نمونه‏ ‏سوال‏ ‏المپیادشیمی

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532
سلام‏ ‏خدمت‏ ‏همه‏ ‏ی‏ ‏دوستان‏ ‏شیمیایی
چندی‏ ‏پیش‏ ‏جناب‏ ‏آقای‏ ‏حسین‏ ‏نژاد‏ ‏قول‏ ‏سوالاتی‏ ‏روبرای‏ ‏آمادگی‏ ‏المپیادها‏ ‏به‏ ‏شماداده‏ ‏بودند
دراین‏ ‏تاپیک‏ ‏این‏ ‏سوالات‏ ‏قرارداده‏ ‏شده
توجه‏ ‏داشته‏ ‏باشیدکه‏ ‏وقت‏ ‏مجازبرای‏ ‏حل‏ ‏این‏ ‏سوالات‏ ‏درقالب‏ ‏امتحان‏ ‏۸۰دقیقه‏ ‏است
درضمن‏ ‏شمامیتونید‏ ‏پاسخ‏ ‏نامه‏ ‏های‏ ‏خودتون‏ ‏رو‏ ‏برای‏ ‏تصحیح‏ ‏شدن‏ ‏به‏ ‏این‏ ‏آدرس‏ ‏‏ ‏ایمیل‏ ‏کنید:man_m3000@yahoo.com
ترجیحانظرات‏ ‏خودتونو‏ ‏به‏ ‏صورت‏ ‏جامع‏ ‏به‏ ‏این‏ ‏آدرس‏ ‏ایمیل‏ ‏بفرستید‏ ‏یا‏ ‏به‏ ‏صورت‏ ‏خصوصی‏ ‏یا‏ ‏درقالب‏ ‏پیام‏ ‏بازدیدکننده‏ ‏‏ ‏به‏ ‏پروفایل‏ ‏ایشون‏ ‏ارسال‏ ‏کنید
باتشکر‏ ‏وآرزوی‏ ‏توفیق:‏)‏
صفحه‏ ‏ی‏ ‏اول‏ ‏سوالات:
http://viv.id1945.com/up/b6ebd0566994.jpg

صفحه‏ ‏ی‏ ‏دوم‏ ‏:

صفحه3:

صفحه4:

صفحه5:

صفحه6:

صفحه7:

‏(‏اگراحیاناقادربه‏ ‏مشاهده صفحه‏ ‏ی‏ ‏اول‏ ‏نبودید؛به‏ ‏یادداشت‏ ‏های‏ ‏کاربری‏ ‏من‏ ‏مراجعه‏ ‏کنید؛دریادداشت‏ ‏۱۳‏ ‏قرارداده‏ ‏شده‏!‏)

آخرین ویرایش توسط مدیر

iman HN

New Member
لایک ها
2,646
پاسخ : نمونه‏ ‏سوال‏ ‏المپیادشیمی

اول جا داره از خانم احمدی تشکر کنم اما در ادامه میخواستم بگم تا قبل گذاشتن سوالا داشتید بنده رو کچل میکردید که چرا سوالات رو نمیذارم ولی حالا که گذاشته شد هیچ کس پیگیرش نیست!!!
ای اون بعضیایی که میگفتید دارم سرکارتون میذارم،حالا که سوالا اومده بیاید وسط میدون!

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

اول جا داره از خانم احمدی تشکر کنم اما در ادامه میخواستم بگم تا قبل گذاشتن سوالا داشتید بنده رو کچل میکردید که چرا سوالات رو نمیذارم ولی حالا که گذاشته شد هیچ کس پیگیرش نیست!!!
ای اون بعضیایی که میگفتید دارم سرکارتون میذارم،حالا که سوالا اومده بیاید وسط میدون!
اول خواهش میکنم؛وظیفه بود
در جواب ادامه ی حرفتون بهتون توصیه میکنم ک کاربرهای موردنظرتون روتگ کنید؛چون فکرمیکنم ب علت اینکه تاپیک ازمن هستش خیلی جلب توجه نکرده
باتشکر:)

لایک ها
344

ممنونم از هر دو دوست عزیز ببخشید این سوالا به درد منه تازه کار میخوره؟؟؟؟؟در چه سطحیه مرحله 2 یا تابستانی؟ممنون اگه راهنمایی کنید.

mahallehm

New Member
لایک ها
487

ممنونم از هر دو دوست عزیز ببخشید این سوالا به درد منه تازه کار میخوره؟؟؟؟؟در چه سطحیه مرحله 2 یا تابستانی؟ممنون اگه راهنمایی کنید.
مرحله 2 - به نظرم خیلی هم استاندارد و مشابه مرحله 2 طرح شده....واقعا از آقا ایمان ممنونم:173:

لایک ها
206

مرحله 2 - به نظرم خیلی هم استاندارد و مشابه مرحله 2 طرح شده....واقعا از آقا ایمان ممنونم:173:
نه مهرداد جان!
کمی بالاتر از مرحله دو اند. لیگاند دو دندانه ای که در مرحله 2 نداریم که. البته فکر کنم فقط این بخشش بالاتر بود، بقیه در حد م2 اند.
حیف که حالش نیست حلشون کنم.:4:

mahallehm

New Member
لایک ها
487

نه مهرداد جان!
کمی بالاتر از مرحله دو اند. لیگاند دو دندانه ای که در مرحله 2 نداریم که. البته فکر کنم فقط این بخشش بالاتر بود، بقیه در حد م2 اند.
حیف که حالش نیست حلشون کنم.:4:
درسته ولی خوب میشد تو سوال بیشتر توضیح داده بشه....ضمنا لیگاند دو دندانه ای تو کتاب های عمومی پیدا میشه، تو مریل بود فکر کنم....:67:

بالا