنکور نباشید و به درسهای مدرسه توجه کنید.

Gabon

New Member
لایک ها
177
پاسخ : مشاوره در مورد خواندن برای کنکور

دوست عزیز!
همون طور که دوستان گفتن اگه قرار باشه از سال دوم بیش از اندازه به کنکور فک کنی فقط برای خودت استرس کاذب درست میکنی و خدایی نکرده از درسای مدرستم جا میمونی!
فقط سعی کن تابستون درسای تخصصی و بعضا عمومی رو تو تابستون ول نکنی.
کیف جوونیتو بکن.
کنکور فعلا باشه برا بعد!
خوش باشی:d

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528
پاسخ : مشاوره در مورد خواندن برای کنکور

اصلا دیر نیست دوست عزیز و اگه از الان تا کنکور با برنامه ای مدون و آهسته پیش بری میتونی رتبه برتر کنکور بشی ایشالا...
ببین اولا سعی کن تابستون هرسال ی مقداری از دروس سال بعد رو بخونی مخصوصا تابستون قبل چهارمت.
ثانیا خیلی زود سراغ تست نرو چون این باعث میشه مفهوم دروس رو خوب درک نکنی.
ثالثا سعی کن به هیچ وجه خودتو سر درگم نکنی و هر درسی رو جمع میکنی کامل هضمش کنی و نکات مهمش رو واسه خودت خلاصه برداری کنی .
رابعا اصلا از معدلت غافل نشو مخصوصا از نهایی سال سوم.
خامسا از همین الان روی عمومیات کار کن و سعی کن هیچ عمومی رو زیر 100 نزنی...
و در نهایت ی نصیحت برادرانه بهت میکنم: با توجه به اینکه دختری و من کمتر دختری رو دیدم که استرسش بهش آسیب نرسونه بهت نصیحت میکنم سعی کنی قبل از هر کاری استرست رو کنترل کنی و از خودت دورش کنی.
ایشالا که موفق باشی

بالا