p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
واقعا متاسفم.. گند زدن به المپیاد فیزیک.. سوالای تکراری.. مزخرف.. کسایی که حقشون بود طلا نشدن..بعضی ها که واقعا حقشون نبود طلا شدن...

واقعا الان همه بچه های سال بالایی ماها و سال بالایی هامون همه تو شوکن و کلا ریختیم بهم.. متاسفم...

4 تا طلا انرژی اتمی

3 تا طلا حلی

1 طلا رشت

1 طلا کرج

1 طلا فرزانگان 2 تهران...

در ضمن به همه ی دختر ها تبریک میگم ..بعد 20 سال 1 نفر تلسم رو شکست..

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216
پاسخ : نتایج فیزیک دوره 24.. (متاسفم..)

سلام.

ممنون بابت اینا. لطفا" اسمای دقیق رو هم همین جا بذار (اگه میشه)

وقتی استادا دیگه سوال زیاد طرح نمیکنن و امثال فتوحی میان سوال میدن همین میشه.

سوالای بی ایده. و اغلب اختلالی.

دم دختره هم گرم. ... (راستی طلا 10 که نشد ؟)

salar1

New Member
لایک ها
0

سلام جناب قجری
خیلی خوبه که شما دوست دارین انرژی از حلی بالاتر باشه ولی جالب نیست که یکی از طلاهای سلام تجریش رو هم جزء طلاهای انرژی حساب کنین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kavoshgar

New Member
لایک ها
479

جدول صحیح توزیع مدال ها :كسب سه مدال طلا در المپياد كشوري فيزيك در سال 90 توسط دانش آموزان كاميار اكبري روشن ، مهرداد ملك محمدي و پيمان ناظر را به دبيران ، دانش آموزان و كادر دبيرستان انرژي اتمي ايران تبريك عرض مي نمائيم .
جدول توزيع مدال هاي طلا در المپياد فيزيك كشوري در سال تحصيلي 90-1389
دبيرستان انرژي اتمي ايران 3 مدال طلا
دبيرستان حلي 3 مدال طلا
دبيرستان سلام 1 مدال طلا
فرزانگان 1مدال طلا
رشت 1مدال طلا
كرج 1مدال طلا

لایک ها
223

چرا همه ی طلا ها مال تهرانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:217:
بقیه بوقن مگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:150:
میشه بقیه ی نتایج رو هم بزنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باز خوشبحال آقای فنونی شد.......!!!!!!!:33:

goodarz

Well-Known Member
لایک ها
1,120

میدونم اینجا جاش نیست, ولی کسی از نتایج بچه های ریاضی خبری نداره؟؟؟

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311

سلام جناب قجری<br>
خیلی خوبه که شما دوست دارین انرژی از حلی بالاتر باشه ولی جالب نیست که یکی از طلاهای <font color="#FF0000">سلام تجریش </font>رو هم جزء طلاهای انرژی حساب کنین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
<br><br><br>پوریا قجری: سلام.. دلیل این کار من چیز دیگه ای بود.. لطفا با اعصاب الان من بازی نکنید.. فقط باید 1 نفر از انرژی طلا می شد.. نه 3 نفر انرژی 1 تجریش.. گند زدن تو دوره.. من چون با هم بودن و شاگردام بودن و کلاسا تو انرژی بود گفتم..حق با شماست.. تجریشی بود..و من همنوز تو شوکم که ایشون طلا شد.. نه فقط من کل دست اندر کاران المپیاد فیزیک..همه شاکی ان...&nbsp;

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311

سلام.

ممنون بابت اینا. لطفا" اسمای دقیق رو هم همین جا بذار (اگه میشه)

وقتی استادا دیگه سوال زیاد طرح نمیکنن و امثال فتوحی میان سوال میدن همین میشه.

سوالای بی ایده. و اغلب اختلالی.

دم دختره هم گرم. ... (راستی طلا 10 که نشد ؟)
9 یا 10..دقیقا نمی دونم.. یعنی معلوم نیست.. تو اکسل 9 بود ولی نمراتش با نفر 10 ام خیلی مثل هم بودن..

poname

New Member
لایک ها
14

با عرض تبریک به کمیته محترم فیزیک ... شاهد گندی بزرگ تر از این توی شیمی بودیم ...

bihamta

New Member
لایک ها
345

با عرض تبریک به کمیته محترم فیزیک ... شاهد گندی بزرگ تر از این توی شیمی بودیم ...
موافقم
جای تعجبه مهرافشان طلا نشده!!!!!!!!!!!

zahraaa

New Member
لایک ها
80

میشه کلا همه ی افراد باشگاه رو شوت کنن بیرون؟؟؟؟؟
با این طرز سوال دادن و امتحان گرفتن و پارتی بازی هاش اسم خودش هم گذاشته باشگاه دانش پژوهان جوان!!!!!!!!
هر روز بدتر از دیروز.دینگ دانگ!!!!

poname

New Member
لایک ها
14

با تمام احترامی که برای خانم قلی جعفری قائلم باید بگم که خفن تر از ایشون طلا نیاوردن ..
یه خواهش کوچولو .. بحث رو در انجمن شیمی ادامه بدید تا فیزیکیا شاکی نشدن ...

