هموگلوبين.......

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014
نوع اسيد امينه اي ك در ساختار هموكلوبين شركت ندارد جيه؟؟!!!!.................ي ذره سريع تر...اكه نمي دونيد بكيد نمي دونم اكه حوصله ي سرج تو كتابارو نداريد اسم كتاب و فصل مربوطه و اكرم شد صفحه شو بكيد ممنون مي شم.........

آخرین ویرایش توسط مدیر

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014
پاسخ : هموكلوبين.......

یعنی Sequence شو میخوای؟
استاد من تواليه اسيد امينه ها ي ب كار رفته در ساختار بروتيين هموكلوبين رو نمي خوام...من اسم اسيد امينه اي ك توي اين بروتيين ب كار نرفته رو مي خوام..همين!

لایک ها
1,804

خوب برو تو نت سرچ کن دیگه

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

خوب برو تو نت سرچ کن دیگه
خوب دوسته من مطمنا اولين كاري ك كردم سرج تو نته ديكه.....اخه نتونستم صفحه شو باز كنم(cannot open page برام مي زنه!)حالا ب هر صورت شما جيزي مي دونيد؟؟؟؟!!!!

لایک ها
1,804
پاسخ : هموگلوبين.......

[/URL][/IMG]

من اینو یافتم

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

مرسي......حالا مي شه كسي ي توضيح درمورده اين توالي بده.......اعداد بالا ك شماره ي اسيد امينه رو نشون مي دن بايين هم نام اسيد امينه هس،درسته؟
جرا بايين بعضي عددا دو يا سه تا اسم امينو اسيد نوشته شده؟!
خوب حالا من ج جوري اسم اون ي دونه اسيد امينه اي ك توش ب كار نرفته رو متوجه بشم از اين توالي؟!؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

AminYar

New Member
لایک ها
575

مرسي......حالا مي شه كسي ي توضيح درمورده اين توالي بده.......اعداد بالا ك شماره ي اسيد امينه رو نشون مي دن بايين هم نام اسيد امينه هس،درسته؟
جرا بايين بعضي عددا دو يا سه تا اسم امينو اسيد نوشته شده؟!
خوب حالا من ج جوري اسم اون ي دونه اسيد امينه اي ك توش ب كار نرفته رو متوجه بشم از اين توالي؟!؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
خب میتونه به دلیل واریته های گوناگون باشه.
یا کریستال های گوناگونی ک از هموگلوبین گرفته شده. بالاخره که ما یه نوع هموگلوبین نداریم که؟

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

خب میتونه به دلیل واریته های گوناگون باشه.
یا کریستال های گوناگونی ک از هموگلوبین گرفته شده. بالاخره که ما یه نوع هموگلوبین نداریم که؟
lys و lys-c و یا gly و gly-G و ...می شه بگید چ تفاوت هایی دارن؟!منظورم اینه که تفاوت اسید امینه ها ب خاطر تفاوت در R هس دیگه اگه R فرق کنه کلا اسید امینه فرق می کنه و ی اسم دیگه ای داره حالا تفاوت این اسیدامینه ها چی هستن ک اسمشون تغییر نکرده ب طور کامل؟؟؟.......

AminYar

New Member
لایک ها
575

اینا اسید آمینه های non-classical هستند. نه لزوما R عوض شه فکر نمیکنم اسم آمینو اسید را عوض کنند.
چون اینا نمیتونند به شکل آزاد و یا قابل دسترس باشند. مثلا یه گروه به ته Gly اضافه میشه.

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

اینا اسید آمینه های non-classical هستند. نه لزوما R عوض شه فکر نمیکنم اسم آمینو اسید را عوض کنند.
چون اینا نمیتونند به شکل آزاد و یا قابل دسترس باشند. مثلا یه گروه به ته Gly اضافه میشه.
مرسی....امین برا اطلاعات بیشتر و بهتر ب کدوم کتاب و چ فصلی مراجعه کنم؟؟؟

AminYar

New Member
لایک ها
575

مرسی....امین برا اطلاعات بیشتر و بهتر ب کدوم کتاب و چ فصلی مراجعه کنم؟؟؟
دیگه کتب بیوشیمی. لنینجر در بخش آمینواسید ها یه چندتایی بررسی کرده.
اگر خیلی بیشتر میخواین ؛ شاید مثلا voat به درد بخوره--گرچه من نخوندمش.

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

دیگه کتب بیوشیمی. لنینجر در بخش آمینواسید ها یه چندتایی بررسی کرده.
اگر خیلی بیشتر میخواین ؛ شاید مثلا voat به درد بخوره--گرچه من نخوندمش.
voat??نویسنده و اگر ترجمه شده مترجمش کیه؟؟؟؟.....بیوشیمیه استرایر رو نیمچه خوندم دیدم اصلن اون چیزی ک من دنبالشم رو بررسی نمی کنه(البته باید ادامه شو بخونم بعد نظر بدم!)...لنینجر خوانده خواهد شد.....ممنون

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

نوع اسيد امينه اي ك در ساختار هموكلوبين شركت ندارد جيه؟؟!!!!.................ي ذره سريع تر...اكه نمي دونيد بكيد نمي دونم اكه حوصله ي سرج تو كتابارو نداريد اسم كتاب و فصل مربوطه و اكرم شد صفحه شو بكيد ممنون مي شم.........
پاسخ: تنها اسید امینه ای ک در ساختار هموگلوبین شرکت ندارد ایزولوسین هست.....(هلاک شدم من الان!!!):43:

لایک ها
1,804

voat ک ترجمه نداره

AminYar

New Member
لایک ها
575

voat افراطیه. فکر کنم مشکلتون با همون لنینجر حل بشه.
برای المپ لزوما نیازی نیست اینجور کتاب ها خونده بشه--گرچه خودم پیشنهادش دادم.

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

voat افراطیه. فکر کنم مشکلتون با همون لنینجر حل بشه.
برای المپ لزوما نیازی نیست اینجور کتاب ها خونده بشه--گرچه خودم پیشنهادش دادم.
نویسندشو می شه بگید؟یکی رو می شناسم ک هرنوع کتابی رو داره اگه اینو داشت دوس دارم حداقل ی نگاهی بهش بندازم!!!!

بالا