معیار های مهم برای انتخاب کنکورهای آزمایشی موسسات

لایک ها
494
سلام به همه ی دوستان چند نکته در مورد آزمونهای آزمایشی را به شما می گویم آزمونهای آزمایشی که موسسات برگزار می کنند هرکدام محاسن و معایبی دارند این مهم است که شما در سال اول کنکور خودهستید یا نه ؟ اگر با مدرسه خود پیش می روید توصیه من این است که تمام تلاش خود را بکنید با برنامه ی مدرسه پیش روید و به گروه سال اولی ها پیشنهاد می شود که در تابستان هیچ کنکور آزمایشی شرکت نکنند مگر در آخر تابستان آنهم جمع بندی پایه
همچنین برنامه آزمونهای 3 هفته یکبار گزینه 2 برای دانش آموزان در سال گذشته به غیر ازبرنامه درس فیزیک در گروه آزمایشی ریاضی خوب بوده برنامه 2 هفته یکبار قلم چی برای بچه ها فرصت آماده کردن برای آزمون هم زمان با برنامه های مدرسه بسیار سخت بوده و دانش آموزان فرصت آماده شدن برای آزمون را نداشتند ولی آزمون قلم چی به دلیل جامعه ی آماری بالا وشرکت اغلب مدارس دولتی در شهرستاها و . . . جزء آزمونهای شاخص محسوب می شود آزمونهای جمع بندی سنجش بعد از عید بسیار خوب می باشد .
مهم ترین معیار برای انتخاب کنکور آزمایشی 1-برنامه ی مدرسه 2- برنامه ی آزمون موسسات 3- مطابقت برنامه ی آزمون با برنامه دبیران سال چهارم ( از مشاوره مدرسه بپرسید )4- جامعه ی آماری آزمون +در آخر نوع سؤالات مهم ترین شاخص های انتخاب یک آزمون هستند باز تاکید می کنم .
در تابستان حتی همین فرصت 20 روزه سعی کنید درسهای سنگین پایه یک دور خوانده باشید . چراکه در طول سال به دلیل حجم بالای دروس پیش دانشگاهی فرصت زیادی برای دروس پایه که تقریباً60% کنکور را تشکیل می دهند پیدا نمی کنید .
بهترین برنامه ریزی برای آینده بهره گیری درست از زمان حال است .

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676
پاسخ : معیار های مهم برای انتخاب کنکورهای آزمایشی موسسات

تو این چند روزه خیلی از افرادی که در آیریسک می اومدن از خانم تاج آبادی درباره نحوه مطالعه‌ی دروس مختلف میپرسیدند و به دلیل اینکه هنوز تازه کار هستند شاید نمدونند که مطالب کاربردی و قدیمی هم در آیریسک وجود داره بر این اساس من تاپیک هایی رو که کاربرد داره بالا میارم تا تازه کار ها چشمشون به این تاپیک ها بخوره و از مطالب موجود استفاده کنن !!!

Crypt!c

New Member
لایک ها
42
پاسخ : معیار های مهم برای انتخاب کنکورهای آزمایشی موسسات

تو این چند روزه خیلی از افرادی که در آیریسک می اومدن از خانم تاج آبادی درباره نحوه مطالعه‌ی دروس مختلف میپرسیدند و به دلیل اینکه هنوز تازه کار هستند شاید نمدونند که مطالب کاربردی و قدیمی هم در آیریسک وجود داره بر این اساس من تاپیک هایی رو که کاربرد داره بالا میارم تا تازه کار ها چشمشون به این تاپیک ها بخوره و از مطالب موجود استفاده کنن !!!
ممنون
من شركت تو كانون قلم چي رو پيشنهاد مي كنم و حل كردن سوالات ازمون گاج (تهيه كنيد !) + سه ازمون جامع سنجش !

بالا