نظرات درباره ی تغییرات کتب ریاضی 1و2 چیست؟

sina1372

New Member
لایک ها
1
[سال قبل کتاب ریاضی عوض شد بسیاری از مطالب جای خود را به عکس نقاشی داد خلاصه بار علمی کتاب خیلی کم شد
حالا امسال که کتاب ریاضی 2 رو گرفتم دیدم دو باره همون بلا را سرمون در اوردن.
فصل بردار را کامل برداشتن بسیاری از فرمول های مثلثات رو هم حذف کردن و فرمول های مجموع تصاعد ها لگاریتم و...
نظرتون در باره ی این تغییرات چی؟
و فکر می کنین اموزش و پرورش چه هدفی رو دنبال می کنه؟

لایک ها
1,316
شوخي با بچه ها :D
سرگرمي و مفرح بودن كتاب! :lol:
آره ديدم عكس يه مشت خرگوش مرگوش اينا انداختن وسط تابع و.. :!:

mshf

New Member
لایک ها
10
در هر صورت کتابای ریاضیمون اصلا استاندارد نبودن وبار علمی خارق العاده ای از اول نداشتن و باید تغییر میکردن اما من کتابای جدید را ندیدم

moon-sea

Well-Known Member
لایک ها
361
کتاب ریاضی 2 رو کاش تغییر نمیدادند من پارسال اول بودم کتاب ریاضی شده بود کتاب داستان :lol: فعالیت ها و تمریناشم که افتضاح بود مثل اینکه به بچه ابتدایی تمرین دادن به طور کلی کتاب های ریاضی کم محتوا هستند اما اشکال نداره شبا به عنوان داستان شب میخونیم تا خوابمون ببره فقط خدا کنه تو خواب جک و جونور نبینیم من که پارسال به جای کتاب درسی تکمیلی رو خوندم.

sina1372

New Member
لایک ها
1
البته با این وضع 100 در صد باید حسابان سوم رو هم برای سال بعد عضو می کنند

bihamta

New Member
لایک ها
345
sina1372 گفت
البته با این وضع 100 در صد باید حسابان سوم رو هم برای سال بعد عضو کنند
بله دقیقا.100% مطمئن باشید که حسابانتون هم عوض میشه با این گندی که بالا آوردن.یکی نیس بگه بابا آبتون کم بود نونتون کم بود کتاب عوض کردنتون چی بود؟خیلی سطح کتابامون بالاس!آخه چرا بردار رو حذف میکنید.عجب آدمای...

rezoos

New Member
لایک ها
17
bihamta گفت
sina1372 گفت
البته با این وضع 100 در صد باید حسابان سوم رو هم برای سال بعد عضو کنند
بله دقیقا.100% مطمئن باشید که حسابانتون هم عوض میشه با این گندی که بالا آوردن.یکی نیس بگه بابا آبتون کم بود نونتون کم بود کتاب عوض کردنتون چی بود؟خیلی سطح کتابامون بالاس!آخه چرا بردار رو حذف میکنید.عجب آدمای...
خیلی نامردن!
میشه بپرسم کی قراره بردارو بخونیم؟!

behrooz1373

New Member
لایک ها
1
جبر و احتمال هم قراره عوض بشه ؟

Ali007

New Member
لایک ها
70
حسابان امسال شده بچه بازی.......تقسیم و........تجزیه و عدد اول و عدد مرکب و.........
بابا ما این تقسیم کردنو یادم میاد تو کتاب سوم راهنمایی (اگه اشتباه نکنم مبتکران)خوندیم حالا دوباره روز از نو روزی از نو....
هیییییییییییییی روزگار!!!

mahdisaj

New Member
لایک ها
3
یک نکته ی جالب درباره ی نویسندگان ریاضی 1 و 2
البته نه همه ی نویسندگانش فقط یکیش . ایشون معلم دینی ما بودند . من هم نفهمیدم که این 2 تا چه ربطی به هم دارند

بالا