mehrd@d

New Member
لایک ها
17
با سلام!
حدودا داریم به آزمون المپیاد نزدیک میشم. راستش یه سری از دوستان خیلی سردرگم هستن که آقا چه کتابی بخونیم و چطوری تا بهمن همه منابع درسی رو کامل ببندیم و ...
راستش این لیست کتاب هایی که من میگم از نظر خودم حدودا بهترین کتاب ها برای منابع درسی هستند.
توجه: به همکاری شما عزیزان شدیدا نیازمندم!

ادبیات فارسی 1 و 2 = کتاب محوری گاج (گاج سبز) یا کلک معلم(نویسنده: آقای ساجدی)
زبان فارســـی 1 و 2 = کتاب محوری گاج (گاج سبز) یا کلک معلم(نویسنده: آقای ساجدی) + پنج مبحث مهم زبان شناسی(نشر الگو)
زبان انگلیـسی 1 و2 = کتاب محوری گاج (گاج سبز) " تو این زمینه خیلی تخصص ندارم!"
تاریخ ادبیات= خودم رشتم ریاضی فیزیک هست واسه همین خیلی اطلاعات درباره کتاب های کمک آموزشی ندارم ولی فک کنم واسه این درس خیلی لازم نباشه.
نکته: تاریخ ادبیات نیاز شدید به خلاصه برداری یا فلش کارت داره.
عربــــی 1 = کتاب آموزش کامل نشر الگو (نویسنده:مصطفی خاکبازان)
عربـــــی2(انسانی) = همونطوری که گفتم ریاضی فیزیکم و تخصصی تو کتب کمک آموزشی این کتاب هم ندارم! لطفا راهنمایی کنید.

توجه : 1)
انتشارات بنی فاطمی 2 تا کتاب با عنوان "المپیاد های ادبی ایران" زده که درواقع از سیزدهمین دوره تا فک کنم 25امین دوره المپیاد های ادبی با پاسخ نامه هاشون رو جمع آوری کرده و این کتاب رو کسایی که تو المپیاد ادبی دستی دارن خیلی پیشنهاد کردن!
2) برای قرابت معنایی کتاب "قرابت معنایی نشر الگو" رو هم همین آقایون بالایی پیشنهاد دادن!

در آخر بازم هم میگم... نیازمند شدید به راهنمایی!

neginkhanum

New Member
لایک ها
20
پاسخ : کتب کمک درسی مناسب برای منابع درسی ؟؟؟

عربی دوم کتاب محوری گاج(گاج سبز)
برای زبانم همین گاج سبز کتاب خوبیه
برا تایخ ادبیات
1)خلاصه بی نهایت کمک می کنه(درسته خیلی وقت گیره ولی واقعا سودمنده)در ضمن خلاصه هر فرد مختص همون فرده پس خلاصه هایی که تو سایت های مختلف و از طریق افراد مختلف نوشته میشوند هیچ سودی برای شما نداره
2)فرهنگ لغت تاریخ ادبیات (درس به درس/قرن به قرن) مال قلم چی
3)سعی کنید به کمک نقشه یاد بگیرید.فقط حفظ نکنین یادبگیرین چون مطلب حفظ شده زود از یاد میره
4)تاریخ ادبیات برا المپیاد باید دو بار کل کتاب خوانده شود

saba75

New Member
لایک ها
1,143

با سلام!
حدودا داریم به آزمون المپیاد نزدیک میشم. راستش یه سری از دوستان خیلی سردرگم هستن که آقا چه کتابی بخونیم و چطوری تا بهمن همه منابع درسی رو کامل ببندیم و ...
راستش این لیست کتاب هایی که من میگم از نظر خودم حدودا بهترین کتاب ها برای منابع درسی هستند.

زبان فارســـی 1 و 2 = کتاب محوری گاج (گاج سبز) یا کلک معلم(نویسنده: آقای ساجدی) + پنج مبحث مهم زبان شناسی(نشر الگو)
تاریخ ادبیات= خودم رشتم ریاضی فیزیک هست واسه همین خیلی اطلاعات درباره کتاب های کمک آموزشی ندارم ولی فک کنم واسه این درس خیلی لازم نباشه.
عربـــــی2(انسانی) = همونطوری که گفتم ریاضی فیزیکم و تخصصی تو کتب کمک آموزشی این کتاب هم ندارم! لطفا راهنمایی کنید.

