وضعیت
موضوع بسته شده است.

BiotechMania

New Member
لایک ها
253
سلام
برای تقویت حل مسئله تو شیمی چه کتابایی رو صلاح میدونین؟ سوالاش از متوسط شروع بشه و سطحش بالاتر بره.. و هر نوع مسئله ای هم داشت اشکال نداره.البته غیر از مبتکران و خیلی سبز..در واقع در حد المپیادتون میخوام
راستی منابع خوب المپیاد شیمی رو هم اگه معرفی کنین ممنون میشم
البته اگه کتاب حل مسئله ای رو معرفی کنین که با تسلط به شیمی دبیرستان بشه حلش کرد یا اگه یکم سطح بالاتری از دبیرستان لازم داشته باشه یه کتاب پیش زمینه ای برای اون کتاب هم معرفی کنین ممنون میشم
بیشتر کتابی میخوام که مسئله داره

آخرین ویرایش توسط مدیر

silent hell

New Member
لایک ها
41
پاسخ : کتاب برای حل مسئله شیمی

منابع مهم شیمی عمومی سیلبربرگ مورتیمر شیمی آلی سولومون شیمی فیزیک اتکینز و لوین شیمی معدنی هاوس کراف وکتاب های تمرین مثل 2000 مسیله تستی کتاب مرحله 1 و مرحله 2 و کتاب تشریحی که گفتید فکر کنم اصول مبانی خوب باشه اینا خوب هستن اما نمیگیم بهترین اند

BiotechMania

New Member
لایک ها
253

منابع مهم شیمی عمومی سیلبربرگ مورتیمر شیمی آلی سولومون شیمی فیزیک اتکینز و لوین شیمی معدنی هاوس کراف وکتاب های تمرین مثل 2000 مسیله تستی کتاب مرحله 1 و مرحله 2 و کتاب تشریحی که گفتید فکر کنم اصول مبانی خوب باشه اینا خوب هستن اما نمیگیم بهترین اند
خیلی ممنونم
ببخشید 2000 مسئله تستی و اون اصول مبانی مال کدوم انتشاراته؟

silent hell

New Member
لایک ها
41

اصول مبانی فاطمیه ولی 2000 خوشخوان منتها من فقط معرفی کردم و نگفتم با کدوم شروع کنید و .... مثلا کتاب مسایل پیشرفته المپیاد شیمی خوشخوان کتاب مسایل طلایی المپیاد شیمی برای خوشخوان که رو کتاب عکس طلا جهانی هست و ... خوبه و اصول به نظرم ایده دار ترین و از سخت ترین کتب تشریحی است

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا