لایک ها
127
شیمی تجربی 93
236=1
237=3
238=4
239=4
240=2
241=1
242=4
243=3
244=2
245=1
246=1
247=4
248=2
249=3
250=2
251=3
252=1
253=1
254=2
255=3
256=3
257=4
258=2
259=1
260=1
261=4
262=1
263=4
264=1
265=3
266=2
267=2
268=3
269=4
270=1

آخرین ویرایش توسط مدیر

r-shvir

New Member
لایک ها
230
پاسخ : کلید شیمی تجربی

اقا راحت می شد توی وقت قانونی بلکم کمتر بالای 80 زد وهرکی زده باشه فوق العادست دیگه ببینید من کنکوری 94 هستم و از الانم می گم که کنکور ما بسیار سخت خواهد بود هر سال همینه دیگه. بچه ها می گن که دوره ی اونا سخت تر بوده. انشا الاه که اونقدری که تلاش کردید نتیجه بگیرید.

لایک ها
127

اقا راحت می شد توی وقت قانونی بلکم کمتر بالای 80 زد وهرکی زده باشه فوق العادست دیگه ببینید من کنکوری 94 هستم و از الانم می گم که کنکور ما بسیار سخت خواهد بود هر سال همینه دیگه. بچه ها می گن که دوره ی اونا سخت تر بوده. انشا الاه که اونقدری که تلاش کردید نتیجه بگیرید.
کاملا موافقم.
امسال سطح سوالات بال تر رفته بود ولی سخت نبود.
شیمیش رو تو وقت استاندارد راحت می شه 90 زد حالا می گیم استرس سر امتحان 80.
الآن کلید بالا رو سر وقت استانداردش نوشتم.
ولی از سوالات چند دوره اخیر می شه فهمید که کنکور 94 از بقیه دوره ها سخت تره!
ولی طراح محترم شیمی تجربی علاقه خاصی به درصد جرمی داشته.یه عالمه درصد جرمی داده بوده.

Alice

New Member
لایک ها
189

شما خونه لم دادین جلو باد کولر میگین اسون بود
من خودم واسه بالا 90 رفته بودم سوالارو دیدم اونم بعد ریاضی مخم سوت کشید
حالا بماند شب کنکور دقیقا"3ساعت خوابیدم
سعی کنین علاوه بر سواد علمی خودتونو برا شرایط بد جلسه اماده کنین
موفق باشین

r-shvir

New Member
لایک ها
230

موفق باشین
من حرفم کاملا مستنده . چون بعضی از دوستام واقعا درصدشون توی شیمی خوب شده . ولی خوب قبول کنید که در بد ترین شرایط هم می شد حق خودت رو از طراح بگیری .مگه چند تا سوال وقت گیر داشت خدایی اگه اونا رو در میاوردی و چند تا سوال دیگه هم بزاریم کنار میشه 80 من که نگفتم 100 درصد برادر من
انشا الاه که بهترین نتیجه رو بگیرید و به حقتون برسید

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

من حرفم کاملا مستنده . چون بعضی از دوستام واقعا درصدشون توی شیمی خوب شده . ولی خوب قبول کنید که در بد ترین شرایط هم می شد حق خودت رو از طراح بگیری .مگه چند تا سوال وقت گیر داشت خدایی اگه اونا رو در میاوردی و چند تا سوال دیگه هم بزاریم کنار میشه 80 من که نگفتم 100 درصد برادر من
انشا الاه که بهترین نتیجه رو بگیرید و به حقتون برسید
اولا که شیمی امسال برای تجربی ها فوق العاده سخت بود!
من حتی سوال مرحله2 رو هم نمی گفتم سخته اما سوال کنکور واقعا سخت بود!
البته اگه جابجایی گزینه نداشته باشم شیمی رو 100 زدم اما اینو دقت کنید که شما تو خونه با ماشین حساب حل می کنید و هیچ استرسی ندارید و هنوز درک نکردی که استرس میتونه حتی بیش از 50% کار طرف رو خراب کنه!
ان شالله که همه خوب داده باشن و موفق باشن!

