چگونه با موتورسرچ کار کنیم؟

mose

New Member
ارسال ها
4
لایک ها
0
امتیاز
1
#1
نحوه کار با وب سایت موتور سرچ که یک موتور جستجوی ایرانیست بسیار ساده می باشد. این وب سایت یک موتور جستجوی کاربر محور است یعنی اطلاعات آن توسط کاربران ثبت می گردد. محتوای مطالب این وب سایت می تواند از هر دسته و موضوعی باشد مانند: آگهی های خرید و فروش خودرو، خرید و فروش و اجاره ملک، خرید و فروش کالا و خدمات، استخدام و جذب نیرو، آموزش و معرفی وب سایت و... . همچنین در این سایت می توانید مقالات خود را منتشر نمایید.

چگونگی ثبت اطلاعات در موتورسرچ:
جهت ثبت اطلاعات در motorsearch.ir کافیست بر روی لینک ثبت آگهی رایگان در بالای صفحه کلیک نمایید و اطلاعات خودرو، ملک، استخدام، کالا، خدمات، آموزش، وب سایت و ... را به صورت کامل ثبت نمایید. ثبت اطلاعات نیاز به عضویت ندارد اما نیاز به احراز هویت هست به اینصورت که پس از ثبت اطلاعات لازم است کد ارسال شده به تلفن همراه خود را در سایت ثبت نمایید تا شماره همراه شما به عنوان ثبت کننده اطلاعات تایید گردد. پس از تایید شماره موبایل شما، اطلاعات در سایت نمایش داده می شود.

* در صورتی که شماره همراه توسط کاربر تایید نگردد اطلاعات ثبت شده توسط مدیران سایت به صورت دستی بررسی می گردد و در صورت صحت اطلاعات تایید می گردد.
* مسئولیت اطلاعات ثبت شده در سایت بر عهده ثبت کننده اطلاعات می باشد.

ویرایش اطلاعات:
* جهت ویرایش اطلاعات ثبت شده خود که با شماره همراه مربوط به شما ثبت شده است لازم است با همان شماره موبایل در سایت ثبت نام نمایید. پس از عضویت و ورود به سایت کلیه آگهی ها و اطلاعاتی که با شماره همراه شما در سایت ثبت شده است در پانل شما نمایش داده می شود و می توانید مطالب مورد نیاز را ویرایش نمایید.

ویژه سازی آگهی و اطلاعات:
در صورت تمایل می توانید با پرداخت مبلغ ۵ هزار تومان برای یک ماه آگهی خود را در سایت ویژه نمایید. آگهی های ویژه در سایت با اولویت بالاتری نسبت به آگهی های رایگان نمایش داده می شوند. در لیست مطالب، جستجو، مطالب مرتبط و فیلترها ابتدا موارد ویژه و سپس مطالب عادی نمایش داده می شود. آیتم ها ویژه با عنوان (ویژه) در سایت مشخص می گردند.

نوسازی آگهی:
نوسازی آیتم جایگاه نمایش آگهی را در سایت بهبود می بخشد و آن را به ابتدای لیست منتقل می نمایید. برای نمایش بهتر آگهی و مطلب در سایت بهتر است آگهی خود را نوسازی نمایید. برای نوسازی لازم است وارد حساب کاربری خود شوید و از لیست آیتم های بر روی لینک (نوسازی) مربوط به آگهی کلیک نمایید.
 
بالا