کتاب های جمع بندی برای کنکور 94

Mohammadjj

Active Member
لایک ها
119
سلام به همه بچه ها . من دنبال کتاب جمع بندی میگشتم برای چنتا درس گفتم بهتره همه با هم یه صمیم توپ بگیریم.

لطفا هرکی میتونه همکاری کنه.

1111111

New Member
لایک ها
2
پاسخ : کتاب های جمع بندی برای کنکور 94

نظر من کتاب زرد قلمچی خیلی خوبه ؟؟؟؟؟/:4:

Al!R3ZA

Well-Known Member
لایک ها
3,166
لایک ها
2,386
پاسخ : کتاب های جمع بندی برای کنکور 94

سلام به همه بچه ها . من دنبال کتاب جمع بندی میگشتم برای چنتا درس گفتم بهتره همه با هم یه صمیم توپ بگیریم.

لطفا هرکی میتونه همکاری کنه.

سلام.

به نظرمن بهترین راه واسه جمع بندی ، استفاده از نکات و دست نوشته های خودتونه به علاوه ی خود کتاب درسی .

حالا به چند دلیل ...

1- نکاتی که خودتون طی سال جمع کردید درواقع چکیده ای از کتاب ها و آزمون های مختلف هستن یعنی با استافده از اینا شما چندین کتاب رو میتونید مرور کنید.

2- کتب جمع بندی توی بازار معمولا کتاب های خیلی متفاوت یا عجیب و غریبی نیستن بلکه اومدن همون نکات ریز کنکور یا تست ها رو یه جا جمع آوری کردن و

یه کتاب ساختن و می فروشن منتها شاید بعضا اسمش غلط انداز باشه .

3- طی سال ذهن تون به خوندن کتاب های درسی تون عادت کرده ، پس خوندن و مرور دوباره ی همین کتاب های درسی هم باعث میشه یه تصویر ار کتاب ها

رو یادتون بمونه هم روند مطالعه تون رو بهم نمیزنه .

این پیشنهاد من بود ، ضمنا برای جمع بندی بهتره آزمون هایی رو که طی سال دادید یه مرور بکنید و سوالاتی رو که غلط جواب دادید ، دوباره حل کنید واسه خودتون.

ان شاء الله موفق باشید.

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

نظر من کتاب زرد قلمچی خیلی خوبه ؟؟؟؟؟/:4:

سلام.

زرد قلمچی منظورتون همون زرد عمومی و اختصاصیه ؟

اگه منظورتون این دوتا کتابه که باید بگم این 2 تا کتاب جمع بندی نیستن ، مجموعه سوالات کنکورهستن که باید ماه آخر دانش آموزها از خودشون آزمون بگیرن.

ان شاء الله موفق باشید.

بالا