نتایج imo2013(المپیاد جهانی ریاضی)

math

New Member
لایک ها
1,096
پاسخ : نتایج imo2013(المپیاد جهانی ریاضی)

:d

من از اون وقت فکر می کردم اینا فول مارک شدن سره نا داوری بهشون یک دادن ..... خو منم می دونم اینا یک نمره گرفتن ..... میپرسم چرا؟ مگه سوالش چی بوده که از 6 نفر ایران یعنی از 42 نمره بچه های ایران فقط 1 گرفتن؟

اینم سوالای جهانی... به زبان فارسی:

http://uploadtak.com/images/e9236_IMO_2013_Persian.rar

گویا سوال به طرز عجیبی سخت بوده و کلا زیر 10 نفر از این سوال 7 گرفتن

Mostafa_

New Member
لایک ها
445

گویا سوال به طرز عجیبی سخت بوده و کلا زیر 10 نفر از این سوال 7 گرفتن

دقیقا 7 نفر 7 گرفتن ....

iranikia

New Member
لایک ها
235

ای ضد انقلاب ... ساکت باش ببینم :dddddddddd

دوستان یه سوال چرا نمره کل ایران تو سوال 6 شده 1؟؟؟

منم به همه دوستان خصوصا آقای صادقی تبریک می گم ... به امیده موفقیت های بعدی عزیزان در عرصه زندگی
​نمی دونم این حرفت از رو شوخی بود یا نه ولی اگه از رو شوخی نباشه به مدیر گزارش خواهم داد .

لایک ها
43

​نمی دونم این حرفت از رو شوخی بود یا نه ولی اگه از رو شوخی نباشه به مدیر گزارش خواهم داد .
یا معنی d رو نمیدونید که ایشون آخر پستشون نوشتن یا ندیدینش.خب وقتی آخر نوشتشون نوشتن دی یعنی شوخی بود دیگه!

Al!R3ZA

Well-Known Member
لایک ها
3,166

منم به همشون بالاخص استاد عارف سایت خودمون تبریک میگم
و دست تک تکشونو میبوسم به خاطر افتخار آفرینیشون برای میهنمون ایران اسلامی.
به امید موفقیت های بهتر.

AHZolfaghari

Well-Known Member
لایک ها
1,654

بنده هم تبریک میگم . اما کاش بین تمام مدارس همسان سازی بشه تا همه با شرایط یکسان شایستگی های خودشان رو نشون بدهند.نمی خوام ارزش کار دوستان رو پایین بیارم اما شاید ( تاکید می کنم شاید) افراد شایسته تری در کشور بودند که به خاطر محروم بودن نتونستند شرکت کنند و مقامی رو کسب کنند.

sima98

New Member
لایک ها
39

بنده هم تبریک میگم . اما کاش بین تمام مدارس همسان سازی بشه تا همه با شرایط یکسان شایستگی های خودشان رو نشون بدهند.نمی خوام ارزش کار دوستان رو پایین بیارم اما شاید ( تاکید می کنم شاید) افراد شایسته تری در کشور بودند که به خاطر محروم بودن نتونستند شرکت کنند و مقامی رو کسب کنند.
این امری طبیعی هستش و هیچ وقت نمیشه تو ایران شرایطرو یکی بکنن.هیچ وقت.البته نه فقط ایران.
من فکر نکنم تو کل کشور های دنیا همه ی بچه ها با شرایط یکسان درس بخونن.حداقل بیشتر از انگشتای یه دست هم نمیشه.:194:

به همشون تبریک میگم.
امیدوارم موفق باشن.

آخرین ویرایش توسط مدیر

hosah

New Member
لایک ها
55

حالا چرا اینقدر عصبانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟تازه بنده خدا یه متر d گذاشته

Mostafa_

New Member
لایک ها
445

قاطی نکن گلم شوخی بود

===================

یه سوال: آقای بدرویا و صادقی تو چه مدرسه هایی درس می خوندن؟

فریدا

New Member
لایک ها
12

قاطی نکن گلم شوخی بود

===================

یه سوال: آقای بدرویا و صادقی تو چه مدرسه هایی درس می خوندن؟

فکر کنم آقای بدرویا تو انرژی اتمی و اقای صادقی شهید سلطانی کرج

AHZolfaghari

Well-Known Member
لایک ها
1,654

این امری طبیعی هستش و هیچ وقت نمیشه تو ایران شرایطرو یکی بکنن.هیچ وقت.البته نه فقط ایران.من فکر نکنم تو کل کشور های دنیا همه ی بچه ها با شرایط یکسان درس بخونن.حداقل بیشتر از انگشتای یه دست هم نمیشه.:194:به همشون تبریک میگم.امیدوارم موفق باشن.
بله البته که نمی شود شرایط رو یکی کرد اما میشه نزدیک کرد که.مثلا مدرسه ای در تهران بیش از 40 قبولی در مرحله دو می دهد و مدرسه ای در استان های دیگر محتاج حتی یک قبولی هستند.

hkh74

New Member
لایک ها
392

من هم به همه شون تبریک ویژه می گم. ایشالا موفق تر باشن!
------------------------------------------------------------------------

قطعاً افراد شایسته ی زیادی وجود دارن، اما شرایط کنونی به سادگی قابل تغییر نیست. تیم امسال ما هم مثل همیشه قوی بود و اعضای تیم شایستگیشون بالاتر از مدال طلای جهانیه،
از همه ی دوستان درخواست دارم برای بهبود شرایط اگر راه کاری دارن مطلب زیر رو بخونن و راه کارشون رو ارائه کنن (این لینک رو به بقیه هم معرفی کنید) :

برای به‌بود نقش المپیاد ریاضی در ایران چه باید کرد؟ - تیم ملی المپیاد ریاضی ایران

abbas2020

New Member
لایک ها
26

فکر کنم آقای بدرویا تو انرژی اتمی و اقای صادقی شهید سلطانی کرج

انرژی بودن رفتن ادونس علامه

Ali.N

New Member
لایک ها
51

من هم به همه شون تبریک ویژه می گم. ایشالا موفق تر باشن!
------------------------------------------------------------------------

قطعاً افراد شایسته ی زیادی وجود دارن، اما شرایط کنونی به سادگی قابل تغییر نیست. تیم امسال ما هم مثل همیشه قوی بود و اعضای تیم شایستگیشون بالاتر از مدال طلای جهانیه،
از همه ی دوستان درخواست دارم برای بهبود شرایط اگر راه کاری دارن مطلب زیر رو بخونن و راه کارشون رو ارائه کنن (این لینک رو به بقیه هم معرفی کنید) :

برای به‌بود نقش المپیاد ریاضی در ایران چه باید کرد؟ - تیم ملی المپیاد ریاضی ایران
لطفا بچه های ریاضی به این لینک سر بزنن و نظر بدن.

Mostafa_

New Member
لایک ها
445
بالا