يه سايت متفاوت !

لایک ها
40
سلام دوستان عزيز
امروز تصميم گرفتم تا يه سايتي رو معرفي كنم كه خودم عاشقشم .
شما ها معمولا وقتي دارين درس مي خونين و كلافه از قاطي كردن مسئله ها و جوابا ( بخصوص فيزيك!) چي كار مي كنين؟
وقتي مي خواين به خودتون استراحت بدين چي ؟
اصلا از رمان خوندن خوشتون مي ياد ؟
رمانايي كه هم سن و سالاي خودمون مي نويسن ؟؟؟
كتابخونه نودهشتيا سايتي هيته كه همه مي تونن با عضو شدن توش رمان بنويسن . ولي رمان خودن بيشتر كيف ميده كه براي همه آزاده .
دوستاي المپيادي دارم بهتون توصيه مي كنم كه اين سايت و از دست نديدن (بخصوص بچه هاي ادبي مطمئنم عاشق سايت مي شن ) . اين سايت علاوه بر رمان تمامي كتابا و مقالاتي معتبر رو با مجوز قرار ميده كه فك كنم خيلي به دردتون بخوره .
حالا روي اين آدرس كليك كنين تا بفهمين من چي ميگم و خالي بندي نيست !!!
دانلود کتاب و رمان
اونجا يه گروه از دوستاي المپيادي هم هستن كه گروه تشكيل داديم اگه به جمع نودهشتيا پيوستين بگين تا شما هم عضوي از گروه ما باشين .:)

fatimaj

New Member
لایک ها
123
پاسخ : يه سايت متفاوت !

سلام دوستان عزيز
امروز تصميم گرفتم تا يه سايتي رو معرفي كنم كه خودم عاشقشم .
شما ها معمولا وقتي دارين درس مي خونين و كلافه از قاطي كردن مسئله ها و جوابا ( بخصوص فيزيك!) چي كار مي كنين؟
وقتي مي خواين به خودتون استراحت بدين چي ؟
اصلا از رمان خوندن خوشتون مي ياد ؟
رمانايي كه هم سن و سالاي خودمون مي نويسن ؟؟؟
كتابخونه نودهشتيا سايتي هيته كه همه مي تونن با عضو شدن توش رمان بنويسن . ولي رمان خودن بيشتر كيف ميده كه براي همه آزاده .
دوستاي المپيادي دارم بهتون توصيه مي كنم كه اين سايت و از دست نديدن (بخصوص بچه هاي ادبي مطمئنم عاشق سايت مي شن ) . اين سايت علاوه بر رمان تمامي كتابا و مقالاتي معتبر رو با مجوز قرار ميده كه فك كنم خيلي به دردتون بخوره .
حالا روي اين آدرس كليك كنين تا بفهمين من چي ميگم و خالي بندي نيست !!!
دانلود کتاب و رمان
اونجا يه گروه از دوستاي المپيادي هم هستن كه گروه تشكيل داديم اگه به جمع نودهشتيا پيوستين بگين تا شما هم عضوي از گروه ما باشين .:)
ممنون از تگ ^_^
به به میبینم که اعضای نود و هشتیا اینجا هم هستن.منم نود و هشتیا هستم و حتی رمانم نوشتم اما خیلی ساده بگم رمانای نود و هشتیا بدرد بچه های المپیاد نمیخوره.
قبول کنیم واقعا نود و نه درصد کتابای نود و هشتیا بی خاصیتن و اون یک درصدم که خوبن فایل پی دی اف کتابایی مثل کتابای دکتر شریعتی ان.
بنظرم سایتایی مثل پارس بوک یا کتابناک یا readbook یا کتاب سبز خیلی خیلی بهتره و کتابای ارزشمند تری توشونه. حتی رمانای بهتریم دارن و میزان ابتذالشونم خیلی کمتره.
(فکر کن یکی از مسئولین سایت بره چند تا ازون رمانای برتر سایت رو بخونه.کلا از سایت شوتمون میکنن بیرون)

دوستانی که کتاب صوتی دوست دارن هم میتونن به سایتای کتاب صوتی سر بزنن که مشهور ترینشون audiobook.com هست.

حالا که وقت برای کتاب میزاریم حداقعل کتابای خوبی رو بخونیم.

بالا