معرفی کتاب ریاضی 3

kayvanit

New Member
لایک ها
0
با سلام خدمت دوستان گرامی

ریاضی 3 که خوشخوان و انرژی اتمی نداره ! حالا به نظرتون خیلی سبز بهتره یا گاج یا اگه کتابی دیگه سراغ دارید معرفی کنید فقط سطح کتاب بالا باشه . با تشکر

golsefatan

New Member
لایک ها
264
پاسخ : معرفی کتاب ریاضی 3

ریاضی 3 که خوشخوان و انرژی اتمی نداره ! حالا به نظرتون خیلی سبز بهتره یا گاج یا اگه کتابی دیگه سراغ دارید معرفی کنید فقط سطح کتاب بالا باشه . با تشکر
كتاب هاي خيلي سبز به نظر من بهتر از گاج هستند. بچه هاي قوي مدارس خوب تهران (كه يكي از اونا شاگرد خود منه) هم خيلي سبز مي خوانند.
موفق باشي پزشك آينده ...

leila 31

New Member
لایک ها
7

سلام یک کتاب حسابا ن خوب که درسنامه اش عالی باش لطفا معرفی کنید واسه تابستون بخونم اخه من دوم کتا ب درسی حسابانم ندارم

mohy1376

Well-Known Member
لایک ها
311

سلام یک کتاب حسابا ن خوب که درسنامه اش عالی باش لطفا معرفی کنید واسه تابستون بخونم اخه من دوم کتا ب درسی حسابانم ندارم
من خودم نشر الگو رو خوندم ، سطحش خوبه.:161:
یکی از دوستانم مبتکران رو میخونه.
ولی باز من نشر الگو رو پیشنهاد میکنم.

avenger88

New Member
لایک ها
0

من از چند نفر شنیدم مهروماه هم خوبه، ولی خودمم بین مهروماه وخیلی سبز گیرم ، با گاج ولی موافق نیستم:218::218:

آخرین ویرایش توسط مدیر

Mahdi-B25

Well-Known Member
لایک ها
257

یکی از دوستای هم مدرسه ایم ریاضی3 رو از خیلی سبز میخوند... معمولا بالاترین درصدش تو قلمچی همین ریاضی بود( درحد 80% تا 100% ) ..

Asma MD

Well-Known Member
لایک ها
253

من خودمم خیلی سبزو دارم انصافا سوالاش خوبن اما نمیدونم نشر الگو خوبه یا خیلی سبز :216:
آیریسکی هایی که هم نشر الگو دارن هم خیلی سبز.... کدومش بهتره ؟؟؟؟

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676

هر دو تا کتاب رو نگاه کردم تا 90 % مثل هم هستند ( البته من رشتم ریاضیه )
خیلی سبز از با یه شیب ملایم تر و با سوالات مفهومی (به جای سوالات محاسبه‌ای) شروع کرده که میشه به فال نیک گرفت !!! ولی خب بعد از 20 سوال اول ساختار هر دو تا شبیه به هم میشه !!!
سبک سوالات به هم نزدیک میشه و در ادامه کاملا یکسان میشن !!!
اما در قسمت پاسخنامه :
نشر الگو کاملا به مباحث مورد نیاز در کنکور سراسری پرداخته و از گفتن مطالب اضافه و صفحه پر کن پرهیز کرده و کاملا هم جامع و کامل به این مطالب پرداخته !!! اما مولفین خیلی سبز در ارائه پاسخنامه ضعیف عمل کردند و نکاتی هم که در پاسخنامه آوردن بیشتر به درد سوالات کنکور محذوف(کنکور آزاد!)
میخوره تا کنکور سراسری !!! اصولا مولفان ریاضی خیلی سبز علاقه‌ی وافری به مانور دادن بر روی بحث مثلثات و فرمول های پیچیده و دهن پر کن اون دارن و هر جا کم آوردن سوالاتشون رو با مبحثی از مثلثات قاطی کردن تا سخت جلوه کنه فارغ از اینکه پس از حل مسائل مثلثاتی سوال حل میشه و عملا نکته‌ی قابل توجهی با توجه به مبحث درس به شما آموخته نمیشه !!!

میشه یه جورایی برتری الگو بر خیلی سبز رو در درس ریاضی 3 تایید کرد !!!
هر کس مخالفه با دلیل نظر خودش رو بنویسه !!!

alikalni

New Member
لایک ها
2

میشه شما بهشون پیام خصوصی بدین در رابطه باهمون مشاوره چون من تازه عضوشدم نمیتونم بدم​

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

آخرین ویرایش توسط مدیر

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676

هیچ کس مخالف نبود ؟؟؟

only physics

New Member
لایک ها
2,386

من خودمم خیلی سبزو دارم انصافا سوالاش خوبن اما نمیدونم نشر الگو خوبه یا خیلی سبز :216:
آیریسکی هایی که هم نشر الگو دارن هم خیلی سبز.... کدومش بهتره ؟؟؟؟

من نشرالگوي رياضي 2 رو داشتم و زياد راضي نبودم.

اگه رياضي 3 الگو هم مثل 2 باشه بدرد نميخوره .

ولي خيلي سبز رياضي 3 خوبه.

بالا