پریسا س

New Member
لایک ها
60
اگه یه روز خدا بگه کجای کره ی زمین میخای زندگی کنی کجارو انتخاب میکنی؟؟؟(البته جایی که زندگی میکنی رو نمیشناسی):96: و برا چی میخوای اونجا بدنیا بیای؟به چه دلیلی؟ دوستان لطفا جواب بدید...مرسی :196:

SHAKHMARD

New Member
لایک ها
405
پاسخ : میخوای کجای کره ی زمین باشی؟؟؟!

از خدا میخاستم که تو مدار زمین بچرخم!
اینجوری همه ی کسایی رو که دوس دارم روزی چند بار میدیدم!:)

لایک ها
1,804

vancouver
هم واسه تحصیل ایده آله هم واسه یه زندگی خوب...

سودوکو

New Member
لایک ها
70

من می رفتم usa!
اخه اونجا جا برا پیشرفت زیاده!
سیاستمدارانش هم به فکر مردمش هستن البته درسته که سیاست هاشون در رابطه با کشور های جهان سوم اشتباه و خودخواهانس.
مردم اونجا آزادن و قادر به انجام هر کاری هستن و در واقع مردم آونجا هستن که دارن به معنای واقعی زندگی می کنن !!
دلیلم برا زندگی تو usa به نظر خودم کاملاً قانع کنندس.:29:

لایک ها
206

من دوست دارم تو شهر خودم باشم.
با تمام مشکلاتی که شهر و کشورم داره ولی معتقدم همیشه جا برای پیشرفت و امید هست.
تمام خانواده به من میگن ناسیونالیست!!! و از این بابت خوشحالم. خوشحالم که به شدت وطن پرستم و حاضرم جونم رو فدای کشورم کنم.
البته مردم کشور آلمان و یزد و آذربایجان شرقی رو هم دوست دارم.

آخرین ویرایش توسط مدیر

S_A_M

New Member
لایک ها
413

من می رفتم usa!
اخه اونجا جا برا پیشرفت زیاده!
سیاستمدارانش هم به فکر مردمش هستن البته درسته که سیاست هاشون در رابطه با کشور های جهان سوم اشتباه و خودخواهانس.
مردم اونجا آزادن و قادر به انجام هر کاری هستن و در واقع مردم آونجا هستن که دارن به معنای واقعی زندگی می کنن !!
دلیلم برا زندگی تو usa به نظر خودم کاملاً قانع کنندس.:29:
آقا این چیه اون جا لونه ی فساد.. اون جاکشوریه که دیگه حتی نمیتونی از دست افکار شیطان پرستی فرار کنی!
تو اصن درباره یه بر گردون آهنگ ها چیزی می دونی از نماداشون این خواننده ها که هم واااای...بر گردون آهنگاشون روت تاثیر می ذاره هم نوع لباس هایی که می پوشن پر تز نماد اون جا به درد من و تو نمی خوره ببین سیاستمدارا و همه اونایی که میگی طرفدارشونن!!!!
عزیز جان ابتدا در باره جایی که میخوای بری خوب تحقیق کن!

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

صد در صد آمریکا(لس آنجلس).به خاطر امکانات آموزشی و رفاهی و....که داره به نظرم بهترین مکان برای زندگیه.
البته فرانسه و اسپانیا هم خیلی دوست دارم.ولی آمریکا برام در اولویته

S_A_M

New Member
لایک ها
413

من....مستند هایی دیدم که شما ندید بله
من فقط خواستم از بعد جدیدی نگاه کنم
فک کنم خیلی ها مث دوست عزیزم بی اطلا وتو رویا باشن

لایک ها
1,804

من....مستند هایی دیدم که شما ندید بله
من فقط خواستم از بعد جدیدی نگاه کنم
فک کنم خیلی ها مث دوست عزیزم بی اطلا وتو رویا باشن
از اون مستندا اینجام کم نیست ، فقط با یه ظاهره دیگه
ایشونم به احتمال قوی این موضوعاتو میدونن
فقط عالی بودن یا بد بودن رو خود فرد تعیین میکنه ، یه نفر برای بقیه تصمیم نمیگیره....

S_A_M

New Member
لایک ها
413

آدم گاهی اوقات باید یه چیزایی رو گوش زد کنه
بعد طرف هر کاری خواس بکنه من که مادربزرگ جامعه بشریت نیستم

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

بابا ولم کنید آدم خودش باید عاقل باشه بعدشم شما که اونجا میرید مگید
نه......باید درسمو بخونم باید چشامو ببندم و درویش کنم
نباید tv نگاه کنم
اگه میگید باید بهتون تبریک بگم شما بسیار عقیدتی و از پایه مسلمان هستید
ولی خوب اصن به من چه
شاید حرف شما درسته

بابا فیلسوف عاقل آفرین که می دونی چه خبره به رو خودت نمیاری
شما می خوای بری تومنبع و لونه شیطان بعد می گی این جا بدتره بابا ایول!!!!
البته منم همچین به خودم اعتماد ندارم ولی دیگه شاید اینقدر رو خودم کار کنم که هوای خودمو داشته باشم!!

