امیر75

New Member
لایک ها
30
با سلام میخواستم بدونم برای خوندن زیست دوم و سوم دبیرستان و کلا کنکور کدوم جلدای کمپل به درد میخوره

tahereh.d

New Member
لایک ها
3
پاسخ : کمپل برای کنکور!!!!

سلام.من وقتی تازه داشتم زیست یادمیگرفتم یه سری مباحث زیست دومو از کمپل خوندم و نه تنها کمکی بهم نکرد بلکه سردرگم هم شدم. بنظر من خوندن کمپل به درد کسی که المپیادی نیست و میخواد کنکور بده نمیخوره:confused:

only physics

New Member
لایک ها
2,386

با سلام میخواستم بدونم برای خوندن زیست دوم و سوم دبیرستان و کلا کنکور کدوم جلدای کمپل به درد میخوره

سلام و وقت بخیر .

برای موفقیت توی کنکور لازم نیست که برای هر درسی ، کتب المپیادی مربوط به همون درس مطالعه بشه .

کمپبل به درد بچه های المپیاد زیست میخوره پس اگه قصد شرکت توی المپیاد رو ندارین بهتره اصلا سراغش نرین .

به جاش میتونین از کتب تستی زیست که معتبر هستن استفاده کنید مثلا نشرالگو یا میکروطبقه بندی گاج یا خیلی سبز .

ان شاء الله موفق باشید .

VenUS_7

New Member
لایک ها
6

شما که خودتون کنکور دادین و رتبه برتر شدین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ولی اگه می خواین به کسی پیشنهاد بدین که کمپبل بخونه باید بگم که هیچ وقت اینکارو نکنین چون تو کنکور فقط مطالب کتاب مهمه چه درست چه غلط!!

و خوندن مطالب بیش از کتاب بیشتر باعث سردرگمی میشه !!!!

چهارتا کتابه دیگه همینو چند بار بخونه و تا می تونه تست کنکورای گذشته رو حل کنه تا نوع طرح سوال طراح کنکور دستش بیاد همین !!!!!!!:15:

Homayoun 79

New Member
لایک ها
0

1تا 7 من هر هفت جلد رو دارم و با اطلاعاتی که به دست آوردم برا ی المبیاد بدون خوندن هفت جلد شانسی نداری:d برا کنکور فقط کتاب

آخرین ویرایش توسط مدیر

maedeh.681

New Member
لایک ها
1

لطفا برای کنکور خط به خط کتابو بخونید هرچند خوندن کمپل به بازترکردن ذهن و وسیع تر شدن دید و نگرش شما به سوال خیلی تاثیرگذاره
فقط توصیم به شما اینه که کمپل رو محض تفریح و تو وقت های خالیتون بخونید ایشالا بتونید با دید بازتری به سوالا نگاه کنید
وقتی دید شما وسیع بشه از چند زاویه میتونید به سوال نگاه کنید که حتما یکی از اونا دید طراح سواله که شما کشفش میکنید....

بالا