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

الآن اعتراض زده شده توسط برخی نقره ها (مثلا" نقره 1 و چند نفر دیگه) . مدعی هستند که اختلاف نمرشون با طلا 10 (و حتی طلا 9) به اندازه ای کم هست که باید فاینال ها مقایسه بشه و فاینال این ها از طلا 9 هم بیشتر شده.البته مثل این که اعتراض دیروز مورد قبول باشگاه نبوده (میگن ما اشتباه نکردیم) و مثل این که امروز هم دوباره اعتراض کردن.

پ.ن : ضمنا" به امیر توحیدی (پروفایل : http://www.irysc.com/forum/users/5382/) عزیز هم تبریک میگم بابت طلایی شدن .

آخرین ویرایش توسط مدیر

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

با این طرز سوال دادن و امتحان گرفتن و پارتی بازی هاش اسم خودش هم گذاشته باشگاه دانش پژوهان جوان!!!!!!!!
کدوم پارتی بازی؟؟مگه اونایی که طلا شدن پسرخاله ی معلمای باشگاهن؟؟برای اونا چه فرقی میکنه؟؟سوالا هم اگه تکراری بوده باشه چه فرقی داره ؟؟کسی که حقش طلا باشه نباید سوالای تکراری رو بلد باشه؟؟سوال که از آسمون نازل نمیشه ...بالاخره از یه جایی به بعد کم کم سوالا تکراری میشه.(نه؟)

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

کدوم پارتی بازی؟؟مگه اونایی که طلا شدن پسرخاله ی معلمای باشگاهن؟؟برای اونا چه فرقی میکنه؟؟سوالا هم اگه تکراری بوده باشه چه فرقی داره ؟؟کسی که حقش طلا باشه نباید سوالای تکراری رو بلد باشه؟؟سوال که از آسمون نازل نمیشه ...بالاخره از یه جایی به بعد کم کم سوالا تکراری میشه.(نه؟)
نه !

میتونی بری سوالای آزمون های دانشگاه های مختلف مثل MIT یا Boston و ... نگاه کنی میبینی که ایده های جدیدی در سوال ها هست خیلی وقتا.

IsaacNewton

New Member
لایک ها
17

<br><br><br>پوریا قجری: سلام.. دلیل این کار من چیز دیگه ای بود.. لطفا با اعصاب الان من بازی نکنید.. فقط باید 1 نفر از انرژی طلا می شد.. نه 3 نفر انرژی 1 تجریش.. گند زدن تو دوره.. من چون با هم بودن و شاگردام بودن و کلاسا تو انرژی بود گفتم..حق با شماست.. تجریشی بود..و من همنوز تو شوکم که ایشون طلا شد.. نه فقط من کل دست اندر کاران المپیاد فیزیک..همه شاکی ان...&nbsp;
استاد دست شما درد نکنه دیگه. فردا ما هم مرحله دو قبول شیم میاین اینجا مینویسید تجریشیا شوت بودن و من الان تو شوکمو . آقا همینه دیگه مدرسمون ترکونده هر سال داریم مدال فیزیک میدیم. وقتی شایان همتیار نقره میشه انتظار داری رحیمی طلا نشه.

Mahdi73

New Member
لایک ها
71

یکی از فرقاش اینه که امتحان دقت محاسباتو می سنجه اگه کسی اشتباه کنه نمرش از دست می ره که هیچ ربطی به فیزیک افراد نداره

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

تو جهانی هم اینطوریه.بالاخره یه ذره محاسبه هم داره دیگه.اصلن محاسبه و دقت هم یه فاکتور مهمه.بخصوص تقریب در محاسبات (و معادلات).اصلن میخوای شفاهی بگیرن که کسی هم هول نکنه؟؟

mohammadi9

New Member
لایک ها
336

حالا میخوایم چی کار کنیم ؟ کاری که شده و رفته ....

بیاین خودمون اینقدر با علم زیاد و سواد و به اصطلاح مقتدر بریم جلو که بیان بگن طلا 1 هم کمش بود ......

کاری شده دیگه شده از دست ما چی ساخته است ؟!

همین وقتی که میذاریم برای پست بشینیم 4 تا مطلب بیشتر در مورد المپیادی که داریم میخونیم ، بخونیم

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311

تو باشگاه پارتی بازی محاله... مشکل سیستمی بوده..نه پارتی بازی..

بالا