r-shvir

New Member
لایک ها
230

اولا که شیمی امسال برای تجربی ها فوق العاده سخت بود!
من حتی سوال مرحله2 رو هم نمی گفتم سخته اما سوال کنکور واقعا سخت بود!
البته اگه جابجایی گزینه نداشته باشم شیمی رو 100 زدم اما اینو دقت کنید که شما تو خونه با ماشین حساب حل می کنید و هیچ استرسی ندارید و هنوز درک نکردی که استرس میتونه حتی بیش از 50% کار طرف رو خراب کنه!
ان شالله که همه خوب داده باشن و موفق باشن!
من نگفتم فوق العاده اسون بوده که . اصلا خوندی من چی نوشتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما خوب مرحله 2 واستون ابه خوردنه وبه خاطر همینم با درصد 100 این مرحله رو پشت سر گذاشتید دیگه!!!!!!!
(کسی می تونه راجع به سختی و راحتی سوال ها ی مرحله 2 المپ نظر بده که خودش اون سوال هارو مثل ابه خوردن حل کرده باشه نه ..... )من خودم اصلا سوال هارو حل نکردم که بخواد با ماشین حساب حل کرده باشم . همونطوری هم که گفتم سول ها در حد 75 تا 80 درصد راحت بوده (بجز چند تا سوال وقت گیر نه سخت)
در ضمن همه بعد از کنکورشون همین حرفای کلیشه ای رو می زنن می تونین به پست های چند سال پیش در فروم های مختلف سر بزنید

لایک ها
127

موفق باشین
انصافا سوالا رشته تجربی بجز اون سوال اسید بازش که فنی بود بقیش راحت بود و درصد بالا 80ش خیلی راحت بود.
ولی رشته ریاضی هم سوالاش فنی بود هم عدداش با هم ساده نمی شد.

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

من نگفتم فوق العاده اسون بوده که . اصلا خوندی من چی نوشتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما خوب مرحله 2 واستون ابه خوردنه وبه خاطر همینم با درصد 100 این مرحله رو پشت سر گذاشتید دیگه!!!!!!!
(کسی می تونه راجع به سختی و راحتی سوال ها ی مرحله 2 المپ نظر بده که خودش اون سوال هارو مثل ابه خوردن حل کرده باشه نه ..... )من خودم اصلا سوال هارو حل نکردم که بخواد با ماشین حساب حل کرده باشم . همونطوری هم که گفتم سول ها در حد 75 تا 80 درصد راحت بوده (بجز چند تا سوال وقت گیر نه سخت)
در ضمن همه بعد از کنکورشون همین حرفای کلیشه ای رو می زنن می تونین به پست های چند سال پیش در فروم های مختلف سر بزنید
اولا باید خدمت شما استاد محترم عرض کنم من تستی های مرحله 2 خودمو با یه غلط و یه نزده پشت سر گذاشتم ثانیا این حرفای به قول تو کلیشه ای بهتره با فکر همراه باشه!
هرکسی به اندازه نخود از شیمی حالیش باشه کاملا میتونه درک کنه که مرحله2 امسال بسیار بسیار تستی هاش آسون تر بود!حالا 4تا سوال نکته دار داخلش نبود که دیگه نمیشد بهش گفت سوال!
در ضمن صحبت کردن راجع به سطح سوالات نیاز به قبولی در مرحله دوم نداره استاد جان!
من سال قبل مرحله دوم قبول نشده بودم اما سوالی که برای شیمی آلی خواستن بدن رو درست پیش بینی کرده بودم،چیزی که اساتیدی که قبول شده بودن نکردن!
تو هم قبل حرف زدن فکر کن.

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

خیلی متاسفم که بدون داشتن تجربه انقدر راحت ادعا میکنید!!!!
اولا حق ندارید به یکی از اساتید برتر المپیاد شیمی توهین کنید
ثانیا نظر شما نه سندیت داره نه حقانیت!چون در اون شرایط نبودید!!!

MR.ARYA

New Member
لایک ها
65

آقا کل کشور میگه سخت بوده بعد یهو تو ی تایپیک توی ی سایت به این نتیجه رسیدن که کنکور
شیمی آسونه!!!!!!
بعد دلیلی باسه ی گفتن درصد وجود داره ؟
هنوز نتایج نیومده......
من شخصایی رو میشناسم که کنکور باسه 80-90 رفتن بعد 60 زدن تازه راضی هم هستن
به نظرم برای رتبه ی زیر 100 شدن تو این امتحان شیمی و 65 -70 بزنی شاهکار کردی
بعدم لطفا خود را جای دیگران نگذراید چون شما شرایط و نمیدونین ؛ )

فهیمه H

New Member
لایک ها
45

منم تو خونه ریلکس بشینم سوالارو نگاه کنم جوابم در نیارم میگم میشه 100زد
خوب نیست ادم انقدر زود قضاوت کنه:103:

بالا