انتشارات بنی فاطمی 2 تا کتاب با عنوان "المپیاد های ادبی ایران" زده که درواقع از سیزدهمین دوره تا فک کنم 25امین دوره المپیاد های ادبی با پاسخ نامه هاشون رو جمع آوری کرده و این کتاب رو کسایی که تو المپیاد ادبی دستی دارن خیلی پیشنهاد کردن!
2) برای قرابت معنایی کتاب "قرابت معنایی نشر الگو" رو هم همین آقایون بالایی پیشنهاد دادن!

من واسه ادبیات از گاج سبز ، زبان فارسی خیلی سبز و تاریخ ادب خوده کتاب+ فلش کارت قلمچی و انگلیسی نمونه تستای المپای سال قبل و عربی هم خیلی سبز استفاده میکنم.

mehrd@d

New Member
لایک ها
17

من واسه ادبیات از گاج سبز ، زبان فارسی خیلی سبز و تاریخ ادب خوده کتاب+ فلش کارت قلمچی و انگلیسی نمونه تستای المپای سال قبل و عربی هم خیلی سبز استفاده میکنم.
دم شما گرم! فقط اگه میشه بگید کدوم کتاب خیلی سبز و نویسندش کیه، ممنون میشم!

saba75

New Member
لایک ها
1,143

دم شما گرم! فقط اگه میشه بگید کدوم کتاب خیلی سبز و نویسندش کیه، ممنون میشم!
کتاب زبان فارسی 3 از عباس براری

Shahidpoor

New Member
لایک ها
0

باسلام
برای دروس
دینی3
هندسه2
عربی3
شیمی3
جبرواحتمال
وفیزیک 3
چه کتاب هایی را پیشنهاد می کنید؟
ممنون می شم اگه سریع تر راهنمایی کنید

saba75

New Member
لایک ها
1,143

باسلام
برای دروس
دینی3
هندسه2
عربی3
شیمی3
جبرواحتمال
وفیزیک 3
واسه عربی فوت و فن خیلی سبز خوبه.. دینی هم میکروطبقه بندی گاج یا خیلی سبز

Shahidpoor

New Member
لایک ها
0

من تازه کارم یه لطفی کنید آدرس تایپک مریوط رو برام بفرستید
خواهش میکنم ... بهتره از بچه های رشته ریاضی بپرسین .. من انسانی ام..

mehrd@d

New Member
لایک ها
17

باسلام
برای دروس
دینی3
هندسه2
عربی3
شیمی3
جبرواحتمال
وفیزیک 3
سلام دوست عزیز! من رشتم ریاضی فیزیک هست الآن بهترین کتاب هایی که تو بازار موجود هست رو بهت معرفی میکنم!

دینی3 : کتاب میکرو طبقه بندی گاج
هندسه2 : اگه هدف اصلیت امتحان نهایی هست که "پرسمان گاج" اگه بیشتر هدقت رو کنکور هست "تست نشر الگو". لازم به ذکره بگم بهترین کتاب هندسه آموزش کامل نشر الگو هست که متاسفانه امسال هندسه2 واسش تالیف نشده!
عربی3 : کتاب "آموزش کامل نشر الگو" نویسندشم آقای مصطفی خاکبازان
شیمی3 : کتاب "خیلی سبز " نویسنده آقای دکتر نیما سپهری یا "مبتکران "نویسنده آقای مهندس بهمن بازرگان. پیشنهاد من خیلی سبز هست!
جبرواحتمال : اگه هدف اصلیت امتحان نهایی هست که "پرسمان گاج" اگه بیشتر هدقت رو کنکور هست "آموزش کامل نشر الگو" عالیه.
فیزیک 3 : کتاب "خوشخوان" نویسنده آقای علیرضا شبانی حرف نداره!
حسابان : کتاب " آموزش کامل نشر الگو" یا "خوشخوان" بهترین کتاب های حسابان و البته سخت ترین(!) هستن!

mehrd@d

New Member
لایک ها
17

با سلام!

یه ایراد از خودم بگیرم! فکر میکنم کتاب آموزش کامل نشر الگو عربی 1 هنوز تالیف نشده چون گشتم نبود نگرد نیست!

بالا