لازم به ذکر است که رو مخ ما مدرسه خیلی کار کرد در 3 جلسه :91:

دوستات عذر می خوام اگه نامفهومه و ریتمش عوض میشه با توجه که ساعت یک ونیمه
ببخشید

amir_j

New Member
لایک ها
235

به خاطر کسی که دوستش دارم .. نمیخوام تنهاش بذارم .. بخاطر کسی که نماینده ی یه عزیز بزرگواری که دوشنبه میلادش بود ، هست و داره تلاش میکنه اون بیاد ..

صد در صد ایران ..

لایک ها
344

خب من دوست داشتم از بدو تولد تو بلوار افریقا باشگاه دانش پژوهان به دنیا بیام!!!!
دوستان هرکس نظر شخصی خودشو داره لطفا ایراد نگیرید من دوستاشتم تو کانادا اونم تو مونترال به دنیا میومدم چون ایده ال زندگیمه یا دوست داشتم تو لندن بودم................من عاشق لندنم ...................
دلایلشم همینه که زندگی ایده المون همون جاست......شرایط تحصیل مناسب......شرایط رفاهی مناسب و کلا همه چیز مناسب!!!(فک منیکنم سمپاد قلابی اونجا باشه)
ولی در تیجه گیری کلی منو ومحمد امین(دوستم)دوست داشتیم تو کانادا میبودیم.

البته الن اینو بگم من واقعا کشورمو دوست دارم این به این معنی نیست که ایرانو دوست نداشته باشم و همه تلاشمو میکنم تا ایرانمو اباد کنم .
چون ایران از نظر من خیلی بامزه و جالبه.

آخرین ویرایش توسط مدیر

BIOSAM

New Member
لایک ها
804

سلام به همه (حتی شما دوست عزیز!)

من خیلی دوست دارم تو آمازون زندگی کنم!!چون من تنوع جانوری اونجارو خیلی دوست دارم!!میرم میگردم دنبال جانداران مختلف!!هوا هم که پاکه پاکه البته فعلا!!زندگی توی جنگل...تو فضای طبیعی به دور از دردسر های شهر و ...

Al!R3ZA

Well-Known Member
لایک ها
3,166

من خودم دوست داشتم همین ایران به دنیا میومدم اما دوست داشتم خانواده ام پول دار تر میبودن تا جاهایی که دوست دارمو برم ببینم :)

به نظر من اگه به اون چیزا فک کنی باید از خیلی چیزا محروم بشی مثلا میگن باید لباس جین نپوشی بخاطر اینکه از کلمه ی جن اومده!!!!! یا پاشنه بلند نپوشی چون این چیزا شیطان پرستانس!در ضمن ایران خودمون پر از شیطان پرست...لازم به اونجا نیس!!
درباره ی آهنگ برگردوندن هم اگه نمیگفتن ما نمیدونستیم.... دکترای خودمون مارو آگاه ساختن که بفهمیم این آهنگ شیطان پرستانه...وضعیت ایران خودمون بدتر از اونجاس میخوای خوب تحقیق کن ...مثلا میگن تو دانشگاه سراسری ارومیه 9نفر شیطان پرست داره این برا یه دانشگاه بسه دیگه
بحث داره وارد حوضه های تخصصی من میشه :4:
ذره ذره میریم جلو :4:
شما خودت تموم سیاست مدارا و افراد مهم و پولدار و... رو نگاه کن ! هیچ کس جین نمیپوشه ! همه کت شلوار !
بعدشم شلوار جین به دلیل تنگ بودنش، استفاده اش توی تابستون و مناطق گرم سیر به عقیم شدن انسان کمک میکنه ! ( توضیحات بیشتر رو توی پیام خصوصی در این مورد میدم اینجا نمیشه :4: )
و جالب تر بودنش اینه که اکثر شلوار های جین، آبی رنگن ! یعنی رنگ همون جن! ما نگفتیم شلوار جین نپوشیم ! اما کورکورانه نپوشیم !
در مورد کفش پاشنه بلند هم اشتباه به عرضتون رسوندن !
یه مدل کفش داریم پاشنه بلنده ، یه مدل کفش داریم شبیه به سمه ! کفش پاشنه بلند بپوشید ( گرچه به لحاظ پزشکی هم کفش پاشنه بلند پدر پا رو درمیاره ! ) ولی خیلی خوشتون میاد کفشی بپوشید که شکل سم باشه؟ مگه حیوونید که سم داشته باشید؟ :22:
و این شلوار جین آبی و کفش های سم مانند همشون تلاشی برای تشبه انسان به جنه ! چون جن از نگاه اونا آبیه و سم داره !
در مورد برگردون آهنگ هم خوبیش اینه که بدونیم !
ببینید مغز ما دو جور اطلاعات میگیره ، خودآگاه و ناخودآگاه !
حالت خودآگاه جوریه که من خودم مثلاً یه مطلبی میخونم، یه چیز واضحی رو میبینم و...
اما حالت ناخودآگاه طوریه که یه کسی با مخفی کاری، کاری میکنه که من با دیدن یک شکل، اون مقصود طرف رو نفهمم !
اما چون مغز انسان خیلی قویه، اون وارد بخش ناخودآگاهش میشه و درکش میکنه.
تو حالت اول ( خودآگاه ) ما قدرت اختیار داریم روی چیزایی که دیدیم و اطلاع گرفتیم ولی تو حالت دوم (ناخودآگاه) هیچ گونه اختیاری ندارم !
یعنی اون فرد میتونه با دادن همچین اطلاعاتی به من ، منو کنترل کنه ! به این روش میگن استراتژی کنترل ذهن !
حالا اون به قول شما دکترای خودمون دمشون گرم ! چون اومدن این آهنگ هارو از بخش ناخودآگاه ذهنمون آوردن تو بخش خودآگاه !
یعنی بهمون قدرت انتخاب و اختیار رو برگردوندن !

