پروژه ی آمار

kavosh

New Member
لایک ها
75
سلام؛
منم مثل شما امسال باید پروژه آمار تحویل بدم.
و دقیقا مشکا منم انتخاب موضوع برای پروژه‌ست؛ یه موضوع جالب که تکراری هم نباشه. :arrow:
دوستان اگه کمک کنن ممنون می‌شم. :wink:

nassim

New Member
لایک ها
10
سلام. من مشکلی ندارم که تکراری باشه یا نباشه! :x من فقط یه موضوع میخوام که بتونم روش کار کنم. از بچه هایی هم که پارسال پروژه ی آمار تحویل دادن خواهش میکنم که بگن موضوع اونا چی بوده.

Rezaskh

New Member
لایک ها
0
یه موضوع خوب برای تحقیق آمار "گوشی های موبایل" که جای شرح و بسط زیادی هم داره .
مثلا تناسب قیمت با امکانات ، آنتن دهی ، تنوع مدل ، گوشی مورد علاقه ، بهترین گوشی و... چند نمونه سوال که میشه مطرح کرد ، موضوع خوبی و نیاز به کار زیادی هم نداره .

nassim

New Member
لایک ها
10
سلام به دوستای خوبم! امیدوارم المپیاد ها رو قبول شده باشید! :wink:

ولی از این بحث ها بگذریم ، باید به فکر درس های امسال هم باشیم. خواهشا" یه موضوع خوب برای پروژه ی آمار پیشنهاد بدین!

از همگی ممنون !

به امید قبولی در مرحله دوم! :wink: :twisted:

kavosh

New Member
لایک ها
75
بچه‌ها تو رو خدا بیاین چند تا موضوع بگین دیگه ! 8O

Rostami

New Member
لایک ها
15
من و دوستم تقلبی کردیم ویه پروژه آماده رو تحویل دادیم :x یعنی فقط اسمامون رو روی جلدش اضافه کردیم با یه مقدمه که من نوشتم و.....!!!!البته بعدا فهمیدیم 4نفر دیگه هم دقیقا همون موضوع (پروژه)رو میخوان بدن به معلم که کلی تلاش کردیم تا راضی شدن بی خیال بشن برن یه موضوع دیگه رو بیارن!!!! :D
راستی موضوع پروژه ی ما(!)برنامه های تلویزیونی و میزان رضایت بینندگان از اونا بود.

nassim

New Member
لایک ها
10
ما یه معلم آمار داریم که .... ! خیلی دقیقه! و هم چنین سخت گیر! میشه روش جمع آوری اطلاعاتتون رو بگید؟ ممنونم از جوابتون. :arrow:

yaldaazadeh

New Member
لایک ها
2
مثل این که شما ها همتون پیش رفته اید،ما که معمولا پروژه های کتاب درسی رو تحویل میدادیم.

AUG

New Member
لایک ها
8
سلام بچه ها .به نظر من یه مو ضوع خوب می تونه بررسی میزان آشنایی بچه ها با المپیاد وعلاقشون باشه.یا این که با توجه به نزدیکی انتخابات می تونین در مورد میزان علاقه ی بچه ها به رای گیری تحقیق کنین.راستشو بخواین من یه تحقیق اماده اوردم که البته خلاصه کردنش فرقی با تحقیق نداره :oops: .راستی واسه تحقیق لازم که شاخص های مرکزی رو رسم کنیم؟اخه مال من فقط نمودار میله ای داره. :roll:

nassim

New Member
لایک ها
10
سلام . موضوع پیدا کردم ، عالی !

عنوان : " اصراف و اصلاح الگوی مصرف "

کپی برداری از موضوع ، مجاز میباشد. توصیه میکنم با powerpoint پروژه تون رو ارایه کنید . :p

pirate17

New Member
لایک ها
40
بابا ایول
یادش به خیر با پارسال که امار داشتیم مجبور بودیم پروژه های مسخره ی کتابو بنیویسیم :(
اخرشم بعد کلی تلاش و شب بیداری نمره ی کامل نمی گرفتیم :( :eek:

masomeh

New Member
لایک ها
1
مدرسه ما المپیادی ها را از پروژه آمار معاف کرده :lol:

لایک ها
0
masomeh گفت
مدرسه ما المپیادی ها را از پروژه آمار معاف کرده :lol:
كودوم مدرسه اي ما هم بيايم پيشت!! :D

shm666