کتاب زرد نظریه اعداد مریم میرزا خانی

hossein11

New Member
لایک ها
109
من توی حل کردن تمرینات این کتاب مشکل دارم و به سختی 30٪ تمرینات فصل ها رو حل میکنم .می خواستم بپرسم سطح سوالات کتاب نظریه اعداد مریم میرزا خانی به سطح کدام مرحله المپیاد ریاضی نزدیک است؟
مرحله 1 یا مرحله 2 ؟
و یا بالاتر از مرحله2

در ضمن کتاب دیگه ای برای نظریه اعداد سراغ دارین که مقدماتی تر باشه؟!اگه هست بهم معرفی کنید.با تشکر

Al!R3ZA

Well-Known Member
لایک ها
3,166
پاسخ : کتاب زرد نظریه اعداد مریم میرزا خانی

سلام
کتاب خانم میرزاخانی کلاً کتاب سختیه و اصلاً برای شروع توصیه نمیشه !
سوالای فصلش بین مرحله یک و دو هستن و تمرینات تکمیلیش مرحله دویی هستن بیشتر.
کتاب تئوری اعداد انتشارات خوشخوان نوشته مهدی صفا رو اول بخونید کتاب خیلی خوبیه
موفق باشید :)

Mostafa_

New Member
لایک ها
445

من توی حل کردن تمرینات این کتاب مشکل دارم و به سختی 30٪ تمرینات فصل ها رو حل میکنم .می خواستم بپرسم سطح سوالات کتاب نظریه اعداد مریم میرزا خانی به سطح کدام مرحله المپیاد ریاضی نزدیک است؟
مرحله 1 یا مرحله 2 ؟
و یا بالاتر از مرحله2

در ضمن کتاب دیگه ای برای نظریه اعداد سراغ دارین که مقدماتی تر باشه؟!اگه هست بهم معرفی کنید.با تشکر

کتاب نظریه اعداد میرزاخانی برای شروع سخته، مخصوصا اگه بدون معلم بخاین بخونید .... تمارینش هم به م 2 نمیرسه اما از م 1 سخت تره .... اما تمرین تکمیلی هاش در سطح م 2 هست

اگه کلا هیچی از نظریه اعداد نخوندید از کتاب آشنایی با نظریه اعداد فاطمی استفاده کنید (برای م 1) بعد صفا .... اگر هم آشنایی اولیه دارید، صفا رو بخونید (مقدمه ای بر تئوری اعداد، مهدی صفا، نشر خوشخوان)

Alireza._.A

New Member
لایک ها
3

کسی pdf این کتاب رو نداره ؟

hkh74

New Member
لایک ها
392

J.Karimi

Active Member
لایک ها
115

نه pdfپیدا نمی شه ولی اگه تو زمینه ی نظریه واقعا می خواید از پایه شروع کنین منم مثل بقیه کتاب مقدمه ای بر تئوری اعداد (مهدی صفا)رو پیشنهاد می کنم چون علاوه بر اینکه توضیحاتش از کتاب میرزا خانی بیشتره از کنار برخی از موارد پیش پا افتاده هم به سادگی عبورنکرده

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

نه pdfپیدا نمی شه ولی اگه تو زمینه ی نظریه واقعا می خواید از پایه شروع کنین منم مثل بقیه کتاب مقدمه ای بر تئوری اعداد (مهدی صفا)رو پیشنهاد می کنم چون علاوه بر اینکه توضیحاتش از کتاب میرزا خانی بیشتره از کنار برخی از موارد پیش پا افتاده هم به سادگی عبورنکرده

بالا