kayvanit

New Member
لایک ها
0
با سلام خدمت دوستان محترم

به نظرتون خیلی سبز کی کاملش میاد ؟ و اینکه 8000 تست بهتره یا خیلی سبز؟ اگه چیزیی دیگه برای امتحان نهایی و کنکور سراغ دارید معرفی کنید

با تشکر

Ibo_Dec

New Member
لایک ها
1,062
پاسخ : معرفی کتاب زیست 3

با سلام خدمت دوستان محترم

به نظرتون خیلی سبز کی کاملش میاد ؟ و اینکه 8000 تست بهتره یا خیلی سبز؟ اگه چیزیی دیگه برای امتحان نهایی و کنکور سراغ دارید معرفی کنید

با تشکر
رشته ي المپياديتان فيزيك هست انوقت دنبال كتاب زيست مي گرديد ؟ تجربي ها نمي توانند المپياد فيزيك بدهند ، مي دانستيد ؟
اول خيلي سبز ، بعد 8000 تست گاج .
انقدر وقت هست كه هر دوي اين كتب تست را بزنيد زيرا هرچه بيشتر تست بزنيد تسلطتان در مطالب بالا تر مي رود.

kayvanit

New Member
لایک ها
0

سلام دوست بزرگوار

فقط در تیزهوشان نفرات برتر تجربی میتونن شرکت کنن که امسال هم ثبت نام کردم.من به فیزیک و المپیاد فیزیک خیلی علاقه دارم و اول و دوم دبیرستان تا مرحله 2 رفتم. حالا بشه یا نشه بالاخره به درد کنکور که میخوره که بالای 80 بزنم
از شما به خاطر راهنماییتون ممنون
منتظر نظر بقیه دوستان هم هستم
با تشکر

Ibo_Dec

New Member
لایک ها
1,062

سلام دوست بزرگوار

فقط در تیزهوشان نفرات برتر تجربی میتونن شرکت کنن که امسال هم ثبت نام کردم.من به فیزیک و المپیاد فیزیک خیلی علاقه دارم و اول و دوم دبیرستان تا مرحله 2 رفتم. حالا بشه یا نشه بالاخره به درد کنکور که میخوره که بالای 80 بزنم
از شما به خاطر راهنماییتون ممنون
منتظر نظر بقیه دوستان هم هستم
با تشکر
واقعا ؟؟؟؟؟
يعني شما دوم تجربي بوديد و المپياد فيزيك شركت كرديد ؟؟؟؟ [MENTION=5933]pymn_nzr[/MENTION] [MENTION=2]khalina[/MENTION] [MENTION=8740]Al!R3ZA[/MENTION]
دانش اموزان برتر مدارس سمپاد مي توانند رشته ي تجربي المپياد فيزيك بدهد ؟؟؟
انوقت ملاك دانش اموز برتر چيست ؟ :confused:

بالا