در مورد شیطان پرستای کشور هم دو مدل شیطان پرستی داریم !
یکی نوع فراماسونری اون که خیلی گسترده است !
یکی از این دیوونه ها که نمیدونم خون میخورن ، موهای عجق وجق و این صحبتا که این مدل کلک نوع اول برای مردمن که فکر کنن شیطان پرستی یعنی این !
در صورتی که از 44 تا رئیس جمهور امریکا ، 42تاشون عضو گروه اولن !
و یه ضرب المثل معروف فراماسونی هست که میگه نیازی نیست که همه ی افراد یه مدرسه رو ماسون کنی !
مهم اینه که مدیر اون مدرسه ماسون باشه ;)

SHAKHMARD

New Member
لایک ها
405

من دوست دارم تو شهر خودم باشم.
با تمام مشکلاتی که شهر و کشورم داره ولی معتقدم همیشه جا برای پیشرفت و امید هست.
تمام خانواده به من میگن ناسیونالیست!!! و از این بابت خوشحالم. خوشحالم که به شدت وطن پرستم و حاضرم جونم رو فدای کشورم کنم.
البته مردم کشور آلمان و یزد و آذربایجان شرقی رو هم دوست دارم.
داداش شمايي كه وطن پرستي اينو بدون كه همون الماني هايي كه دوسشون داري زمان جنگ ايران عراق به صدام حسين اشغال بمب شيميايي فروختن و باعث شدن كه جووناي ايراني تو فاو مثل مگس كشته بشن!

BIOSAM

New Member
لایک ها
804

سلام مجدد به همه!

خواهشا ول کنید این بحث های ...(بوق) رو!!

کسی نمیاد با هم بریم آمازون!؟

chimica

New Member
لایک ها
256

لندن
از بچگی عاشق لندن و انگلیس بودم...
هم آب و هواش و دوست دارم، هم مردمش، هم معماری شهرش، هم زبونش، هم رفتار اجتماعی مردم، هم امکاناتی که هست، هم جا وا3 پیشرفت خیلی بیشتر از ایرانه...
هرچند کشورم رو با تمامی مشکلاتش دوست دارم و جونمو براش میدم

sepid.h

New Member
لایک ها
146

من بازم ایرانو انتخاب میکردم...هر چیم بد بگن راجبش یا هرقدرم امکاناتش کم باشه یا هر چیز دیگه...بازم ایرانو ترجیه میدم و به ایرانی بودنم افتخار میکنم!!...:48:

پریسا س

New Member
لایک ها
60

حالا جواب خودم:من دوس داشتم برم ترکیه چون اونجا احساس امنیت وآرامش دارم و مردم با فرهنگی دارن و از لحاظ تحصیلات هم عالیه و جاهای دیدنی زیادی داره بخصوص سواحل زیباش که خیلی دوس دارم
اگه دوباره بدنیا بیام میخام برم کره چون مردمش مهربونن و فرهنگشون تقریبا شبیه ایران و...
ای کاش میشد...:177:

بالا