evo_society

Active Member
لایک ها
26
سلام بعد از ظهر می خوام یه کتاب ادبیات بخرم ولی نمی دونم چه کتابی خوبه واسه ازمون های قلم چی می خوام قرابت معنایی و از این جور چیز ها داشته باشه ( دانش اموز اول دبیرستان هستم ) ممنون از راهنمایی تون

REIHOON_IBO

New Member
لایک ها
458
پاسخ : چه کتابی بخرم ؟

سلام بعد از ظهر می خوام یه کتاب ادبیات بخرم ولی نمی دونم چه کتابی خوبه واسه ازمون های قلم چی می خوام قرابت معنایی و از این جور چیز ها داشته باشه ( دانش اموز اول دبیرستان هستم ) ممنون از راهنمایی تون
سلام!

فک کنم الانه که ناظما تاپیکتونو ببندن چون تاپیک های زیادی در این باره مطرح شده و بچه ها هم خوب بحث کردن!

یعنی اینا همش توی یه کتاب باشه ؟؟! من که خودم 5 تا کتاب ادبیات الگورو خیلی میپسندم ( قرابت و لغت و تاریخ ادبیات و ...) ولی فکر کنم ادبیات موضوعی گاج یا جامع خیلی سبز کتابای خوبی باشن ! اما شما اول دیبرستانی ! تصور نمیکنم هیچ کدوم از این کتابا که گفتم برای اول دبیرستان مطلبی داشته باشن اما تست قرابت و املا و لغت ربطی به پایه نداره میتونی ازشون استفاده کنی .. ولی پیشنهادم اینه که قلم چی رو واسه اول دبیرستان بیخیال شین بهتر باشه ! :)

آخرین ویرایش توسط مدیر

kaark

New Member
لایک ها
252

سلام رفیق

برای قرابت معنایی کنکور (!) خیلی سبز رو توصیه می کنم!
کسانی که استفاده کردند نتیجه گرفتند.
برای کتاب درسی هم گاج سبز رو زیاد دیدم که استفاده می کنند اما "کلک معلم" حجم منطقی تری از اطلاعات لازم رو به خودش اختصاص داده!
ببخشید بیشتر از این دیگه تخصص ندارم!! :)

(البته منتظر نظر بقیه دوستان هم باشید که هر دو از نظرات و فکر های بقیه ی دوستان استفاده کنیم)

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

یادم رفت بگم
کتابای نشر الگو هم خوبن اما نه برای کلاس اول
بیشتر کنکوری هستنشون!

amir007

New Member
لایک ها
120

من خودم تمام این کتاب ها رو دارم
و دانش اموزش سال اولم

توی ازمون قلم چی باید خیلی ابیات رو عمقی خوند
من خودم اول ادبیات و 30 میزدم

ولی از وقتی از روی سبز گاج ادبیات خودندم خودمو به 80 کشوندم.

soshiant

New Member
لایک ها
107

اما برای ادبیات ۱ من خودم مبتکران خریده بودم و کتاب جالبی نبود.
اگه هدفتون کنکوره ۵ کتاب الگو عالیه . برای سال اول آرایه و قرابت کافیه. سال دوم لغت و تاریخ ادبیات و سال سوم ۵ بحث زبان فارسی
اما واسه قلم چی کتاب آبی خودشون بسه .
ادبیات قلم چی سوالاش مزخرفه. ربطی به علم دانش آموز نداره . باید کتاب آبی قلم چی رو داشته باشی تا خوب بزنی.

آخرین ویرایش توسط مدیر

1111111

New Member
لایک ها
2

کتاب انتشارات مهرو ماه و کتاب خیلی سبز خیلی خوبه:79:

بالا