نحوه ی جواب دادن به سوالات مرحله دوم

mozhgan

New Member
لایک ها
127
لطفا هر کس که در مرحله اول وقت اضافه آورده است!!! بگوید چگونه و به چه ترتیبی سوالات را جواب دهیم؟؟
ضمنا چگونه به سوالات تشریحی پاسخ دهیم؟؟
برای مثال اگر قلم خوردگی داشتیم چیکار کنیم و ...........
اگر کاغذمون تموم شد چی؟؟؟؟ :lol:
و......

استاد خلینا لطفا راهنمایی بفرمایید!! :p

لایک ها
37
سلام
من مرحله اول حدود نیم ساعت وقت اضافه اوردم 2.5 دور سوالاتو دوباره حل کردم.
1-تست زنی فروان
2-اعتماد به نفس فوق العاده
3-توکل و اینکه هر چی بشه خواست خداست
4- باید کاری کنی که نیاز به نوشتن کامل راه حل تشریحی برای حل سوالات تستی نداشته باشی(با حل زیاد سوال)
5-سعی کن چند تا مدادو پاکن با خودت ببری

afshin

New Member
لایک ها
71
با سلام بر شما......
من گفتم با چه ترتیبی تست ها رو بزنم تا وقت اضافه بیارم..؟؟
لطفا اینو بهم بگید...

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
mozhgan گفت
لطفا هر کس که در مرحله اول وقت اضافه آورده است!!! بگوید چگونه و به چه ترتیبی سوالات را جواب دهیم؟؟
ضمنا چگونه به سوالات تشریحی پاسخ دهیم؟؟
برای مثال اگر قلم خوردگی داشتیم چیکار کنیم و ...........
اگر کاغذمون تموم شد چی؟؟؟؟ :lol:
و......

استاد خلینا لطفا راهنمایی بفرمایید!! :p
[align=justify:4c14133b1b]سلام به شما دوست گرامی،
ترتیب سوالات اهمیت زیادی ندارد و برای هر کس به تجربه به دست می آید، مثلا من سوالات آلی را خیلی سریعتر از استوکیومتری حل میکنم بنابراین اگر بخواهم دوباره آزمون بدهم حتما اول سوالات آلی را پاسخ میدهم تا خیالم از بابت آنها راحت باشد.

اصل کلی که وجود دارد:
طوری به سوالات پاسخ دهید و وقت خود را تنظیم کنید که هیچ سوال ناخوانده ای نماند. چون ارزش تمام سوالات تقریبا یکسان است بنابراین اگر شما وقت 3 تست را برای حل یک تست بگذارید و در نهایت سه تست آزمون را حتی نخوانید پس ضرر کرده اید. تا دیدید از 2 دقیقه وقت برای یک سوال مشکل گذشت به سراغ سوال بعدی بروید. البته اگر سوال واقعا مشکل باشد این روش جواب میدهد، ولی اگر شما در جلسه آماده باشید ممکن است برای 30 سوال چنین اتفاقی بیفتد. :?

امیدوارم توانسته باشم راهنمایی کنم، موفق و پیروز باشی :twisted: [/align:4c14133b1b]

melisa

New Member
لایک ها
0
كتاب هاي المپياد براي همه و سه هزار مساله شيمي براي مرحله دو چه طوره

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
melisa گفت
كتاب هاي المپياد براي همه و سه هزار مساله شيمي براي مرحله دو چه طوره
کتاب المپیاد برای همه، سوالات دوره های گذشته است که اگر آنها را در کتب دیگر حل نکرده اید میتواند مفید باشد، اما کتاب 3000 مساله شیمی برای مرحله دوم خیلی جذاب نیست (البته هر دوی این کتابها در شرایطی میتوانند مفید باشند، اما در این زمان کم بهتر است سراغ این کتابها نروید و به بقیه موضوعات بپردازید)

موفق و پیروز باشی :twisted:

بالا