کاش..بچه بودیم ...

Maryam-M

New Member
لایک ها
423
بچه ها به پنج دلیل دوست داشتنی اند:
1-گریه میکنند چون گریه کلید بهشته .
2-قهر که میکنن زود اشتی میکنند.چون کینه ندارند.
3-چیزی که ساخته اند زود خراب میکنند چون به دنیا وابسته نیستند.
4-با خاک بازی میکنند چون تکبر ندارند.
5-خوراکی هایی که دارند زود میخورند وبرای فردا نمیذارند چون ارزو های دراز ندارند.:219:

bahman

New Member
لایک ها
270
پاسخ : کاش..بچه بودیم ...

قصد شعار ندارم ولی اگه بچه بودم و بلوغ فکری که الان دارمو داشتم سعی میکردم ..................ز.........ن.....د.....گ............ی..............م..........ا.............د...........ا....مه..............پ........ی..............د...............ا..............ن..............ک...................ن.....................ه

ghasedak r

New Member
لایک ها
423

در هر صورت ما تا اینجا امدیم خوب یا بد گذشته نباید ناامید باشیم سخته اما ارزش داره اره بچگی قشنگ بود ولی جوونیم زیبایی کم نداره

tanaz19

New Member
لایک ها
358

خب ما الانم میتونیم بچه باشیم ( هر چند ک فکر میکنم هستیم :دی) فقط کافی دست از فیلم بازی کردن و ژست گرفتن و جدی بودن برداریم .... مثل رامبد جوان مثلا ..:دی

Maryam-M

New Member
لایک ها
423

البته من الان خیلی از زندگی ام راضی ام وفوق العاده موفق ام :208:ولی میخواستم بگم بچگی یادت بخیر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لایک ها
178

آره کاش بچه بودیم ولی الآنم تو این سنی که هستیم شور ونشاط خاصی داریم که تو بچگی نداشتیم. کلا من که همیشه شادم برام فرقی نمیکنه.

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

زندگي زيباست.....بچگي يه زيبايي داره ...جووني هم يه زيبايي...حتي...پيري هم زيباست برخلاف برخي تصورات!.....گذشته ها گذشته البته (مي دونم كليشه ايه ولي مي گم)بايد هر از چند گاهي بايد باستيم و به پشتمون نگاه كنيم تا يادمون بياد كجا بوديمو به كجا رسيديم (البته من كه به جايي نرسيدم...اميدوارم شما رسيده باشيد!)

kobra

New Member
لایک ها
82

دلتنگ بچگیم
یادش بخیر قهر میکردیم تا قیامت و لحظه ای بعد قیامت میشد....

بالا